999 rezultate për

domosdoshmerisht

Ka një arsye pse njerëzit e zgjuar janë dembelë Ju mund të kritikoheni fort që jeni embelë, por shkenca mund t’ju mbështesë. Të mos qenit veçanërisht energjik mund të n
Duka: Më 18 qershor nuk mund të ketë zgjedhje Agron Duka në takimin me anëtarët e partisë ai ka theksuar se “nuk e kemi luksin të bëjmë pushim pavarësisht konfliktit
Ja pse ende adhurohet Heidi Klum (FOTO LAJM) Padyshim që Heidi Klum është e mrekullueshme dhe këtë fakt ajo i'a kujton herë pas here fansave të saj në Instagram, me
Top 20 heronjtë e Kupave të Botës (FOTO LAJM) Kur kanë mbetur më pak se dy muaj nga starti i Kupës së Botës "Brazil 2014" Portali Albeu ka vendosur t'ju sjellë Top 20
Iniesta dorëzohet: Nuk e ëndërroj "Topin e Artë" Mesfushori i Barcelonës flet për qëndrimin e tij ndaj shpërblimeve individuale, krenarinë për të luajtur për klubin dhe
Samanta i do njerëzit e thjeshtë Samanta Karavella, pak kohë më parë i ka dhënë fund lidhjes me të dashurin e saj i cili si duket nuk ia ka fituar zemrën