999 rezultate për

dominues

Pse shumë vajza janë në kërkim të një partneri dominant? Ndërsa fuqizimi i grave është duke u rritur në të gjithë botën, vihet re se ende ka vajza dhe gra që dëshirojnë të kenë
Putini i dëshpëruar që Ballkani Perëndimor bashkëpunon me NATO-n Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, është përfshirë në debatin për ndryshimin e emrit të Maqedonisë, duke i akuzuar Sht
Përfundon pjesa e parë, Meksika dominuese ndaj Koresë së Jugut (VIDEO) Meksika e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë ndaj Koresë së Jugut në "Rostov Arena". Një 45 minutësh i parë që kis
Kur mbreti i Afrikës tmerrohet nga frika (VIDEO) Një portier i kopshtit të zogjve e godit me shapkë një luan mashkull dominues që fluturoi nga frika. Në video shumë zba
Përfundon pjesa e parë, Kosova dominuese ndaj Shqipërisë Ka përfunduar pjesa e parë e miqësores mes Shqipërisë dhe Kosovës në Zyrih. Kosova e ka dominuar ndaj Shqipërisë dhe
Besojeni ose jo, dora me të cilën shkruani ndikon në vendimet e jetës Njerëzit preferojnë gjërat që ndodhen në anën në të cilën është dora e tyre dominuese, kështu që djathtakët gjërat nga a
Real Madrid dominues dhe në basketboll Reali i Madridit tregoi forcën ndaj Olimpias së Milanos në raundin e tretë të ndeshjeve të Euroligës së Basktebollit. Ma
Pak e dinë, por dora me të cilën shkruani ndikon në vendimet e jetës Njerëzit preferojnë gjërat që ndodhen në anën në të cilën është dora e tyre dominuese, kështu që djathtakët gjërat nga a
Mënyra se si shkruani tregon shumë për të ardhmen tuaj Njerëzit preferojnë gjërat që ndodhen në anën në të cilën është dora e tyre dominuese, kështu që djathtakët gjërat nga a
Ronaldo dominues ndaj Messi-t në Champions Cristiano Ronaldo vazhdon të jetë në krye të listës së golashënuesve më të mirë në Ligën e Kampionëve. Ylli i Real Madri
Dortmund në gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë (VIDEO) Borusia Dortmund është kualifikuar për në gjysmë-finaale të Kupës së Gjermanisë. Ekipi i Dortmund mposhti Shtutgartin
Statistikat/ Rumania dominuese ndaj Shqipërisë Një prej skuadrave më të lumtura që përballet me Shqipërinë është Rumania, kundërshtari i 19 Qershorit në qytetin e Lion
Jeshilja ngjyra dominuese e fundvitit (FOTO LAJM) Muaj dhjetor sapo është futur dhe festat po afrojnë dalë nga dalë. Një vëmendje të veçantë në këto ditë festive duhet ti
Ja cila është ngjyra dominuese gjatë vjeshtës (FOTO LAJM) Këtë sezon duket se ngjyra e gjelbërt e mbyllur ose ndryshe e ullirit është dominuese. Kombinimet që mund të bëjmë me nd
Interi i verdhë, ja fanellat e reja (FOTO LAJM) Interi ka prezantuar fanellat e reja, të cilat zikaltrit do t’i veshin në transfertë. Bie në sy ngjyra që kanë zgjedhur
Bayerni dominues Mesfushori i Borussia Dortmundit, Marco Reus, pret që Bayern Munichu të jetë përsëri skuadra dominuese në Bundesliga edh
Pellegrini: Kemi vendosur njërën këmbë në finale Manuel Pellegrini, mendon se skuadra e tij është me një këmbë në finale të Capital One Cup, pas fitores 6-0 ndaj West Ha
Pse BDI rol dominues në kontestin e emrit? Për zhvillimin e aktiviteteve të BDI-së në lidhje me çështjen e emrit ka reaguar partia VMRO-Popullore, të cilës i ka bë
Spanja mund Nigerinë, Uruguaji shkatërron Tahitin (VIDEO) Dy përballje të forta do të jenë ato të gjysmëfinalet e Kupës së Konfederatave ku Spanja do të ndeshet me Italinë ndërsa
Triumfi i Bayern, Shaqiri nuk harron Kosovën (FOTO LAJM) Bayern Munchen thyen mallkimin dhe më në fund pas 2 finaleve të dështuara në 3 vitet e fundit arrijnë të ngjiten në majë