999 rezultate për

dominuam

Challandes: Dominuam dhe e merituam plotësisht fitoren Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, u shpreh i lumtur për fitoren ndaj Shqipërisë, dhe pati një falënderim për lojta
Pochettino: Ne e dominuam ndeshjen ndaj Juventusit Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino thotë se Tottenhami dominoi ndaj Juventusit në barazimin 2-2 në UEFA C
Gundogan: E dominuam Barcelonën Manchester City ka mundur 3:1 Barcelonën në xhiron e katërt të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Heroi i Cityt
Sa të pafat jemi, u mundëm por dominuam (VIDEO) Shqipëria debuton me një lojë fantastike në Europian, por fatkeqësisht del nga fusha me një humbje minimale 0-1. Fati dh
Fabregas: Lojë e mërzitshme por ne dominuam Mesfushori i Barcelonës, Cesc Fabregas e ka cilësuar si të mërzitshme lojën e zhvilluar gjatë natës së kaluar kundër sku