999 rezultate për

dominon

Shqipëria dominon, por Turqia e mbyll në avantazh pjesën e parë (VIDEO) Shqipëria e ka mbyllur pjesën e parë në Shkodër ndaj Turqisë me disavantazhin 0-1 edhe pse po dominon në lojë. Turqit
Facebook dominon Botën dhe Shqipërinë Rrjeti social facebook vazhdon të jetë më i përdoruri në botë, shkruan Albeu.com Media Italiane II Sole 24 ka publiku
Formacioni i javës në Champions, dominon Tottenham (FOTO LAJM) Liga e Kampionëve ka zgjedhur formacionin më të mirë të ndeshjeve të zhvilluara në mesjavë të vlefshme për fazën e elimi
10 lojtarët me pagën me të lartë në Serinë A, Juventusi dominon me 5 futbollistë Përvec suksesve në Itali teksa ka fituar gjithcka, Juventusi dominon dhe në aspektin ekonomik, shkruan Albeu.com. "Sp
Premier League dominon futbollin, Manchester City, më e vlefshmja në histori Klubet e Premier League vijojnë dominimin e tyre përkundrejt rivalëve të tjerë europianë, sa u përket fitimeve dhe shpen
CR7 nuk njeh limite, dominon dhe në Google si më i kërkuari Cristiano Ronaldo ka thyer cdo rekord në fushën e futbollit, por ai nuk ka të ndalur. Portugezi së fundmi ka arritur të
Kosova dominon ndaj Ishujve Faraoe, pjesa e parë mbyllet në barazim Ka përfunduar pjesa e parë në mes të Kosovës dhe Ishujve Faroe, ndeshje e vlefshme për Ligën e Kombeve. Kosova është
Tyson Fury dominon ndaj italianit Pianeta (VIDEO) Dueli i peshave të rënda në arenën e Belfastit, këtë fundjavë, përfundoi në favor të Tyson Fury. Boksieri britanik k
Surpriza në pistën e Brno, Pedrosa dominon provat Surpriza në ditën e parë të provave të lira të zhvilluara në pistën e Brno dhe të vlefshme për garën e Çmimit të Madh të
Kjo është aryeja pse Bayern dominon Bundesliga-n Nuk ka një garë të barabartë, nuk ka një ekuilibër dhe rezultati është gjithmonë i njëjtë: fiton vetëm Bayern Munich.
Kamza dominon Lushnjen dhe merr tre pikët (VIDEO) Kamza ka arritur të marrë një 3 pikësh nga përballja me Lushnjën. Skuadra e Ramazan Ndreut ka kaluar në vendin e katërt
Formacioni më i shtrenjtë në histori, humb Ronaldo por dominon City (FOTO LAJM) Ky vit theu tre herë rekordin botërorë që ishte në merkato me atë të Poul Pogbas prej 120 mln eursh. Fillimisht Neymar,
Napoli i Hysajt dominon nga çdo skuadër tjetër, me statistika të jashtëzakonshme për vitin 2017 Edhe pse nuk ka fituar ende asgjë, Napoli duket të jetë skuadra që ka shkëlqyer në vitin 2017. Skuadra që e mbylli vi
City dominon në fushë dhe në marketing, askush si ata Man.City shkëlqën dhe financiarisht. Vendi i parë në tabelën e klasifikimit, rezultate pozitive të njëpasnjëshme në këtë
PSG-ja dominon formacionin më të mirë të javës në Champions (FOTO LAJM) Paris Saint Germain mposhti 5-0 Anderlechtin, mbrëmjen e të martës dhe siguroi kualifikimin për në fazën tjetër të Champ
Portugalia dominon dhe dërgon Zvicrën në Play Off Kombëtarja e Portugalisë e ka siguruar pjesëmarrjen në Kampionatin Botëror, ‘Rusia 2018’, pas fitores prej 2-0 kundër Zv
Kapacitetet ushtarake, kush dominon Shqipëria apo Serbia (VIDEO) Global Fire Power, pjesë e së cilës janë 127 vende të botës, të listuara në bazë të fuqisë ushtarake, tregojnë se Shqipë
Ferrari dominon në Monaco, triumfon gjermani Vettel Sebastian Vettel ka fituar Çmimin e Madh të Monacos. Piloti gjerman i Ferrarit la pas shokun e tij të skuadrës, Kimi Rai
Ferrari dominon në Monaco, Raikkonen vendos "pole position" Ferrari ka dominuar provat zyrtare të Çmimit të Madh të Monacos. Kimi Raikkonen ishte ai që fitoi “pole position” me koh
Dominim spanjoll në Jerez, Pedrosa dominon dhe fiton garën Dani Pedrosa fiton garën e MotoGP në pistën e Jerez. 31-vjecari e dominoi garën që nga xhiro e parë e deri tek e fundit