999 rezultate për

dominohet

Portali gjigant zgjedh formacionin e dekadës në Premier League, dominohet nga lojtarët e Man City-t (FOTO LAJM) Portali i njohur sportiv Goal.com ka përpiluar formacionin më të mirë të dekadës në kampionatin anglez. Premier Leagu
Formacioni i vitit në La Liga (FOTO LAJM) Është zgjedhur formacioni më i mirë i vitit në La Ligën spanjolle, i cili dominohet nga lojtarët e Barcelonës. Barcel
Tregu i Kosovës ende dominohet nga produkte serbe, Ramushi ku është ? Ndonëse rritja ekonomike e Kosovës gjatë vitit që po lëmë pas ka shënuar rritje, vendi ynë ende nuk po arrin që t’i përb
Diell por temperaturat nën zero, ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Ultësira perëndimore dominohet nga kthjellime e vranësira kalimtare ndërsa vranësira të shpeshta e reshje të pakta, do t
Fushë-Kosova po dominohet nga kjo parti Vazhdojnë të dalin rezultatet për Komunën e Fushë-Kosovës. Sipas të dhënave të siguruara në terren nga Albeu.com mësohet
Rikthehet vapa në vend, ja supriza e motit për ditën e sotme Kthjellimet dominojnë kushtet e motit në të gjithë territorin deri në orët e pasdites kur shfaqen vranësira të lehta në
Lista e Alterantivës në Gjakovë dominohet nga gratë (FOTO) Kryetarja aktuale e Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila është kujdesur që në listën e partisë së saj për këtë komunë t’u jap mu
Parashikimi i motit, e shtunë 10 qershor 2017 Pjesa e parë e ditës do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të lehta në të gjithë vendin, më të theksuara vranësir
Ja si do të jetë moti sot në vendin tonë Pjesa e parë e ditës do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në bregdet dhe zonat e ulëta por me vranës
Parashikimi i motit, e enjte 2 shkurt 2017 Vendi ynë sot do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta pothuajse gjatë gjithë paradites. Më të dendura v
Parashikimi i motit, e mërkurë 1 shkurt 2017 Qarkullimi i masave me origjinë perëndimore-jugperëndimore do të bëjë që vendi ynë të dominohet nga kthjellime dhe vranë
Ja si do të jetë moti sot në vendin tonë Deri në mesditë, vendi ynë do të dominohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat më të theksuara do të jen
Parashikimi i motit, e premte 25 nëntor 2016 Pjesa e parë e ditës do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin, më të theksuara vranë
Top 11 i javës së 28 në Premier League (FOTO LAJM) Pas përfundimit të ndeshjeve të javës së 28 të Premier League-s, të cilat sollën fitore për të gjitha ekipet e mëdha, Po
"Topi i Artë" do dominohet nga Messi dhe CR7 Temat më aktuale të botës së futbollit, por edhe parashikime për të ardhmen. Presidenti i UEFA-s, Michel Platini rrëfehe
Top 20 lojtarët më të shtrenjtë të Serie A (FOTO LAJM) Nëpërmjet portalit të specializuar për merkaton dhe çmimet e futbollistëve "Transfermarkt.it" mund të njihesh mjaft leht
Bregu: Administrata dominohet nga femrat Ministrja e Integrimit Majlinda Bregu në një takim të organizuar nga Dhoma Amerikane e Tregëtisë deklaroi gjatë ditës se
Google+ dominohet nga meshkujt Google+ mund të ketë një pengesë të madhe për të kapërcyer, si ekzekutivët përpiqen të arrijnë Facebook-un dhe Linkedln