999 rezultate për

dollaresh

Kontrata 675 mijë dollarëshe, Basha sot përpara Gjykatës Zhvillohet sot seanca paraprake në ngarkim të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe dy zyrtarët, Arben Rist
Nga i biri i Ramës te Tom Doshi, të famshmit me syze 60 mijë dollarëshe (FOTO LAJM) Deklarata e ish-Presidentit Bamir Topi vetëm pak muaj më parë se mbante vënë një palë syze jo të lira, nxiti kërshërinë
Brenda shtëpisë 9.5 milionë dollarëshe të "The Rock" (FOTO LAJM) Ylli i filmave aksion Dëayne Johnson ‘The Rock’ Johnson ka vendosur t’i paguajë rreth 9.5 milionë dollarë për pallatin l
SHBA financon projektin prej 7 milionë dollarësh në Shqipëri Shtetet e Bashkuara të Amerikës do të financojë një projekt prej 7 milionë dollarësh në Shqipëri përmes të cilit synohet
The Rock blen shtëpinë 9 milionë dollarëshe dhe pamjet po jua lëmë t’i komentoni vetë! (VIDEO) Aktori i famshëm Dwayne Johnson, i njohur nga të gjithë si “The Rock”, ka blerë një shtëpi të re e cila i ka kushtuar pl
Nuk e dinte, por kjo grua mbante varur në kuzhinë një kryevepër miliona dollarëshe Kryevepra e humbur e shekullit XIII u shit për vlerën 24.2 milion euro, vetëm disa muaj pasi u gjet e varur në kuzhinën
Selena Gomez na la gojëhapur me pamjet e shtëpisë së saj 3 milionë dollarëshe (FOTO LAJM) Këngëtarja Selena Gomez është një ndër emrat më të njohur dhe ndër më të lakuarat së fundmi në media. Pasi ish-i i sa
Vilat miliona dollarëshe të VIP-ave në rrezik, zjarri pushton Los Angeles (VIDEO) Duket se VIP-at nuk po gjejnë dot paqe me shtëpitë e tyre. Pak kohë pas tragjedisë së madhe në Kalifornia ku shumë V
Ndryshe nga ç’pritej, filmi i ri i Will Smith u konsiderua një dështim i vërtetë! (VIDEO) Filmi më i ri i aktorit të famshëm, Will Smith, “Gemini Man” pritet të shënojë një humbje prej 75 milion dollarësh dhe p
Çifti nga Londra birësojnë 11-vjeçarin vetëm për ta vrarë Një çift indian në Londër, rrezikon dëbimin në Indi,pas investigimit nga policia londineze, për motivet që fshiheshin p
Nuk është kamion, është një shtëpi luksoze 2 milion dollarëshe (FOTO LAJM) Nga jashtë duket si një kamion gjigant, por në të vëretë është një shtëpi superluksoze e ndërtuar për aventurë. Një f
Ndahet pasuria 11 mln dollarëshe e Mac Miller, mësoni kush përfitoi! (FOTO LAJM) Ka kaluar pak më shumë se një vit nga vdekja tragjike e Mac Miller dhe tani po përflitet për testamentin e tij! Pasur
Kisha skoceze padit zbuluesin e thesarit prej 2.5 milionë dollarësh (FOTO LAJM) Kisha e Skocisë po hedh në gjyq një njeri për shpërndarjen e një pjese të një thesari Viking prej 2,5 milionë dollarësh
Shtëpia 15 milion dollarëshe që do të blejnë Obamat të lë me gojë hapur (FOTO LAJM) Barack Obama dhe bashkëshortja e tij, Michelle duan të blejnë një pronë buzë detit në shtetin e Masaçusets, e cila i për
Kaq paguhet një pjesëtar i Ushtrisë Amerikane Ushtria e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA) ka për mision që të sigurojë paqen e gjithë rajonit, t’i luftojë dhe
Të qeshim apo të qajmë, nusja prish fustanin 12 mijë dollarësh për këtë arsye Gjetja e një fustani perfekt për dasmë është konsumim i energjisë dhe kohës. Pasi të gjendet, ky fustan duhet të tra
Një shëtitje me çantën 35 mijë dollarëshe, kjo është Kim Kardashian (FOTO LAJM) Kim Kardashian është kthyer në ikonën e modës për të gjitha vajzat e reja dhe jo vetëm në mbarë botën. Çdo veshje e s
Gruaja shikon numrat e llotarisë në ëndërr, fiton 101 mijë dollarë Një grua e moshuar, e cila fitoi lotarinë në vlerë prej 101.600 dollarësh, pretendon se i përdori numrat e saj të fatit,
Kush janë VIP-et shqiptare që u fiksuan me takat 1000 dollarëshe (FOTO LAJM) Këpucët e markës Yves Saint Laurent, Opium me takën në formën e logos YSL ka qenë zgjedhja e përbashkët e disa personazh
Spidermeni francez ngjit kullën 607 metra për të ndihmuar katedralen “Notre Dame” (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Francë ku një burrë është treguar i gatshëm të ngjisë një godinë plot 607 metra të