999 rezultate për

dollaresh

Si e zbuloi Aleksei Navalni pallatin 1.3 miliard dollarësh të Putinit Një ditë pasi Aleksei Navalni, kreu i Fondacionit Antikorrupsion në Rusi (FBK) u arrestua sapo u rikthye në Moskë nga Be
Veshjen 65 mijë dollarëshe të Kylie Jenner mund ta gjeni për 2000 lekë në treg Kylie Jenner fillimisht bëri një blerje prej 36.5 milionë dollarësh gjatë karantinës. Kylie e shpenzoi këtë shumë për re
Lajmi i divorcit po bën bujë, Kim dhe Kanye "në luftë" për shtëpinë 60 milion dollarëshe (FOTO LAJM) Gjatë gjithë verës Kim Kardashian dhe Kanye West ishin në qendër të vëmendjes duke u përfolur për ndarje e ribashkime. M
"Ana apo Melisa?", Fationi i përgjigjet pyetjes "1 milion dollarëshe" (FOTO LAJM) Të gjithë konkurrentët e “Për’puthen” ishin të shtunën të ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan”, ku dhanë shumë spektakël
Juventus përgatit goditjen surprizë, oferta do të bëhet këtë javë Ka dalë një emër surprizë për Juventus-in në merkaton e dimrit. Klubi bardhezi, në fakt, mund të peshkojë në MLS.
Pyetja 1 milion dollarëshe: Kur duhen larë flokët, në mëngjes apo në darkë Shëndeti i flokëve është shumë i rëndësishëm për paraqitjen tonë të jashtme. Larja e tyre është gjithashtu një hap i dom
Mahnitëse, JLo dhe Alex Rodriguez nxjerrin në shitje shtëpinë 7 milion dollarëshe (FOTO LAJM) Duket se çiftit të famshëm, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez i është mërzitur shtëpia super luksoze e cila ndodhet në M
Është në një lidhje? Megi Pojani i përgjigjet pyetjes "1 milion dollarëshe" (FOTO LAJM) Rrugëtimi i saj si personazh i famshëm nisi si një protagoniste në një projekt të realizuar online për të përfunduar në
Rezidencë miliona dollarësh, bredna "parajsës" së Selena Gomez (FOTO LAJM) Shtëpia e Selena Gomez në Studio City, ka qenë në treg për dy vjet, para se të shitej përfundimisht, mes pandemisë së ko
Ky megajaht 500 milionë dollarësh u projektua për t’u dukur si një mjellmë (FOTO LAJM) Lazzarini Design Studio zbuloi Avanguardia, një koncept i megajahtit i ndërtuar si një mjellmë me një "qafë të lëvizshme
Mahnitëse, JLo dhe Alex Rodriguez nxjerrin në shitje shtëpinë 7 milion dollarëshe (FOTO LAJM) Duket se çiftit të famshëm, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez i është mërzitur shtëpia super luksoze e cila ndodhet në M
Çfarë duan gratë?! Klajdi Haruni e ka gjetur përgjigjen 1 milion dollarëshe (FOTO LAJM) Çfarë duan gratë? Kjo është pyetja 1 milion dollarëshe e bërë prej shekujsh në historinë e njerëzimit, dhe Klajdi Har
U shit menjëherë, dalin pamjet brenda vilës 15 milionë dollarëshe të Kris Jenner (FOTO LAJM) Ylli i serialit “Keeping Up With the Kardashians”, miliarderja Kris Jenner, nxorri vetëm pak kohë më parë në shitje shtë
Brenda rezidencës 40 milionë dollarëshe të Jennifer Lopez-it (FOTO LAJM) Është e vështirë të mendosh që Jennifer Lopez është 51-vjeçe. Pamja e saj është rezultat i dhjetëra orëve në palestër
Ç'po ndodh brenda garës multi-miliard dollarëshe për prodhimin e vaksinës kundër COVID-19 Epidemia e koronavirusit ka vërshuar në të gjithë globin, ndërsa ekspertët thonk se parandalimi i saj mund të arrihet pë
Pandemia, miliona amerikanë do marrin nga 400 dollarë në javë Presidenti amerikan, Donald Trump ndërmori të shtunën hapa për të shtyrë pagimin e taksave për miliona amerikanë dhe pë
Lista miliona dollarëshe, këto janë gratë më të pasura në Shqipëri Shumica e grave sipërmarrëse në Shqipëri preferojnë jetën private në vend të asaj publike. Në një punim nga Monitor,
Nëse s'ju ka zënë gjumi pse Adrola dhe Capital T pozuan bashkë, mësojeni tani (VIDEO) Vetëm një selfie dhe Adrola Dushi dhe Capital T morën të gjithë vëmëndjen e mediave, ndjekësve e sidmos fansave. Janë
Ke bërë ndonjëherë s*ks? Këngëtarja shqiptare i përgjigjet pyetjes 1 milion dollarëshe Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me 10.3 milionë ndjekësit në
Kim dhe Kanye ngren padi 10 milion dollarëshe ndaj ish-truprojës: Deklarata të rreme Kim Kardashian dhe Kanye West kanë kërcënuar ish truprojën e tyre me një padi multi miliona dollarë-she, pasi ai i ekspo