999 rezultate për

dollare

Zbulohet shifra e majme, kaq para shpenzoi Floyd Mayweather në një klub striptizmi (VIDEO) Boksieri amerikan, Floyd Mayweather njihet për jetën e tij luksoze. Së fundmi ai ka njoftuar se do të zhvillojë një m
Kryevepra e artistit italian: Një banane e ngjitur në mur dhe vlen 120 mijë dollarë Ka edhe kështu. Dikush e mendon por dikush tjetër e bën, edhe pse kjo i kërkon më pas 15 vite kohë për ta ekspozuar në n
Basha nga Kruja: 150 milion dollarët e ndarë për 10 oligarkë të kalojnë për banorët Basha ka shkuar ditën e sotme në Rrëzë të Krujës, ku sipas tij edhe pse ska pasur viktima ka pasur dëmtime në të gjitha
Shet djalin e vogël për dy mijë dollarë, vihet në pranga nëna Një nënë 31-vjeçare u arrestua orët e fundit nga policia Bowling Green, në shtetin e Kentucky, në Shtetet e Bashkuara, m
Bebe Rexha niset për Shqipëri, por këngëtares i ndodh e papritura gjatë udhëtimit (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është nisur për në Shqipëri së bashku me të atin. Bebe së bashku me fansat e saj ka
Bebe Rexha i kthen buzëqeshjen fëmijëve të prekur nga tërmeti, ç’ka sjellë për ta Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është nisur për në Shqipëri së bashku me të atin. Bebe së bashku me fansat e saj ka
S’do ta besoni sa para harxhon në muaj Kylie Jenner në siguri Kylie Jenner harxhon një sasi të madhe parash për sigurinë. Sipas babait të saj, Caitlyn Jenner, Kylie shpenzon rreth
Tërmeti, Elvis Naçi: 10 mijë dollarë do i dhuroj për Thumanën Imami Elvis Naçi ka deklaruar se do të dhurojë 10 mijë dollarë nga fitimet që ai ka marrë muajt e fundit në platformën e
Falimenton kompania e Mohamed Hadid Kompania e Mohamed Hadid, 901 Strada LLC, paraqiti dosjet për riorganizim në gjykatën federale të falimentimit të mërkur
Sa fitojnë influencueset e rrjeteve sociale? Shifrat do ju befasojnë Influencueset e rrjeteve sociale ia kanë dalë që të fitojnë të ardhura të mira në vitet e fundit, thotë një raport i ri.
Shqiptarët bëhen bashkë, dhurohen mbi 2,6 mln dollarë nga fushatat online Shqiptarët brenda dhe jashtë vendit janë bërë bashkë për të ndihmuar në përballimin e emergjencës nga tërmeti i 26 nënto
Harxhojmë 1,1 milionë dollarë, po ku janë qentë e kërkimit në Shqipëri? Gjatë mbrëmjes së djeshme në rrjetet sociale është bërë virale fotoja e një qeni të forcave të kërkimit nga Kosova. M
Miniera që nxori 2 miliardë dollarë flori brenda vitit 2019 Miniera e Magadanin, në një zonë të largët në lindje të Rusisë, ka nxjerrë më shumë flori brenda një viti se ç’kanë si r
Përcaktohet shuma, sa do të shpërblehen pensionistët këtë fundvit Qeveria do të japë 3 mijë lekë të rinj në formë shpërblimi për të gjithë pensionistët, personat me ndihmë ekonomike dhe
15 multimiliarderët, zotërojnë shumicën e pasurive botërore (FOTO LAJM) Për njerëzit më të pasur në botë kjo javë ka qenë shumë e mirë. Bloomberg raporton se të ardhurat e tyre janë arritur kë
E nisi me 100 euro, studenti i mjekësisë bëhet milioner për dy vjet Janë të paktë ata persona, të cilët investojnë shumë pak para për të ardhmen e tyre, por fitimet që përftojnë janë të më
Reperes së famshme i hyjnë në shtëpi, i grabisin bizhutë me çmime marramendëse (FOTO LAJM) Revista “People” ka zbuluar se shtëpia e reperes australiane Iggy Azela dhe partnerit të saj, Playboi Carti, është plaçk
10 këngëtaret më të pasura të vitit Revista Forbes ka publikuar një listë të yjeve të Pentagram që u pasuruan në vitin 2019. Surpriza më e madhe e vitit
E mbani mend "Motorolën" e viteve 2000, tashmë vjen me një super risi Motorola Razr 2019 rikthen një nga telefonët më ikonë të kompanisë në vitet 2000. Razr V3, i cili u hodh në treg në
Brenda shtëpisë 9.5 milionë dollarëshe të "The Rock" (FOTO LAJM) Ylli i filmave aksion Dëayne Johnson ‘The Rock’ Johnson ka vendosur t’i paguajë rreth 9.5 milionë dollarë për pallatin l