999 rezultate për

dollar

Shifra të çmendura: Kaq ka kushtuar shtyrja e Lojrave Olimpike Organizatorët e Lojërave Olimpike të Tokios kanë vlerësuar se shtyrja e shkaktuar nga koronavirusi për realizimin e tyre
Juventus përgatit goditjen surprizë, oferta do të bëhet këtë javë Ka dalë një emër surprizë për Juventus-in në merkaton e dimrit. Klubi bardhezi, në fakt, mund të peshkojë në MLS.
Prokuroria kërkoi 10 vite dënim me burg, në Turqi marrin vendimin për Sinan Idrizin Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi, është shpallur i pafajshëm nga Gjykata e Lartë e Stambollit, në lidhje me ak
Çmimi i PlayStation 5 shkon deri në 10 mijë dollarë Gjenerata e re e konzollave Xbox dhe Playstation ka dalë zyrtarisht në shitje në shumicën e vendeve, dhe shumë prej tyre
Sa milionë dollarë përfiton Melania në rast divorci nga Donald Trump Pasi presidenti aktual Donald Trump humbi zgjedhjet presidenciale, në rrjet po qarkullojnë fjalë se ai mund të humbasë
E pabesueshme, James Harden refuzon kontratën me 50 milionë dollar në vit Në NBA dje ka filluar afati kalimtar i transferimeve. Vëmendja kryesore në këtë fillim të afatit kalimtar është tek b
Aktoret më të paguara të vitit 2020, pse është e çuditshme lista e "Forbes" (FOTO LAJM) Sofia Vergara kyeson listën e aktoreve më të paguara, sipas Forbes, me 43 milionë dollarë. Angelina Jolie (35 milionë do
1.5 milion dollarë dëm shtetit, ish-kreu i AKBN shpëton nga burgu Gjykata e Apelit të Tiranës, ka ndryshuar masën “në arrest shtëpie” për ish-drejtorin e Hidro-karbureve në AKBN, Klodian
Miratohet fondi, 12 milion dollarë për rimbursimin e ilaçeve të të prekurve me koronavirus Komisioni i Ekonomisë ka miratuar një paketë prej 12 milionë dollarësh për rimbursimin e ilaçeve të të prekurve me Covid
Një parajsë, "James Bond" nxjerr në shitje shtëpinë për 100 milionë dollarë (FOTO LAJM) Aktori i njohur Pierce Brosnan, i njohur për rolin e tij të James Bond, ka nxjerrë në shitje “pallatin” e tij në Malibu,
Bast i çmendur: Ish-bankieri hedh 5 mln dollarë për fitoren e republikanit, ja sa para merr nëse fiton Një britanik ka vendosur 5 milion dollarë bast se presidenti Donald Trump do të dalë fitimtar nga zgjedhjet presidencial
Vizioni i Trump në këto zgjedhje: Luftë ndaj "lumit" të politikës dhe korrupsionit Demokrati, Xho Bajden, zotëron pushtet politik prej 47 vitesh, me një eksperiencë të gjatë si senator por edhe 8 vite si
Shërbimi sekret amerikan shpërndanë 2.6 milionë dollarë vetëm për sigurinë e sotme të Trump e Biden Amerika nesër do të zgjohet me presidentin e ri. A do të jetë Trump president edhe për një mandat të ri, apo Joe Biden d
"Jo si motrat Kardashian", Adele refuzon miliona dollarë për reklama dietike (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur botërore, Adele kohëve të fundit ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të transformimit të saj.
Ivanka Trump mbledh miliona dollarë për fushatën e babait të saj Këshilltarja dhe vajza e madhe e Donald Trump, Ivanka Trump ka thyer rekordin e mbledhjes së të ardhurave për rizgjedhje
Vidhen 2.3 milion dollarë nga llogaria e Partisë Republikane, do shkonin për fushatën e Trump Hakerat kanë vjedhur 2.3 milion dollarë nga llogaria e Partisë Republikane të Wisconsin, që po përdorej për të ndihmuar
Kështu u dukën nuset që vendosën të krijonin vetë fustanet e tyre të dasmës (FOTO LAJM) Amerikanët shpenzojnë mesatarisht 33,391 dollarë në ditën e martesës. Dhe ndërsa shumica e zogjve të dashurisë janë t
Gjoni përballet me Manastirliun për vaksinën: Do mbani përgjegjësi për çfarë do i fusni në gjak shqiptarëve Debat të fortë në Kuvend, sot ka pasur edhe deputeti i opozitës, Ralf Gjoni i cili është përplasur me ministren e Shënde
"Urime, keni fituar 700 mijë dollarë", Policia apel qytetarëve për kujdes Njësia për Hetimin e Krimeve kompjuterike i vjen në ndihmë qytetarëve, për parandalimin e mashtrimeve nëpërmjet aplikaci
Aktoret më të paguara të vitit 2020, pse është e çuditshme lista e "Forbes" (FOTO LAJM) Sofia Vergara kyeson listën e aktoreve më të paguara, sipas Forbes, me 43 milionë dollarë. Angelina Jolie (35 milionë do