999 rezultate për

dollapin

Jeni që jeni, këto kategori rrobash në dollapin tuaj zhdukini menjëherë Të gjithë kemi në garderobë rroba që thjesht na zënë vendin, por sërish nuk i hedhim. Pas këtij artikulli, kthejini sytë
Koha për të pastruar dollapin! Këto janë rrobat që duhet t’i hidhni në kosh menjëherë (FOTO LAJM) E keni parasysh kur hapni dollapin dhe pavarësisht se është gati të bie në tokë nga rrobat, nuk gjeni asgjë për të veshu
Shokët tmerrojnë Neymarin, i fusin gjarpër në dollap (VIDEO) Pas një fillim sezoni të vështirë, Neymar Jr duket se i ka lënë pas krahëve mosmarrëveshjet me klubin e PSG-s. Brazil
Shokët i vendosin një gjarpër në dollap, shikoni si tërbohet Neymar (VIDEO) Pas një fillim sezoni të vështirë, Neymar Jr duket se i ka lënë pas krahëve mosmarrëveshjet me klubin e PSG-s. Brazil
Përse duhet ta kontrolloni 1 herë në muaj dollapin e ushqimeve Shkaku? Harresa Për hir të së vërtetës është e pamundur të mësosh përmendësh të gjitha datat e skadimit të ushqimeve
Ka dhe kështu: Mes rrënojave të tërmetit, burri merr dollapin mbi shpinë (VIDEO) Tërmeti ka bërë hatanë edhe në Laç. 173 banesa, sipas shifrave zyrtare në këtë zonë janë dëmtuar, shumë prej të cilave j
Koha për të pastruar dollapin! Këto janë rrobat që duhet t’i hidhni në kosh menjëherë (FOTO LAJM) E keni parasysh kur hapni dollapin dhe pavarësisht se është gati të bie në tokë nga rrobat, nuk gjeni asgjë për të veshu
Kërkoni në dollapin e gjyshes, aty do të gjeni syzet më in të momentit Në javët e modës që sapo lamë pas, u vu re trendi më i fundit i syzeve. Nëse dëshironi t’i përshtateni, mjafton të kë
7 hile si ta sistemojmë dollapin për ta thjeshtuar jetën tonë (FOTO LAJM) Po i ngatërroni veshmbathjet me çorapet e vjetra, rroba banjat apo dorashkat? Në këto ditë, organizimi i gjërave siç
Getinjo poston foto me dollapin plot e përplot me para (FOTO LAJM) Sipas mediave rezulton se dhe Getinjo është përfshirë në skandalin “Loredana”. Media zvicerane “20 minuten”, raporto
Berisha: Sahit Dollapin e rrahën kriminelë me uniformë (VIDEO) Ish-Kryeministri Berisha i është rikthyer ngjarjes së dy ditëve më parë ku gjatë protestës së opozitës, FNSH rrahën me s
Rama: E turpshme që incidentin me Sahit Dollapin ta kthesh në histeri kundër policisë Kryeministri i vendit, Edi Rama, në konferencë për mediat për të komunikuar në lidhje me zhvillimet e fundit në vend. Ky
Basha "fiksohet" me personin që arrestoi Dollapin: Do ta gjejmë Rreth orës 02 të mëngjesit të së dielës, lideri demokrat Lulzim Basha, ish deputetët e tij, dhe kryetarja e LSI-së Monik
Merret një vendim suprizë për Sait Dollapin Sapo është liruar sekretari organizativ i PD-së Sait Dollapi. Raportohet se në orët e para të mëngjesit të sotëm Polici
Habit deputeti i Edi Ramës: Arrestimi i paligjshëm, Lleshaj liroje Dollapin Dhunën e ushtruar ndaj sekretarit organizativ të PD-së, Sait Dollapi, nuk po e dënojnë vetëm eksponentë të opozitës, por
Meta reagon për Dollapin, a duhej arrestuar? Teksa në tre reagimet e para gjatë zhvillimit të protestës së opozitës, presidenti Ilir Meta ka bërë thirrje për distanc
Si në 21 Janar! Momenti kur FNSH shkrin në dru Sahit Dollapin (FOTO LAJM) Dita e sotme ka sjellë në mendjen e qytetarëve demonstratën e 21 janarit, por për fat të mirë mungojnë viktimat. Zjarr,
U ndeshkua me të kuq, Pogba e ka inatin me dollapin Machester United u mposht nga 0-2 nga PSG-ja në ndeshjen e parë të Ligës së Kampineve. Por Pogba në këtë sfidë u larg
Veshje me vlera marramendëse, Adelina Tahiri hap dollapin luksoz (VIDEO) Adelina Tahiri, këngëtarja shqiptare nga Shkupi, është e njohur për shpenzimet marramendëse që bën në veshje e aksesorë
Gruaja nxjerr dollapin në shitje, por në foto ka bërë një gafë shumë të madhe (FOTO LAJM) Një grua bëri disa foto në shtëpi duke i hedhur në faqet e internetit për shitje të mobilieve, por pasi i postoi aty, i