TRONDITËSE/ Lushnje, djali godet më sëpatë babain
999 rezultate për

dollapi

Plas tek Drejtoria e Policisë: "Luftë" guerrile rrugicave të Tiranës Ashtu si te Parlamenti, edhe para drejtorisë së policisë, janë përdorur botet me ujë për të shpërndarë protestuesit e op
Pas rrahjes së Dollapit reagon Rama: Respekt Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish përmes një postimi në twitter, lidhur me zhvillimet e fundit nga protesta e opoz
Si në 21 Janar! Momenti kur FNSH shkrin në dru Sahit Dollapin (FOTO LAJM) Dita e sotme ka sjellë në mendjen e qytetarëve demonstratën e 21 janarit, por për fat të mirë mungojnë viktimat. Zjarr,
Basha tregon ku ndodhet i arrestuar Sait Dollapi Kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka dhënë detaje nga arrestimi i Sait Dollapit. Ai ka thënë se ndodhet në Drejtorinë e
Si u larguan "spiunët" nga protesta e opozitës Sekretari për Burimet Njerëzore të PD, Seit Dollapi bashkë me një grup protestuesish, kanë larguar nga protesta disa ind
Operacioni i zbulimit tek Kryeministria i bërë mbrëmë vonë nga deputetët e PD Gazmend Bardhi dhe Sahit Dollapi, inspektuan godinën e Kryeministrisë gjatë orëve të vona të natës së djeshme duke u për
U ndeshkua me të kuq, Pogba e ka inatin me dollapin Machester United u mposht nga 0-2 nga PSG-ja në ndeshjen e parë të Ligës së Kampineve. Por Pogba në këtë sfidë u larg
Veshje me vlera marramendëse, Adelina Tahiri hap dollapin luksoz (VIDEO) Adelina Tahiri, këngëtarja shqiptare nga Shkupi, është e njohur për shpenzimet marramendëse që bën në veshje e aksesorë
Gruaja nxjerr dollapin në shitje, por në foto ka bërë një gafë shumë të madhe (FOTO LAJM) Një grua bëri disa foto në shtëpi duke i hedhur në faqet e internetit për shitje të mobilieve, por pasi i postoi aty, i
Erdhi vjeshta, këto veshje duhen me patjetër në dollapin tuaj Xhinset “mom” Fjala është për ato xhinset e rehatshme që mund t’i veshësh kudo. Ngjyra apo modeli nuk është kriter, e
Nxirrni albumet e vjetra nga dollapi, këto fotografi do t’ju bëjnë zili (FOTO LAJM) Sigurisht që genet do të bëjnë punën e tyre dhe fëmijet do të ngjajnë me prindërit, gjyshërit apo kushërinjtë. Por am
Këto kategori rrobash në dollapin tuaj zhdukini menjëherë Të gjithë kemi në garderobë rroba që thjesht na zënë vendin, por sërish nuk i hedhim. Pas këtij artikulli, kthejini sytë
Të gjithë e kemi përdorur gabim këtë pjesë të dollapit Shumica nga ne në atë dollap kryesisht lëmë gjërat e nevojshme, siç janë letrat e kuzhinës, foliet dhe mjete të tilla, s
Modelja shqiptare i vuri këtë emër fëmijës, për arsyen e dhimbshme Modelja shqiptare Amina Shena u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë nga marrëdhënia me reperin Adonis
Kujdes nga këto trende të modës, ka ardhur koha t’i zhdukni nga dollapi (FOTO LAJM) Edhe pse moda po përpiqet gjithnjë e më shumë të eksperimentojë, është vënë re se sa më shumë të jenë prurje të reja tre
Modelja shqiptare i vë emrin e veçantë fëmijës për arsyen e dhimbshme Modelja shqiptare Amina Shena u bë sot nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë nga marrëdhënia me reperin Ado
Brenda garderobës marramendëse të mamit të Kim Kardashian (FOTO LAJM) Kendall Jenner publikoi në Snapchat një video ku na tregon dollapin e të ëmës dhe ne të gjithë u bëmë zileqare. Dolla
Të gjithë e keni përdorur gabim këtë pjesë të dollapit Shumica nga ne në atë dollap kryesisht lëmë gjërat e nevojshme, siç janë letrat e kuzhinës, foliet dhe mjete të tilla, s
Veprimet që do e bëjnë dollapin tuaj të duket si në filma Nëse doni të keni një dollap si në filmat e hollivudit por nuk keni para për të shpenzuar mendoni që ka disa mënyra prak
Rregulloni dollapin e rrobave me këto rregulla praktike Ndoshta po mendoni të rregulloni dollapin dhe pse jo edhe të bëni disa ndryshime. Të hiqni disa rroba të shtoni disa