E FUNDIT/ Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet
999 rezultate për

dollapi

7 hile si ta sistemojmë dollapin për ta thjeshtuar jetën tonë (FOTO LAJM) Po i ngatërroni veshmbathjet me çorapet e vjetra, rroba banjat apo dorashkat? Në këto ditë, organizimi i gjërave siç
Pas rrahjes shfaqet për herë të parë Sait Dollapi (FOTO LAJM) Një muaj pas protestës ku u godit me shkopinj gome dhe u lëndua rëndë në shpatull e gju, në krye të protestës së 7 kombë
E zë dollapi, 9-vjeçari nga Kosova vdes në Angli Një 9- vjeçar shqiptar ka humbur jetën pasi një dollap e zuri poshtë në një klub noti në një shkollë në Essex, Angli.
I ra dollapi i shkollës sipër, vdes 9 vjeçari shqiptar Një djalë nëntë vjeçar ka vdekur pasi e zuri një dollap me kyç në një shkollë në Essex, Angli. Kjo ndodhi të enjten n
Dëgjova një vajzë që tha vdiqa! Sahit Dollapi rrëfen si u rrah nga policia Sekretari Organizativ i PD Sahit Dollapi në një lidhje telefonike me gazetarin Ylli Rakipi në emisionin “Të paekspozuar”
Dalin fotografitë, ja ku është dhunuar Dollapi (FOTO LAJM) Sekretari Organizativ i Partisë Demokratike, Sahit Dollapi, u dhunua barbarisht nga policia gjatë protestës së 11 majit
Dhuna ndaj Sahit Dollapit, Strazimiri paralajmëron Sandër Lleshajn Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri është ndalur edhe sot te dhuna e policisë ndaj sekretarit organizat
U dhunua gjatë protestës, Sahit Dollapi i nënshtrohet operacionit (VIDEO) Gjatë protestës së të shtunës, Sekretari Organizativ i Partisv Demokratik, Sahit Dollapi u dhunua nga efektivët e polici
Getinjo poston foto me dollapin plot e përplot me para (FOTO LAJM) Sipas mediave rezulton se dhe Getinjo është përfshirë në skandalin “Loredana”. Media zvicerane “20 minuten”, raporto
Rudina kujtohet pas dy ditësh: Dënoj dhunën ndaj Dollapit Statusi i Rudina Hajdarit dy ditë më parë fill pasi kishte përfunduar protesta e opozitës ku tha se dhuna nuk është zgji
Berisha: Sahit Dollapin e rrahën kriminelë me uniformë (VIDEO) Ish-Kryeministri Berisha i është rikthyer ngjarjes së dy ditëve më parë ku gjatë protestës së opozitës, FNSH rrahën me s
Protesta e opozitës, studentët “Demokratë Europianë”: Deshmitarë të dhunës së policisë ndaj qytetarëve Një ditë pas protestës së opozitës, rrjeti i studentëve “Demokratë Europianë” që mori pjesë në tubim, ka reaguar për d
Rama: E turpshme që incidentin me Sahit Dollapin ta kthesh në histeri kundër policisë Kryeministri i vendit, Edi Rama, në konferencë për mediat për të komunikuar në lidhje me zhvillimet e fundit në vend. Ky
Basha sërish vizitë Dollapit: Jemi pa gjumë por protesta do të mbahet Kreu i Partisë Demokratike ka vizituar sërish në spitalin e Traumës, Sekretarin Organizativ të Partisë Demokratike, Sahi
Basha "fiksohet" me personin që arrestoi Dollapin: Do ta gjejmë Rreth orës 02 të mëngjesit të së dielës, lideri demokrat Lulzim Basha, ish deputetët e tij, dhe kryetarja e LSI-së Monik
Pasi u dhunua dhe arrestua nga Policia, Sait Dollapi lihet i lirë Sekretari Organizativ i Partisë Demokratike, Sait Dollapi është liruar nga policia, pas shoqërimit dje tek Parlamenti gj
Merret një vendim suprizë për Sait Dollapin Sapo është liruar sekretari organizativ i PD-së Sait Dollapi. Raportohet se në orët e para të mëngjesit të sotëm Polici
Opozita sot vazhdon protestën, ja detajet Ditën e sotme në orën 11:00 opozita ka paralajmëruar një tjetër protestë. Lajmi u bë i ditur mbrëmjen e djeshme nga k
U dhunua me shkop gome, Sait Dollapi në Spitalin e Traumës Sekretari organizativ i PD-së Sait Dollapi i cili u arrestua në orët e mbrëmjes së të shtunës ndërsa opozita po protesto
Habit deputeti i Edi Ramës: Arrestimi i paligjshëm, Lleshaj liroje Dollapin Dhunën e ushtruar ndaj sekretarit organizativ të PD-së, Sait Dollapi, nuk po e dënojnë vetëm eksponentë të opozitës, por