999 rezultate për

dollap

Kujdes nga këto trende të modës, ka ardhur koha t’i zhdukni nga dollapi (FOTO LAJM) Edhe pse moda po përpiqet gjithnjë e më shumë të eksperimentojë, është vënë re se sa më shumë të jenë prurje të reja tre
Jeni që jeni, këto kategori rrobash në dollapin tuaj zhdukini menjëherë Të gjithë kemi në garderobë rroba që thjesht na zënë vendin, por sërish nuk i hedhim. Pas këtij artikulli, kthejini sytë
Vettingu, shkarkohet nga detyra anëtari i KLP Nuk e ka kaluar dot procesin e vetingut anëtari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Arben Dollapaj. Kolegji i Posaçë
Gati për të krijuar gardërobën e pranverës? Truket që jua bëjnë punën më të thjeshtë Më poshtë të shfaqim rrobat që duhet të kesh në dollapin tënd dhe që përbëjnë bazën e të gjithë kombinimeve për këtë pra
Koha për të pastruar dollapin! Këto janë rrobat që duhet t’i hidhni në kosh menjëherë (FOTO LAJM) E keni parasysh kur hapni dollapin dhe pavarësisht se është gati të bie në tokë nga rrobat, nuk gjeni asgjë për të veshu
Kujdes nga këto trende të modës, ka ardhur koha t’i zhdukni nga dollapi (FOTO LAJM) Edhe pse moda po përpiqet gjithnjë e më shumë të eksperimentojë, është vënë re se sa më shumë të jenë prurje të reja tre
I keni në dollap prej vitesh ? Pas sa kohësh skadojnë produktet e makup-it Transmetimi i sëmundjeve të ndryshme mund të bëhet edhe nga produktet kozmetike. Produktet tuaja kozmetike duhet të r
"Si flini i qetë, nuk ju kujtohen skeletet në dollap?", Berisha i përgjigjet gazetari Ish kryeministri Sali Berisha, duke komentuar videon e publikuar nga Artan Hoxha, ku duket kryetari i Bashkisë së Bulqiz
Shokët tmerrojnë Neymarin, i fusin gjarpër në dollap (VIDEO) Pas një fillim sezoni të vështirë, Neymar Jr duket se i ka lënë pas krahëve mosmarrëveshjet me klubin e PSG-s. Brazil
Shokët i vendosin një gjarpër në dollap, shikoni si tërbohet Neymar (VIDEO) Pas një fillim sezoni të vështirë, Neymar Jr duket se i ka lënë pas krahëve mosmarrëveshjet me klubin e PSG-s. Brazil
Kujdes nga këto trende të modës, ka ardhur koha t’i zhdukni nga dollapi (FOTO LAJM) Edhe pse moda po përpiqet gjithnjë e më shumë të eksperimentojë, është vënë re se sa më shumë të jenë prurje të reja tre
Kujdes nga këto trende të modës, ka ardhur koha t’i zhdukni nga dollapi (FOTO LAJM) Edhe pse moda po përpiqet gjithnjë e më shumë të eksperimentojë, është vënë re se sa më shumë të jenë prurje të reja tre
Kujdes nga këto trende të modës, ka ardhur koha t’i zhdukni nga dollapi (FOTO LAJM) Edhe pse moda po përpiqet gjithnjë e më shumë të eksperimentojë, është vënë re se sa më shumë të jenë prurje të reja tre
Përse duhet ta kontrolloni 1 herë në muaj dollapin e ushqimeve Shkaku? Harresa Për hir të së vërtetës është e pamundur të mësosh përmendësh të gjitha datat e skadimit të ushqimeve
Ka dhe kështu: Mes rrënojave të tërmetit, burri merr dollapin mbi shpinë (VIDEO) Tërmeti ka bërë hatanë edhe në Laç. 173 banesa, sipas shifrave zyrtare në këtë zonë janë dëmtuar, shumë prej të cilave j
Koha për të pastruar dollapin! Këto janë rrobat që duhet t’i hidhni në kosh menjëherë (FOTO LAJM) E keni parasysh kur hapni dollapin dhe pavarësisht se është gati të bie në tokë nga rrobat, nuk gjeni asgjë për të veshu
Kërkoni në dollapin e gjyshes, aty do të gjeni syzet më in të momentit Në javët e modës që sapo lamë pas, u vu re trendi më i fundit i syzeve. Nëse dëshironi t’i përshtateni, mjafton të kë
Si të veshësh këtë vjeshtë të gjitha xhinset e zeza që ke në dollap (FOTO LAJM) Xhinset e zeza nuk dalin kurrë nga moda. Ato janë shoqëruesi më i mirë më përditshmëri apo edhe në raste të veçanta. Mja
7 hile si ta sistemojmë dollapin për ta thjeshtuar jetën tonë (FOTO LAJM) Po i ngatërroni veshmbathjet me çorapet e vjetra, rroba banjat apo dorashkat? Në këto ditë, organizimi i gjërave siç
Bashës i rrezikohet koka? Meta thërret urgjentisht krerët e SHISH dhe Gardës Presidenti i vendit, Ilir Meta ka thërritur në takim drejtorin e SHISH-it, Helidon Bendo dhe komandantin e Gardës së Rep