999 rezultate për

doli

Nuk ia doli të mposhte koronavirusin, ndahet nga jeta babai i Khabib Babai i Khabib Nurmagomedov, Abdulmanap, ka ndërruar jetë pas një beteje të gjatë me koronivirusin. Abdulmanap, i cil
Carlotta Tadolini, tifozja e Milanit tashmë po kandidon si "mbretëresha" e verës (FOTO LAJM) Carlotta Tadolini, modelja italo-ruse, është duke brohoritur për Milanin dhe tashmë është një kandidate për të qenë "mbr
Doli pozitiv, Budina publikon testin e COVID-19: Gjysmë tallavaje! Pak ditë më parë vetë kryeministri Rama bëri publike se vëllezërit Budina ishin pozitivë më COVID-19. Regjizori Edmon
I doli kundër partisë, Sali Berisha i tregon çfarë i tha Rudinës: Je vajza e Azem Hajdarit "Je vajza e Azem Hajdarit. Nuk ka rëndësi çfarë qëndrimesh mban. Unë jam njeri që respektoj zgjedhjet..." Kështu i ës
Nuk ka qetësi te Arsenal, lojtari i tyre doli pozitiv me koronavirus para derbit me Man City Topçinjtë’ u kthyen në aksion pas një ndërprerje prej tre muajsh, duke u mundur 3:0 nga Manchester City. Arsenal në ‘
A infektoi të tjerë persona? Flet menaxheri i “Babastars” që doli pozitiv me COVID-19 Menaxheri i grupit të njohur “Babastars”, Dekorim Sahiti, bëri me dije pak ditë më parë se ka rezultuar pozitiv në anali
I doli nga fjala? Aktori nervozohet me gazetaren, ajo bie në pishinë (VIDEO) "C’është kjo pyetje që bën, fike kamerën. Ne nuk e lamë kështu..." Regjisori Drilon Hoxha ka qenë i ftuar këtë të sht
"Çmendet" Ronaldo: Ëndërroj transferimin e Mbappe Ronaldo, që tani mban aksionet kryesore te Real Valladolid, ka deklaruar se ëndërron transferimin e Kylian Mbappe te sku
Zgjidha anti-koronavirus, substanca me të cilën Serxhio Ramos doli pozitiv pas finales me Juven Një studim i Universitetit të Oksfordit ka arritur në një përfundim shumë të rëndësishëm shkencor sa i përket medikament
Lojtari i skuadrës angleze shërohet nga koronavirusi vetëm dy ditë pasi doli pozitiv Lojtari i Norwich që testoi pozitiv për koronavirus të dielën, që nga ajo kohë ka kthyer një test negativ, ka thënë drej
Xhensila Myrtezaj rrëfen pse vendosën ta quajnë vajzën Ajka: Më doli në ëndërr! E ftuar për herë të dytë në “Në kurthin e Piter Pan”, Xhensila Myrtezaj kishte shumë për të thënë. Ashtu si herën e parë
Epike! Dhëndri kërkon divorcin në kohë rekord pas martese pasi nusja i doli burrë (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta martesat të cilat përfundojnë në kohë rekord pas dasmës, por martesa në fjalë ka një histori epike.
Nga tradhtitë te pasuria, spikerja që doli me gjoksin jashtë i thotë të gjitha (FOTO LAJM) Enki Bracaj është gazetarja e “Aldo Morning Show”, e cila pas dy vitesh e gjysmë po përgatitet për një game-show në tele
Doli nudo në klipin e ri, këngëtarja e famshme po bën namin (VIDEO) Reperja e njohur me famë botërore, Nicki Minaj ka publikuar së fundmi këngën e saj më të re, të titulluar "Trollz" në ba
Si doli nga burgu Hekuran Billa që u ekzekutua mbrëmë: Do punoj korrier! Në vendimin e Gjykatës së Krujës për t’i hequr pesë vite burg, Hekuran Billës, i ekzekutuar mbrëmjen e shkuar në zonën e
"Hashim Thaçi ia doli, e bëri Kosovën me qeveri të "Listës Srpska" Në një koment të publikuar në faqen e tij të FB, shkrimtari ynë Kim Mehmeti pohon se Hashin Thaçi jo vetëm që e bëri Kos
Doli pozitiv me koronavirus, flet lojtari i Bylisit: Ndjehem shumë mirë Futbollisti i Bylisit, Eridon Qardaku ditën e sotme u konfirmua si i infektuar me Covid-19. Në një prononcim të dhënë
Lojtar të infektuar me koronavirus? Bylisi: Testi doli gabim Paraditen e sotme u raportua se një futbollist i Bylisit ka rezultuar pozitiv në testin ndaj koronavirusi. Së fundmi një
U fut për t'u larë e s'doli më, gjendet trupi i marokenit që u mbyt në lumin Buna Gjendet trupi i pajete i shtetasit maroken qe u mbyt në lumin Buna, në Shkodër. Ditën e sotme është gjendur trupi i p
15-vjeçarja doli për vrap në Dajt: U ngacmua nga një motorist, i mbylli gojën dhe e preku Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave i referoi Prokurorisë për hetimin paraprak ndaj veprimet të dy oficerëve