999 rezultate për

dolce

Imazhi ilegal, Maradona fiton gjyqin me Dolce & Gabbana Diego Armando Maradona ishte mësuar në karrierën e tij të shënonte gola spektakolarë që çonin peshë stadiume të tëra, po
Ja sa duhet të shpenzoni për tu veshur si Xhaka (FOTO LAJM) Granit Xhaka lavdërohet shumë jasht fushave për stilin e tij të veshjes. Graniti rregullisht poston fotografi në rrje
Gjyshja e Alban Ramosajt, pjesë e koleksionit të Dolce&Gabbana Linja e famshme e modës, “Dolce&Gabbana”, po përgatitet për koleksionin pranverë-verë 2018, ku fotografi Endrit Mërtiri
Pjesë e Dolce&Gabbana, Alban Ramosaj tregon rastësinë që i ndryshoi jetën Një prej artistëve të rinj më të mirë dhe një prej këngëtarëve më të talentuar, Alban Ramosaj çdo ditë e më shumë po pro
Fëmijët e Dritan Priftit, imazhi më i pëlqyer nga Dolce & Gabbana (FOTO LAJM) Bukuria e të rinjve shqiptarë duket se sot nuk ka më limite. Disa nga modelet e njohur shqiptarë kanë qenë pjesë e im
Fëmijët e Dritan Priftit, imazh i Dolce & Gabbana (FOTO LAJM) Bukuria e të rinjve shqiptarë duket se sot nuk ka më limite. Kështu mësohet se disa nga modelet e njohur shqiptarë ka
Stefano Gabbana ofendon keq Miley Cyrys (FOTO LAJM) Vëllai i vogël i Miley Cyrus, Braison Cyrus, këtë fundjavë ka bërë debutimin e tij të parë në koleksionin e ri të “Dolc
Do të qeshni me lot nga kjo video e Aurela Hoxhës (VIDEO) Aurela Hoxha rrëzohet prej palmës gjatë foto sesionit për Dolce&Gabbana (Video) Aurela Hoxha konsiderohet si një ndër
Armina Mevlani thyen rekordet në Itali (FOTO LAJM) Armina Mevlani tashmë është bërë imazh i shtëpisë së madhe të modës Dolce & Gabbana. Fotografia e saj e realizuar nga fo
Armina me një sukses të ri, imazhi i Dolce & Gabbana (FOTO LAJM) Bukuroshja Armina Mevlani është bërë pjesë e reklamimit të firmës së njohur Dolce& Gabbana. Ajo është fotografuar ng
Modelja më e bukur në botë është 9 vjeç (FOTO LAJM) Modelja më e bukur në botë është vetëm 9 vjeç, e ndërsa punën e saj të parë e ka realizuar që kur ishte 3 vjeçe. Pasioni
Dolce & Gabbana i kushton status modeles Emina Cunmulaj (FOTO LAJM) Modelja shqiptare me famë botërore Emina Cunmulaj është sjellë sërish në fokus. Ka qënë firma e njohur Dolce & Gabbana,
43 vjeçarja Claudia Schiffer, imazhi i “Dolce & Gabbana” (FOTO LAJM) Supermodelja Claudia Schiffer e cila është 43 vjeç është zgjedhur imazhi i fushatës së re të “Dolce & Gabbana”. Mama
Dolce & Gabbana dënohen me nga 18 muaj burg secili Dizenjuesit e modës, Domenico Dolce dhe Stefano Gabbana, janë dënuar me 1 vit e 6 muaj burgim secili, me akuzën se kanë
Zhvishet edhe Messi (FOTO LAJM) Lionel Messi është imazhi i veshjeve intime të brandit me famë botërore Dolce & Gabbana për vitin 2013. Në një stil "all
Messi në Milano, takim me përfaqësuesit e Dolce Gabana Lionel Messi ka udhëtuar dje drejt Milanos ku është takuar me drejtuesit e firmës të vëshjeve, Dolce Gabana. Mesi falend
Kledi Kadiu në Venecia, prezanton filmin “La Nave Dolce” Kledi Kadiu, balerini shqiptar që ka rritur sukses të madh falë pjesëmarrjes së tij në programet e Maria de Filipit, “Am
Sasoje memaroviq, krimineli nga "Dolce Vita" Spasoje Memaroviq (1950), i lindur në Pejë, me profesion aktual është tregtar, ndërsa njihet si ushtarak i vjetër i Arma
Digjet Ferrari 458 Në tre muajt e fundit 10 supermakina italiane të tipit "Ferrari 458", që kushtojnë reth 265,000 dollarë secila, kanë mar