999 rezultate për

dokumentimin

Çfarë u gjet në shtëpinë e vrasësve të Jurgen Kurtit (FOTO LAJM) Tre persona janë arrestuar për vrasjen e Jurgen Kurtit në 18 mars. Ndërkohë në shtëpinë e autorëve, policia gjeti dhe
U dhunuan seksualisht nga serbët, viktimat hasin probleme me dokumentimin Një numri të konsiderueshëm të grave, por edhe burrave që pretendojnë se kanë qenë viktima të dhunës seksuale gjatë luft
Ja kush janë dy vrasësit e dyshuar të Elton Çiçës (FOTO LAJM) Update- Policia e Tiranës bëri me dije se autorët e dyshuar të vrasjes së Elton Çiçës janë Jani Alia dhe Renato Milloshi
Policia: Qytetarët, padi për dëmet e pronave më 21 janar Policia e kryeqytetit u ka bërë sot thirrje qytetarëve, që ju dogjën makinat dhe dëmtuan dyqanet në demonstratën e dhuns