999 rezultate për

dokumenteve

Djegia e dokumenteve të tenderave, Rama shuan heshtjen "Si mund të jenë sekret tendera që bëhen me pjesëmarrjen e shumë operatorëve..." Kryeministri Edi Rama, gjatë lidhjes
Falsifikim i pasaportës, Ronaldinho mund të dëbohet me kaq vite burg Një nga futbollistët më të mirë të dekadës së parë të shëkullit të 21 është arrestuar në Paraguai paraditen e së premte
"Laboratori i falsifikimeve", Gjykata liron dy nga të arrestuarit Gjykata Penale e Tiranës liron nga qelia 2 nga 6 personat e arrestuar dje për falsifikimin e dokumentave, kartave të ide
Dalin pamje nga laboratori i falsifikimit të dokumenteve, kapen 12 persona në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka finalizuar një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e falsifikimit të d
Me pranga në duar, momenti kur Henri Çili zbret nga fugoni i policisë (FOTO LAJM) Është shtyrë me një orë seanca për 30 të ndaluarit e operacionit Mezhgorani, për shkak se gjykatësi i çështjes ka konsta
Tentuan të shkonin në Londër me dokumenta false, dy vajzat shqiptare e pësojnë në Itali Dy vajza shqiptare u ndaluan me 14 shkurt në aeroportin e Katanias, në tentativë për të fluturuar drejt Britanisë së Mad
Tentuan të shkonin në Britani me dokumente false, kapen dy shqiptarët në aeroportin italian Policia italiane ka arrestuar dy shqiptarë të cilët tentuan të kalojnë në Britani me anë të dokumenteve greke të falsifi
Pamjet e rralla historike, çudirat e jetës disa dekada më parë (FOTO LAJM) Jeta në të kaluarën, për të rinjtë e sotëm është thuajse e paimagjinueshme. Perceptimin e krijojmë vetëm përmes fotove,
Kashar, pallatet e dëmtuara nga tërmeti nuk kanë asnjë lloj dokumentacioni Tërmeti i 26 nëntorit ka nxjerrë në pah pasigurinë dhe mungesën e dokumenteve në pallatet e dëmtuara në Kashar. Pas l
Pamjet e rralla historike që tregojnë jetën disa dekada më parë (FOTO LAJM) Jeta në të kaluarën, për të rinjtë e sotëm është thuajse e paimagjinueshme. Perceptimin e krijojmë vetëm përmes fotove,
Falsifikonin dokumenta dhe vula, kujt "kategori" i bënin nder të kapurit në Tiranë 3 persona që kryenin falsifikim të dokumeneteve dhe vulave uvunë ditën e djeshme në pranga. Por ditën e sotme detaje të
Falsifikonin dokumente dhe vula, shkatërrohet grupi kriminal në Tiranë Tre persona kanë përfunduar në prangat e Policisë së Tiranës pasi ishin pjesë e një grupi kriminal. Sipas policisë, n
Skandali me pronat, mes personave në kërkim edhe biznesmeni i njohur Me urdhër të Prokurorisë së Durrësit gjatë mbrëmjes së kaluar janë arrestuar 20 punonjës të Kadastrës së qyteti bregdeta
U arrestuan 18 punonjës, çfarë ndodhi në Kadastrën e Durrësit Nata e mbrëmshme nuk ka qenë aspak e qetë për Durrësin, pasi 18 persona janë arrestuar në Kadastrën e qytetit bregdetar.
"Pjesë e bandës siçiliane", Babani i përgjigjet dokumenteve të demokratëve Kryebashkiaku i Vaut te Dejes, Mark Babani reagoi sot pas akuzave tw demokratwve, sipas tw cilwve ai ka qenw pjesw e njw
Qindra dokumente të falsifikuara dhe mijëra euro, arrestohet "koka" shqiptare në Greqi (FOTO LAJM) Një shqiptar 50 vjeçar, është arrestuar nga Policia greke në Ilioupoli për falsifikim dokumentesh, pranimin dhe hedhjen
Sekuestrohet hoteli luksoz në Himarë Është vendosur në sekuestro preventive për një hotel në ndërtim në Himarë dhe truallin ku po ngrihet ndërtesa. Leja p
Dalin detajet: Kush u arrestua dhe për çfarë gjatë aksionit në "Kodrën e Trimave" Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksionin e sotëm në Prishtinë ku u arrestuan katër persona. Mësohet se personat
Ministrja e re e Energjetikës kërkon shkarkimin e kreut të OST Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku çon në Bordin e OST kërkesën për shkarkimin e kreut të OST pas
Thaçi nuk e përfill afatin për dërgimin e dokumenteve të dialogut Kryenegociatori Shpend Ahmeti ka folur për dokumentet të cilat presidenti Hashim Thaçi nuk ia ka dorëzuar delegacionit s