999 rezultate për

dokumente

7300 qytetarë patën problem ta gjejnë vendvotimin, 317 të tjerë votuan me dokumente të skaduara Procesi i votimit në të gjithë vendin po vazhdon të vëzhgohet nga Koalicioni i OJQ-ve “Demokracia në Veprim”. Deri tash,
A mashtroi sërish Veliaj? PD nxjerr dokumentet e udhëtimit në Spanjë Parti Demokratike ka publikuar sot një dokument, i cili sipas saj zbulon mashtrimin e radhës së kryebashkiakut Veliaj. K
"Iranin e bëjmë shkrumb e hi për 24 orë": Dalin dokumentet sekrete amerikane (FOTO LAJM) Dokumente që kanë dalë fshehurazi nga një plan i ushtrisë amerikane, tregojnë se për Amerikën, regjimi i Iranit mund të
SKANDAL/ FIFA manipuloi votat për t’i dhuruar fitoren Messit, dalin dokumentet (FOTO LAJM) Lionel Messi u shpall si futbollisti më i mirë në botë për vitin 2019, ndërsa Cristiano Ronaldo së bashku me Virgil van
"Pjesë e bandës siçiliane", Babani i përgjigjet dokumenteve të demokratëve Kryebashkiaku i Vaut te Dejes, Mark Babani reagoi sot pas akuzave tw demokratwve, sipas tw cilwve ai ka qenw pjesw e njw
PD "djeg" kryebashkiakun e tretë të Ramës? Dalin dokumentet e dënimit në Itali (FOTO LAJM) Pas Valdrin Pjetrit dhe Agim Kajmakut, PD ka shënjestruar sot një tjetër kryebashkiak të Partisë Socialiste duke publiku
Nga tetori, dokumentet në Maqedoni do të merren online Prej në fillim të tetorit, do të vihet në përdorim portali i ri nacional për shërbime elektronike i cili qytetarëve do t
E ndaluan se nuk kishte mjet identifikimi, gjyqtari tregon episodin e çuditshëm të jetës Nuk kishte me vete dokumente identifikimi, gjyqtarin e shpëton Wikipedia Hoëard Webb është një prej ish-gjyqtarëve të
Pas Valdrin Pjetrit, PD "djeg" sot Kajmakun: Njoftohet konferenca e rëndësishme Partia Demokratike duket se do të “djegë” sot një tjetër kryebashkiak të maxhorancës pas Valdrin Pjetit të Shkodrës.
Kishte marrë dokumentet amerikane, skela i ndërpreu në mes ëndrrën Ergys Brahimajt Një ëndërr e ndërprerë në mes, në mënyrën më të keqe të saj. Ergys Brahimaj, një nga punëtorët që humbi jetën nga sh
VOA: Dokumentet e PD janë origjinale Kandidati socialist Valdrin Pjetri duket se nuk do ta gëzojë karrigen e kryetarit të Bashkisë së Shkodrës, ku ai nuk ësh
Rrugët tona u ndanë...! Rama "shet" Valdrin Pjetrin pasi PD nxorri dokumentet e arrestimit në Itali Kryeministri Rama ka "lëshuar" Valdrin Pjetrin pas nxjerrjes së dokumenteve të arrestimit të tij për drogë në Itali. Par
Valdrin Pjetri reagon pasi PD nxorri dokumentet e arrestimit në Itali Kryetari i Bashkisë së Shkodrës i zgjedhur në 30 qershor, Valdrin Pjetri ka reaguar pas akuzave të PD sipas të cilave ai
PD nxjerr dokumentet: Valdrin Pjetri i arrestuar dhe dënuar për drogë në Itali (FOTO LAJM) Partia Demokratike ka publikuar sot disa dokumente nga kuestura e Firences sipas të cilave Valdrin Pjetri, kryebashkiaku
Tentoi të hynte në Britani nga Itali me dokumenta greke false, arrestohet 34-vjeçari shqiptar Ndalohet në zyrën e Policisë Kufitare të Riminit një shtetas shqiptar i cili me dokumente greke false, tentonte të hynte
Gjeti kuletën plot dokumente e para, veprimi i prizrenasit "nuk pritej" Zyra për informim e Komunës së Prizrenit ka njoftuar për një akt të mirë të një qytetari të kësaj komune, i cili ka gjet
Shqiptarit i kthehet portofoli plot me para dhe dokumentet ë rralla janë rastet kur gjërat e humbura i kthehen pronarit. Së fundmi, një emigranti shqiptar nga Kosova i kishte humb
Qindra dokumente të falsifikuara dhe mijëra euro, arrestohet "koka" shqiptare në Greqi (FOTO LAJM) Një shqiptar 50 vjeçar, është arrestuar nga Policia greke në Ilioupoli për falsifikim dokumentesh, pranimin dhe hedhjen
Me porosi të Beogradit, si u kapën 2 spiunët serbë në Kosovë Kishin mbledhur të dhëna të serbëve në Kosovë. E dokumentet që arritën t’i sigurojnë, po tentonin t’i dërgonin në shteti
Sekuestrohet hoteli luksoz në Himarë Është vendosur në sekuestro preventive për një hotel në ndërtim në Himarë dhe truallin ku po ngrihet ndërtesa. Leja p