999 rezultate për

dokumentarit

Mozzik dhe Loredana zyrtarisht bashkë, publikohet pjesa e parë e dokumentarit (VIDEO) Ashtu sikurse pritej Loredana ka publikuar ditën e sotme pjesën e parë të dokumentarit duke konfirmuar ribashkimin e saj
Dalin pamjet e sherrit Dier-Alli, Mourinho nxit përplasjen (VIDEO) Në serinë dokumentarit dedikuar skuadrës së Tottenham, “All or Nothing: Tottenham Hotspur”, të prodhuar nga Amazona, jan
Marilyn Monroe lidhje me politikanët e njohur, si u vra nga bosi i mafies për sekretin (FOTO LAJM) Edhe pse kanë kaluar shumë vite nga vdekja tragjike e Marilyn Monroe, ende mbeten mister shkaqet. Ikona e bukurisë femër
Incidenti: "Kosova është Shqipëri", shqiptarët e New York thirrje regjisorit serbo-kanadez (VIDEO) Diaspora shqiptare në New York organizoi një protesta në shfaqjen e dokumentarit “Pesha e zinxhirëve 3” të regjisorit se
Skena të nxehta me të dashurin, Kylie Jenner “ndez” tapetin e kuq (FOTO LAJM) Vajza e Travis Scott dhe e Kylie Jennerit bëri debutimin e saj zyrtar në tapetin e kuq në premierën “Santa Monica” të do
Lleshaj sulon RAI-n pas dokumentarit për drogën: Fake News Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj e ka cilësuar dokumentarin e Rai3, si një mishmash i denjë për të ilustruar epidemi
Radiot më të rëndësishme në botë bojkotojnë këngët e Michael Jackson pas dokumentarit Dokumentari 'Leaving Neverland' po shkakton kaos në jetën dhe veprat e legjendës së muzikës pop, Michael Jackson, shkrua
Anulohet shfaqja e dokumentarit serb kundër shqiptarëve në Stokholm Dokumentari “Kosovo, a Moment in Civilization” i regjisorit serb, Boris Malagurski, që planifikohej të shfaqej në ABF të
Incidente në prag të shfaqjes së dokumentarit “Shqiptaret janë motrat tona” në Serbi Projeksioni i filmit dokumentar “Shqiptaret janë mostrat tona/Albanke su nase sestre” që është dashur sonte të shfaqet n
Mediat maqedonase sulmojnë ashpër Marin Memën, ja çfarë shkruajnë Gazetari Marin Mema është "kryqëzuar" pas dokumentarit të tij "Shkupi - Histori Ilire" e transmetuar në Top Channel.
Ja biblioteka gjigande në shtëpinë e Umberto Ecos (VIDEO) Sot bota ka humbur njërin ndër shkrimtarët më të njohur botërorë në fushën e komunikimit, italianin Umberto Eco. Ai k
Traileri i dokumentarit te Ronaldos (VIDEO) Më 9 nëntor të këtij viti, në kinema do të shfaqet dokumentari për jetën e Cristiano Ronaldos. Këtë lajm e ka bërë të
Revoltohet familja e Amy Winehouse, kundër dokumentarit Një dokumentar dedikuar Amy Winehouse ka hedhur në sulm familjen e të ndjerës, të cilët janë kundër. Sipas tyre, në këtë
Dokumentari për 21 janarin në festën e PS -së acaroi Ilir Metën Kreu i LSI-së Ilir Meta u largua nga festa e PS për shkak të dokumentarit historik të përgatitur nga socialistët, të cil