999 rezultate për

dokumentacion

Pas publikimit të videos, çfarë po ndodh sot në lokalin e pronarit "kriminel" Tani të gjithë i kanë parë pamjet e rënda të dhunimit të turistëve spanjollë dhe shoqëruesve të tyre shqiptarë nga prona
AKU mbyll 4 biznese dhe merr 11 masa administrative Autoriteti Kombëtar i Ushqimit njofton se ka ndërprerë aktivitetin e 4 subjekteve ku përfshihen restorante, dhe magazine
Fitoi Lotarinë Amerikane, shqiptarit i ndodh e papritura Mori lajmin e gëzuar si fitues i Lotarisë Amerikane,por shqiptarit i ndodh e papritura. Bëhet fjalë për Çlirim Tupi nga
Gati t'u shpërndahej restoranteve, kapen 6.3 ton mish i kalbur në Korçë Çdo ditë e më shuëmë AKU po bllokon mallra ushqimorë të cilat janë të rrezikshme për shëndetin e konsumatorëve. Së fu
Kujtoi se do shpëtonte duke ikur, ndjekje penale për zyrtarin e lartë Doqëheqja është parë si një shpëtim për shumë nga anëtarët e gjykatës për t'i shpëtuar sitës së drejtësisë. Një ndër
Bastisen dy lokacione për fajde në Gjilan Njësitë e DHKO-së pas hetimeve të zhvilluara, kanë bastisur dy lokacione të ndryshme në Gjilan për fajde. Gjatë basti
Kosova i dërgon informacion Serbisë për vrasjen Ivanoviçit Dokumentacioni për vrasjen e politikanit serb, Oliver Ivanoviç i është dorëzuar shtetit serb. Ky raport i është dërgu
Policia kap 400 pula të kontrabanduara Policia e Kosovës raporton për një rast të kontrabandës me mallra që ka ndodhur dje në fshatin Dren të Leposaviqit. “
Lumezi nuk është i sigurt nëse do ta padisë Hasanin Hetim rekord ka kryer Prokuroria e Shtetit në lidhje me dyshimet për falsifikimin e dosjes së provimit të jurisprudencës
Komisioni Shtetëror fillon ankesat për mungesë të dokumentacionit Mungesë të dokumenteve në institucione të ndryshme lidhur me demarkimin e kufirit me Malin e Zi Ndër vendimet e para të
PSP futet në komunën e Prilepit, hetuesit kontrollojnë dokumentacionin e punës Hetuesit e Prokurorisë Speciale kanë hyrë sot në komunën e Prilepit për të kontrolluar dokumentacione lidhur me punën e
2 ditë nga zgjedhjet, KQZ jep alarmin: Zgjedhjet në rrezik! Zëdhënësja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve u ka bërë thirrje partive politike të dorëzojnë në mënyrë urgjente propozi
FSHF bën gati dokumentacionin për Superkupën e Europës 2019 Finalja e Superkupës së Europës 2019 për të inauguruar “Arenën Kombëtare”. Një dëshirë që ka nisur të konkretizohet për
DOKUMENTACIONI/ Të përndjekurit politikë, rihapet procesi i aplikimit Ish-të përndjekurit e kat egorisë së parë që nuk kanë plotësuar ende dokumentacionin për dëmshpërblim, tashmë do të kenë
Hapen për publikun dosjet e ish-Sigurimit të Shtetit, ja dokumentet që nuk janë më “sekret” Këshilli i Ministrave ka vendosur që dosjet e ish-Sigurimit të Shtetit që përfshin periudhën nga data 29 nëntor 1944 der
Serbia bën gati dokumentacionin për ekstradimin e Haradinajt Ministria serbe e Drejtësisë do të kërkojë në afat sa më të shkurtë ekstradimin e Ramush Haradinajt nga Franca. Pas v
Në hetim pasuria e Balilit, sekuestrohet dokumentacioni i “Santa Quaranta” (FOTO LAJM) Policia ka sekuestruar dokumentacionin e pronësisë së resortit luksoz turistik “Santa Quaranta”, në pronësi të Klement B
SHKODER/ Sekuestrohet një kamion me dru, në pranga 47-vjeçari (FOTO LAJM) Në sajë të operacionit të koduar “Roja e Gjelbër”, policia ka sekuestruar 10 m kub lëndë drusore në Shkodër. Mësohet se
Prokurorët e Speciales mbi 24 orë në DSK: Nuk do të largohemi pa mbaruar punë Hetuesit e Prokurorisë Speciale Publike të Maqedonisë vazhdojnë të ndodhen në ambientet e DSK prej më tepër se 24 orë n
Zbulohet dokumentacioni, FIFA pagoi Platini Lehtësohen disi gjërat për Michel Platini që është i pezulluar për 90 ditë për shkak të pagesës së marrë nga Blatter në