999 rezultate për

doktorin

Veseli përkujton doktorin e parë të UÇK-së Sot, në 20-vjetorin e rrëmbimit nga forcat serbe të doktorit Hafir Shala, kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, e ka cilësu
Inter e shikon si doktorin e mesfushës Kovacicin Interi dëshiron rikthimin e bujshëm të Kavacicin në “Giuseppe Meazza”. Sipas “Calciomercato.com”, Interi do të tentoj
Prindërit e vajzës që e pësoi nga mjekimi humbasin gjyqin me doktorin Visar Nushi Gjykata Themelore në Prishtinë ka shpallur sot aktgjykimin me të cilin e liroi nga akuza Dr. Visar Nushin nga Prishtina,
Letra prekëse e nënës: Dy fjalë për doktorin që më këshilloi të abortoja (FOTO LAJM) Courtney Baker zbuloi se fëmija që ajo mbante në barkun e saj ishte me sindromën Doën. Tani që vajza e është pranë s
Komenti befasues i Canës: Kam shok 40-vjeç që nuk janë bërë akoma synet (FOTO LAJM) Lorika Cana është larguar nga futbolli i luajtuar, si dhe nga Kombëtarja, por këtë herë është bërë protagonist në rrjete
Habit Saimiri: Me Doktorin nuk kam qenë kurrë mik Ndonëse kanë kaluar disa vite tashmë që Saimir Kodra nuk është më në ‘Fiks Fare’ një nga pyetjet që i vjen rëndom çdo sh
Vëllai i këngëtares Arta Bajrami e ka sulmuar doktorin Tolaj Sot rreth orës 14:00, në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë, dy persona e kanë sulmuar fizikisht doktorin Ilir Tolaj. Dës
Përgjimet e gruas që pritet të fundosë Habilajt: Ke takim në orën 3 me "doktorin" Sipas raportit të fundit një nga personat që ka vendosur të dëshmojë kundër Habilajve është një femër. Mendohet se kj
Pacienti me kancer vret me thikë doktorin e tij (VIDEO) Një pacient me kancer ka qëlluar për vdekje me thikë doktorin e tij në korridorin e një spitali në Rusi. Dr. Igor Tyu
Veseli: Humbëm doktorin që veshi uniformën e ushtrisë për të shëruar plagët e lirisë Kryetari në detyrë i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli në fjalinë e tij lamtumirës për ish-kryeministrin e Kosovës, Bajr
Ditëlindja e PS-së, Rama takon i buzëqeshur doktorin e PD-së (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Partia Socialiste festoi ditëlindjen e saj të 26-të. Figura të reja e të vjetra u panë gjatë festës
LSI bojkoton ditëlindjen e PS, PD dërgon doktorin Me një aleat si LSI, thuajse formal në bashkëqeverisje, dhe me një opozitë teknikisht të përfshirë në qeveri, Partia Soc
“Ik lart se atje kemi punë”, Meta komenton takimin e Ramës me Bashën Ilir Meta ka folur edhe për skenen e krijuar te merkuren ne hyrje te Kryesise se Kuvendit, kur kryeministri Rama ndaloi
Sherr në avion, policia nxjerr me dhunë "doktorin" (FOTO & VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në një avion të linjës së Louisville, pasi forcat e policisë ka
Çiljeta në super formë, sjell doktorin në Tiranë Pak kohë pasi iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale për të zvogëluar gjoksin, Çiljeta tashmë është rikuperuar. Në
Zhgënjehet nga operacioni plastik, vret doktorin dhe veten Pakënaqësia nga operacioni plastik bëri që një 34-vjeçar rus të vrasë veten dhe doktorin. Yuri Lebedev, 34 vjeç, është f
Braho: Të enjten kam surpriza për "doktorin" në Kuvend Kryetari i Komisionit të Sigurisë, Spartak Braho, në një deklaratë për median ka kërkuar nga Sali Berisha që të dëshmojë
Gjykata divorcon Doktorin e Fiks Fare Genti Pjetri, i njohur për publikun si “Doktori” i programit televiziv “Fiks Fare”, është zyrtarisht i divorcuar. Gjykat