999 rezultate për

doktoresha

"Do abortoja fëmijën, më spiunoi doktoresha", habit motra e Olta Gixharit (FOTO LAJM) Motra e aktores Olta Gixhari, moderatorja Gerta Gixhari, i ka befasuar të gjithë me deklaratën e fundit. Ajo ka rrëfy
I bërë publike operacionet, Arbenita kërcënon doktoreshën ruse (FOTO LAJM) E pyetur nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjikale për të përmirësuar pamjen e saj të jashtme, modelja Arbenita Ismaili k amt
Mohoi ndërhyrjet në fytyrë, doktoresha ruse nxjerr përsëri "zbuluar" Arbenitën (FOTO LAJM) Disa foto "Para dhe Pas", të publikuara nga një doktoresh në një klinikë ruse bën xhiron e rrjetit dia muaj më parë ku d
Flet doktoresha që kaloi COVID-19: Simptomat e virusit nuk vijnë me protokoll "Jam infektuar në javën e parë të qershorit bashkë me një pjesë të mirë të kolegëve në klinikën tonë të hematologjisë.
Doktoresha ngre alarmin: Harrojini mrekullitë e vajit të kokosit Vaji i kokosit është një nga ushqimet më të këqija që mund të konsumonin ose një helm i pastër… paralajmërimi vjen nga n
Ndërron jetë doktoresha dhe aktivistja e përkushtuar e LDK-së Në moshën 65 vjeçare, pas një sëmundje të rëndë ka doktoresha Xhyle Krasniqi, një nga aktivistet më të hershme të LDK-së
"COVID do na bëjë të jetojmë ndryshe", doktoresha jep mesazhin sensibilizues Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar një video ku ka publikuar e një tjetër doktoreshe e cila kërko
Po fliste në telefon gjatë konferencës, mjekja bie nga kati i pestë Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e sotme Rusinë. Një doktoreshë ishte në një konferencë, drejtuar shefave të sa
Doktoresha e i shoqi ekzekutohen brutalisht nga i dashuri i të bijës Një doktoreshë dhe bashkëshorti i saj janë vrarë nga i dashuri i bijës së tyre në atë që prokurorët quajtën "ekzekutim b
Me temperaturë dhe me ethe, doktoresha e njohur infektohet me koronavirus? Mjekët janë ata që aktualisht janë në front të parë të luftës me koronavirusin dhe për këtë arsye ata rrezikohen edhe më
E bija i kërkon t’i bëjë buzët, si i përgjigjet doktoresha e VIP-ave (FOTO LAJM) Lida Hoxha është një ndër doktoreshat më të njohura përsa i përket mjekësisë estetike. Të shumta janë personazhet pub
Befason në emisionin doktoresha, nxjerr mbathjet live (VIDEO) Mimoza Keta, mjekja e njohur gjinekologe, ka qenë e ftuar së fundi në emisionin e Rudina Magjistarit, ku ka folur rreth
Rama thumbon Kryemadhin: Doktoresha do të dorëzojë Beratin e Gjirokastrën Kryeministri Edi Rama, ka qënë i pranishëm në Berat ku ka folur mbi zgjdhjet lokale të 30 qershorit. Në fjalimin e t
Berisha dhe Durmishi udhëtuan drejt Beogradit për t’u shëruar te doktoresha serbe Dyshja shqiptare e Lazios, Valon Berisha dhe Riza Durmishi, janë trajtuar nga doktoresha “magjistare” serbe në Beograd f
"I ka vjedhur passwordin e faqes Doktoresha", luftë mes Ramës dhe Metës Vijon lufta në distancë mes presidentit të vendit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama. Reagimi i Ramës: Mos e mer
Rama i "shfryn" Kryemadhit: Doktoresha e Shkencave s’paska fjetur Mwngjesin e sotwm kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi kërkoi të votohen në Kuvend amendamentet e LSI për t’i dhënë zgjidhj
Kaq shpesh duhet të urinoni brenda ditës Shprehitë e tualetit mund të zbulojnë shumë për shëndetin tuaj. Dhe, pavarësisht se mund t’ju duket e turpshme t’i flis
Doktoresha i ndalon lojtarët e Spartak’ut të kryejnë marrdhënje para ndeshjes me Liverpoolin Victoria Gameeva, është doktoresha e specializuar në kardiologji, e cila ua ka ndaluar futbollistëve të Spartak’ut të kr
Skandali me rryshfetet në spitale, sa lekë duhen për t'u futur në operacion 400 mijë lekë të vjetra nën dorë mjaftojnë që në spitalin francez pranë QSUT-së të hysh në operacion pa radhë e pa asnjë
Shokon Tuna, fotoja e fundit shumë larg pamjes së përhershme (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Tuna është bërë kohët e fundit nënë e një djali të bukur që e ka quajtur Tian dhe po shijon lidhjen