999 rezultate për

doktoresh

"Do abortoja fëmijën, më spiunoi doktoresha", habit motra e Olta Gixharit (FOTO LAJM) Motra e aktores Olta Gixhari, moderatorja Gerta Gixhari, i ka befasuar të gjithë me deklaratën e fundit. Ajo ka rrëfy
"Bratajn do ta bëjnë ministër, ia hodhi Pipos": Aida Shtinos nuk i del inati me mjekët Gazetarja Aida Shtino ka reaguar ndaj vendimit të qeverisë për mbajtjen e maskave në ambiente të hapura. Edhe më her
Brataj pas infektimit të Binos: Sëmundja nuk pyet dhe nuk ka radhë Drejtori i Urgjencës Kombëtare Mjekësore, Skënder Brataj ka reaguar për infektimin e Silva Binos me koronavirus duke i u
I bërë publike operacionet, Arbenita kërcënon doktoreshën ruse (FOTO LAJM) E pyetur nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjikale për të përmirësuar pamjen e saj të jashtme, modelja Arbenita Ismaili k amt
Mohoi ndërhyrjet në fytyrë, doktoresha ruse nxjerr përsëri "zbuluar" Arbenitën (FOTO LAJM) Disa foto "Para dhe Pas", të publikuara nga një doktoresh në një klinikë ruse bën xhiron e rrjetit dia muaj më parë ku d
Flet doktoresha që kaloi COVID-19: Simptomat e virusit nuk vijnë me protokoll "Jam infektuar në javën e parë të qershorit bashkë me një pjesë të mirë të kolegëve në klinikën tonë të hematologjisë.
Doktoresha ngre alarmin: Harrojini mrekullitë e vajit të kokosit Vaji i kokosit është një nga ushqimet më të këqija që mund të konsumonin ose një helm i pastër… paralajmërimi vjen nga n
Ndërron jetë doktoresha dhe aktivistja e përkushtuar e LDK-së Në moshën 65 vjeçare, pas një sëmundje të rëndë ka doktoresha Xhyle Krasniqi, një nga aktivistet më të hershme të LDK-së
"COVID do na bëjë të jetojmë ndryshe", doktoresha jep mesazhin sensibilizues Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar një video ku ka publikuar e një tjetër doktoreshe e cila kërko
Po fliste në telefon gjatë konferencës, mjekja bie nga kati i pestë Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e sotme Rusinë. Një doktoreshë ishte në një konferencë, drejtuar shefave të sa
Doktoresha e i shoqi ekzekutohen brutalisht nga i dashuri i të bijës Një doktoreshë dhe bashkëshorti i saj janë vrarë nga i dashuri i bijës së tyre në atë që prokurorët quajtën "ekzekutim b
Me temperaturë dhe me ethe, doktoresha e njohur infektohet me koronavirus? Mjekët janë ata që aktualisht janë në front të parë të luftës me koronavirusin dhe për këtë arsye ata rrezikohen edhe më
"Kërkuam t'i bënin testin e Covid-19, por nuk pranuan", flet mbesa e viktimës së parë nga koronavirusi Koronavirusi ka shënuar viktimën e parë në Shqipëri vetëm pak ditë më parë. Për 73 vjeçaren u tha se nuk tregoi se k
E bija i kërkon t’i bëjë buzët, si i përgjigjet doktoresha e VIP-ave (FOTO LAJM) Lida Hoxha është një ndër doktoreshat më të njohura përsa i përket mjekësisë estetike. Të shumta janë personazhet pub
Kryemadhi: Unë fallxhorja Monikë e parashikoj kështu të ardhmen e Ramës LSI është duke mbajtur Konventën Kombëtare sot, gjatë të cilës Kryemadhi ka folur me tone të ashpra duke bërë edhe disa
Befason në emisionin doktoresha, nxjerr mbathjet live (VIDEO) Mimoza Keta, mjekja e njohur gjinekologe, ka qenë e ftuar së fundi në emisionin e Rudina Magjistarit, ku ka folur rreth
Rama thumbon Kryemadhin: Doktoresha do të dorëzojë Beratin e Gjirokastrën Kryeministri Edi Rama, ka qënë i pranishëm në Berat ku ka folur mbi zgjdhjet lokale të 30 qershorit. Në fjalimin e t
Berisha dhe Durmishi udhëtuan drejt Beogradit për t’u shëruar te doktoresha serbe Dyshja shqiptare e Lazios, Valon Berisha dhe Riza Durmishi, janë trajtuar nga doktoresha “magjistare” serbe në Beograd f
Kryemadhi zbardh sëmundjen e Ramës: Ka pak muaj jetë Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika kryemadhi teksa ka folur për mediat, ka bërë deklaratën e rëndë s
"I ka vjedhur passwordin e faqes Doktoresha", luftë mes Ramës dhe Metës Vijon lufta në distancë mes presidentit të vendit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama. Reagimi i Ramës: Mos e mer