999 rezultate për

doka

Dalin përgjimet e reja, PS ka blerë vota edhe në Lezhë Zëri i Amerikës ka publikuar ditën e sotme, përgjimet mes zyrtarëve të lartë socialistë dhe bandave kriminale me qëllim
Kërkuan lirimin, Gjykata merr vendimin për dy ish deputetë e PS-së Gjykata për Krimet e Rënda ka refuzuar kërkesën e dy ish deputetëve të PS, Arben Ndoka dhe Arben Cuko për lirimin nga ma
Edhe Ndoka hidhet për të mbrojtur studentët, Ramën e quan Ottoman Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, e ka cilësuar arrogante dhe të prapambetur sjelljen e kryeministrit Edi Rama n
"Ish-deputeti socialist Ndoka kërcënon Ramën nga burgu?" Sekretari i Përgjithshëm dhe deputetit të LSI-së, Endrit Braimllari ditën e sotme ka lëshuar disa akuza të forta kundrej
"Deputeti i PS-së fitime marramendëse nga Ndokajt, pret të arrestohet" Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij në Facebook denoncimin e një qytetari i cili akuzon deputetin
"Deputeti socialist, pushime në Itali me të arrestuarin për vjedhje pronash" (FOTO LAJM) Ish Kryeministri Berisha ka akuzuar deputeti socialist Pjerin Ndreun se ka kaluar pushimet në Itali me Xhevahir Ndokën,
"15 mandate të Ramës u fituan nga bandat, Rrajat, Ndokat, Avdylajt..." Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në një deklaratë për shtyp ditën e sotme tha se lidhjet e krimit me qeveri
Dalin të tjera përgjime, si luftonin Ndokajt me njëri-tjetrin për pasuri Në dosjen e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për operacionin “Vol-Vo 4” ka përgjime të shumta të familjes së ish-deputeti
Kjo është taktika e të dyshuarit në grupin e Shijakut për tu mbrojtur në gjykatë Grupi që dyshohet se është kriminal dhe tepër i rrezikshëm nga prokuroria ka nisur të mbrojë veten duke bërë politikë.
Merret vendimi për fatin e dy ish-deputetëve socialistë Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur të lejë në burg dy ish-deputetët socialistë Arben Ndoka dhe Arben Cuko. 8 nga 34
Ndërpritet seanca e "Vol-vo 4", dy ish-deputetët e PS kërkesë të veçantë në Gjykatë Seanca gjyqësore për "Avdylajt" është ndërprerë, për shkak se dy ish-deputetëve Arben Ndoka dhe Arben Çuko kanë bërë një
Si plasi sherri mes vëllezërve Ndoka për pronën, e mori dhëndri i Sandrit të vrarë Nga transkriptimi i përgjimeve në dosjen e Prokurorisë rezulton se mes vëllezërve Ndoka ka patur edhe një sherr për shka
"Pjesën e ranës merre krejt q* motrën", dalin përgjimet e vëllait të Arben Ndokës Prokuroria ka arritur ta zbulojë abuzimin me pronat ne Lezhe, falë përgjimeve që po bëheshin për bandën e Shijakut për d
Sjellje skandaloze! Deputeti i PS komenton arrestimin e ish-kolegut Deputeti i Partisë Socialiste në qarkun e Lezhës, Pjerin Ndreu e ka cilësuar skandaloz sjelljen e prokurorisë dhe polici
Si u zbuluan ish-deputetët Çuko e Ndoka, kaq vite u përgjuan Dy ish-deputetët socialistë Arben Çuko dhe Arben Ndoka, janë arrestuar nën akuzat e pjesmarrjes në aktivitete kriminale.
Pas Arben Ndokës, arrestohet edhe vëllai i tij Ish-deputeti i PS, Arben Ndoka u arrestua “falsifikim dokumentash” e “tjetërsim pronash”. Dhe pas tij, është vënë në
Del në dritë arsyeja pse u arrestua Arben Ndoka Eshtë zbuluar akuza e arrestimit të ish-deputetit socalist Arben Ndoka. Ai është shoqëruar nga RENEA pasi akuzohet pë
U shiste drogë nxënësve të shkollës 9-vjeçare, arrestohet i riu në Tiranë Policia e Shtetit ka vënë në pranga një të ri dhe tjetër po hetohet i lirë pasi janë kapur duke shpërndarë drogë në afër
8 vite burg nipave të ish-deputetit të PS Pas 29 seancash gjyqësore gjykata e Apelit Shkodër ka dënuar Vilson dhe Damjan Ndokën, me 8 vite heqje liri. Vendimi
Nard Ndoka shpall tre kandidatët e tij kundër Veliajt në Tiranë Nard Ndoka kreu i PDK-së, i kërkon liderit të opozitë s Lulzim Basha që t’i garantojë qytetarët që po largojmë një qever