999 rezultate për

doja

Iu lut Rinianit të dilnin bashkë, Ana e përlotur: Mendoja se do të vinte (FOTO LAJM) Dje Ana i habiti të gjithë kur deklaroi largimin e saj nga emisioni, ndërkohë që i kërkoi Rinianit që të vinte me të.
"Doja ta trembja, jo ta vrisja": Çfarë tha para gjykatës shqiptari që qëlloi me thikë të dashurën greke Vajza në foto është 20 vjeçarja greke e cila u qëllua me thikë nga 27 vjeçari shqiptar në Itali. I riu Jetmir Kurtsma
Qëlloi 5 herë ish-të dashurën, habit shqiptari: Donte t'më infektonte me HIV Për tre orë ai qau, përpara prokurorit Gianfranco Colace. “Si është ajo? Më trego si është? Nuk doja ta vrisja, thjesht
"Nuk e mendoja kështu", Meri flet pasi Saimiri e zgjodhi për partnere (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme princi i spektaklit "Love Story", Saimiri dha vendimin e tij të shumëpritur duke zgjedhur një nga vaj
"Doja të telefonoja dikë tjetër", flet vajza që denoncoi Najada Çomo Ka bërë bujë ditën e sotme denoncimi i Shefes së Infektivit, Najada Çomo për një 32-vjeçare nga Berati pasi e shqetësont
Fauci tregon të pathënat: Nuk doja të shkoja në Shtëpinë e Bardhë Eksperti amerikan i sëmundjeve infektive, Anthony Fauci, ka zbuluar se është ndjerë në siklet kur kishte shkuar në Shtëp
Suarez pranon se dëshiroi t'i bashkohet Juventusit Luis Suarez ka pranuar se dëshironte të pajiset me nënshtetësinë e Italisë, në mënyrë që t'i bashkohej skuadrës së Juven
Eskortat shqiptare të fiksuara pas lekëve të biznesmenëve: Doja të bëja shopping Prostitucioni është një nga profesionet më të vjetra në botë, i cili vazhdon të ushtrohet edhe sot por në mënyra të reja
Rrëfimi i eskortës: E nisa kur isha 21 vjeçe se doja të vishesha bukur e të mirëmbaja trupin (VIDEO) Dokumentari Unpublished në Euronews Albania investigon fenomenin e “vajzave shoqëruese” dhe sjell rrëfimin e një eskorte
"Mendoja se do ishim bashkë deri në fund", Jonida Maliqi flet për divorcin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “E ardhmja është vajzë”, në “Abc News”. Ajo ka
Atentati në Shkozet ndaj Ndojës, shenjestër ishin të tre Detaje të reja janë zbuluar nga atentati i nëntorit të 2019 ndaj prokurorit Arjan Ndoja, ku i vdekur mbeti shoferi i tij
Atentati i bujshëm ndaj prokurorit Ndoja, përfundojnë hetimet SPAK përfundon hetimet për atentatin ndaj prokurorit, Arjan Ndoja në Shkozet të Durresit, më 1 nëntor 2019. Redjan R
Meta rrëfen përfshirjen në lëvizjen e dhjetorit: Doja të hyja në ambasada Presidenti Ilir Meta ka qenë sot në emisionin “Opinion”, në një rrëfim të gjatë për jetën dhe aktivitetin e tij politik.
Rrëfimi tronditës i gruas së Përparimit: Ia dija lidhjet, doja që burri të ishte i kënaqur Policia Gjyqësore ka pyetur cilësinë e personit që ka dijeni për ngjarjen edhe bashkëshorten e Përparimit Ademit, Vjollc
Nora Istrefi vjen si një "businesswoman": Doja të bëja diçka më shumë se muzika (FOTO LAJM) Përtej suksesit në muzikë, Nora Istrefi tashmë vjen dhe si një business ëoman e vërtetë. Nora ka hapur një studio fotogr
Juliana Pasha shpërthen në lot: Do të doja një fëmijë (FOTO LAJM) Këngëtarja, Juliana Pasha tregoi gjatë një interviste me Ardit Gjebrean, se vazhdon ende të ketë shpresa se një ditë ajo
Ishte i gatshëm, Zidane shpjegon pse Hazard nuk u aktivizua në sfidën ndaj Granadas Real Madridi sonte (e mërkurë) mposhti Granadan me rezultat 2 – 0. Mirëpo, pavarësisht që në listën e të ftuarve isht
Rrëfimi epik i Barack Obamës: Mora të dashurin e vajzës në shtëpi, nuk doja t'më pëlqente! "Ne e morëm atë në shtëpi dhe unë nuk doja të më pëlqente, por ai është një fëmijë i mirë..." Ish-presidenti i SHBA-v
Meta flet për propozimin e Ramës për ministrin e Brendshëm: Nuk do doja të përgjigjesha Presidenti i Republikës, Ilir Meta preferoi të mos bënte komente pas emërimit të Ministri të ri të Brendshëm nga ana e k
Lefter Maliqi: Me cilëndo parti të kandidoj, unë do jem në Parlament Me anë të një statusi në rrjetet sociale, deputeti Lefter Maliqi ka sqaruar arsyet se pse nuk refuzoi mandatin, por qënd