999 rezultate për

dogji

Dyshohet se dogji të gjallë Flamur Ducin, lirohet 18 vjeçari Gjykata e Korçës ka dhënë masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për 18-vjeçarin Devis Hoti, i cili qëndroi 8 muaj në burg
Dogji të gjallë burrin dhe vjehrrën, burgim i përjetshëm për Hysnie Hoxhallarin dhe të dashurin e saj Prokuroria ka kërkuar burg përjetë për Hysnie Hoxhallarin dhe Kasëm Pirjasin, të akuzuar për vrasjen dhe djegien e Selki
"Dogji" rrjetin nga karantina, tashmë ylli televiziv ekspozon asetet nga Ibiza (FOTO LAJM) Amber Turner dhe i dashuri i saj Dan Edgar kanë qenë të izoluar në karantinë ku nuk kan munguar postimet e shumta në rrj
Pasi dogji rrjetin me poza të tilla, Enca: S'ka më foto me rrobabanjo (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia, e cila numëron plot 2.2 milion ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, sigurisht që e ndez rrje
Nuk dogji mandatin, Lefter Koka tregon si e priti Meta vendimin e tij Deputeti Lefter Koka, i ftuar në emisionin “Real Story”, tha se ishte i bindur për vendimin që mori, për të qëndruar në
Greku dogji flamurin shqiptar në mes të Sarandës, reagon PDIU (FOTO LAJM) Ka shkaktuar shumë reagime videoja e djehsme ku digjej flamuri shqiptarë nga ekstremistë grekë. Për këtë ka reaguar e
Ekzekutoi dhe dogji të vëllain, i arrestuari tregon me detaje si e kreu krimin makabër Prokuroria Themelore në Gjakovë, Departamenti për Krime të Rënda, njofton opinionin se gjatë ditës është arrestuar dhe m
Donte t’i dezinfektonte nga koronavirusi, gruaja djeg paratë Paratë janë cilësuar si një nga mënyrat më të rrezikshme për t'u infektuar me koronavirus. Një grua me panik nga kor
I dogji makinat babait të të dashurit, kjo është e dashura e Kastro Zizos Kastro Zizo deklaroi publikisht se do të bëhej baba i një fëmije. E dashura e tij është shtatzënë dhe do të bëjë Kast
Dogji 8 makina dhe një lokal, kapet i rrezikshmi në Durrës Policia e Durrësit ka finalizuar operacionin “Zjarrvënësi” duke vënë në pranga një 26- vjeçar. Specialistët e Seksio
Dogji mandatin e doli në rrugë një vit më parë, si e shikon sot këtë vendim Kryemadhi Djegia e mandateve ishte mënyra më e mirë për të denoncuar pushtetin autoritar të Edi Ramës. Kështu është shprehur kryet
"Rri rrugëve me dashnorin o ku*vë", publikohen mesazhet e burrit që dogji me qumësht gruan (FOTO LAJM) Vjen edhe njëherë në vëmendje gruaja e cila u përvëlua në fytyrë me qumësht të nxehtë nga bashkëshorti. Dëshmitë janë
Eliminoi dhe dogji të gjallë Flamur Duçin, merret vendimi për 18 vjeçarin Gjykata e Korçës ka dhënë vendimin për Devis Hotin, i cili u arrestua për vrasjen e kushëririt të tij, Flamur Duçit të e
Ky është 18 vjeçari që dogji të gjallë Flamur Duçin në Korçë (FOTO LAJM) Ky që shihni në foto është 18 vjeçari Devis Hoti i dyshuari për eliminimin e Flamur Duçit mëngjesin e djeshëm në Mborje
EURONEWS: Macron "dogji" edhe Maqedoninë prej Shqipërisë Euronws, i cili ka burime të dorës së parë nga mbledhje e djeshme për krerëve të BE-së ku edhe u vendos që të mos hapesh
Nëna denoncon edukatoren në Tiranë: Ma dogji fëmijën me spec dhe e gjuajti me shpullë Asnjë prind nuk toleron dhe nuk duron qoftë edhe një shpullë ndaj fëmijës së tij. Jo më tepër siç mendohet se mund t’i k
Nuk përmbahet Gasperini: Interi më dogji si trajner Gian Piero Gasperini po kalon një periudhë shumë të mirë nën drejtimin e Atalantës, teksa në fund të sezonit të kaluar i
Nga festa e çmendur e Ronelës për ditëlindje s'keni parë akoma si e dogji Zerka (FOTO LAJM) Ronela Hajati është padiskutim një ndër këngëtaret më të dashura dhe të suksesshme shqiptare. Ajo numëron shumë vite në
E dogji! Ronela Hajati organizon super festë për 30-vjetorin e lindjes (VIDEO) Disa ditë më parë, këngëtarja e njohur Ronela Hajati mbushi plot 30 vjeç. Ajo ndau në Instagram dhuratat e urimet e s
VV i "dogji" urat me të gjithë, tani i duhet LDK për koalicion Nënkryetarja e Lëvizjes Vetëvendosje Fatmire Kollçaku ka deklaruar se partia e saj përjashton çfarëdo mundësie të lidhje