Bien ndjeshëm rastet e reja, 20 viktima në 24 orët e fundit në Shqipëri
999 rezultate për

doganes

Mbyllja e doganës së Kapshticës, ministria sqaron situatën Ditën e djeshme pala greke shtyu sërish afatin e hapjes së doganës së Kapshticës deri në datën 8 mars, 2021, si pasojë e
Shtyhet sërish hapja e doganës së Kapshticës Pala greke ka shtyrë afatin e hapjes së doganës së Kapshticës deri në datën 8 mars, 2021, si pasojë e shtimit të rasteve
Greqia shtyn bllokimin e doganës së Kapshticës, kur pritet rihapja Si pasojë e shtimit të ndjeshëm të rasteve të reja dhe përkeqësimit të situatës epidemiologjike në vend, Greqia ka shtyr
Shtimi i rasteve me koronavirus, Greqia shtyn mbylljen e doganës së Kapshticës Qeveria greke ka vendosur të shtyjë datën e hapjes së pikës kufitare të Kapshticës deri më 14 Dhjetor si pasojë e shtimi
Shqiptari thyen traun e doganës në Kakavijë dhe kalon drejt Greqisë Ai shtypi gazin dhe theu shufrat metalike të kontrollit të trafikut në pikën e kalimit kufitar të Kakavijës. I vendos
Mbyllja e doganës së Kapshticës, nga do të kalojnë kamionët Ashtu sikundër është raportuar, pika Kufitare e Kapshticës do të qëndrojë e mbyllur deri më 4 dhjetor për shkak të përke
Polici i doganës i merr para serbit: Ke vulë? Ke dokumente? Jo! Emisioni “Stop” sjell një denoncim ku tregon se si një polic i doganës së Tiranës, i merr 5 euro një shtetasi serb, duke
Punonjësit e doganës së Tushemishtit në vetëkarantinim, dyshohet për një të infektuar Punonjësit e doganës së Tushemishtit dhe stafi mjekësor që ka qëndruar atje janë vetëkarantinuar. Kjo për shkak se dy
200 policë bëjnë aksion blic me drone dhe qen, shoqërohen 7 persona në Tiranë Të paktën 7 persona janë shoqëruar ditën e sotme pas operacionit blic që zhvilloi Policia. Kontrollet u bënë në pjesë
Radhë kilometrike në Muriqan, nuk dihet ande arsyet Një radhë e gjatë makinash është krijuar në pikën doganore të Muriqanit, duke krijuar një vijë të gjatë automjetesh rret
Kapen 460 kg cigare të kontrabanduara Ekipet e Doganës së Kosovës, gjatë një operacioni të kontrollit në kuadër të parandalimit të kontrabandës, kanë gjetur d
Makina merr flakë, bllokohet kalimi në rrethrotullimin e Doganës (VIDEO) Një makinë është përfshirë nga flakët në afërsi të rrethrotullimit të Doganës në Tiranë. Sikundër shihet nga pamjet
Trafikuan 2.5 ton drogë drejt Italisë para dy viteve, gjykata lë në burg dhe punonjësit e doganës Për grupin që trafikoi 2.5 ton drogë në Itali dy vite më parë Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka lënë në fuqi vendi
Furtunë largimesh në Drejtoritë e Doganave, kush ikën e kush vjen? Një valë largimesh kanë ndodhur në drejtorinë e doganave në vendin tonë. Sipas informacioneve shkarkohet drejtori i
Zbardhet mesazhi i punonjësit të doganes pas grabitjes, çfarë nuk ishte normale (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një punonjësit të doganave pas grabitjes së ndodhur sot në aeropor
Zyrtare, Policia procedon 2 presidentët e klubeve Lajmin e publikuar disa minuta më parë mbi sherrin e ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet me protagonistë kryeaksioneri
"Drejtori i Doganës fshehu dënimin pasi aksidentoi studenten në gjendje të dehur" Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të qytetarit dixhital ka bërë një denoncim për kreun e doganës së Tiranë. Sipas
Doganat ultimatum Qeverisë deri në mesditë Qeveria e Kosovës ka kohë deri në mesditë që të kthejë për zyrtarët doganorë statusin e zyrtarit publik të uniformuar dh
Edhe doganat hynë në grevë, a është kurth ndaj Haradinajt? Grevat në Kosovë nuk kanë të ndalur. Nesër valles së grevave të shumta do t’i bashkohen edhe doganierët e Kosovës. Fi
Edhe punonjësit e doganës kërkojnë rritje të pagave Sindikata e Pavarur e Doganës së Kosovës po kërkon nga Qeveria e Kosovës, komisionet parlamentare dhe deputetët e Kuvend