999 rezultate për

doganen

Plas në doganën e Kapshticës, kapen dy kamionë me drogë Dy kamionë me drogë janë kapur mbrëmjen e sotme në Kapshticë. Ende nuk dihet pesha e saktë e drogës së sekuestruar në
Fluks emigrantësh në doganën e Kapshticës dhe të Kakavijës Kjo fundjavë në prag të festave të fundvitit ka sjell një fluks të madh emigrantësh në pikat kufitare të Kapshticës dhe
Rama viziton doganën në Kukës, nuk e përmend heqjen e kufirit me Kosovën Pika e kalimit kufitar të Morinës nisi vënien në funksionim të ambienteve të reja tërësisht të transformuara sipas stand
Nxjerr kokën shovinizmi grek, çfarë po ndodh në doganën e Kakavijës Pas vrasjes së terroristit grek në fshatin Bularat të Gjirokastrës, gjatë një shkëmbimi zjarri me RENEA-n, mesa duke gre
Miell i rrezikshëm grek kapet në doganën shqiptare Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar një ngarkesë prej 27 ton miell gruri me origjinë greke për shkak se nuk kisht
Deputetja e LDK-së ka një thirrje për Doganën e Kosovës Deputetja e LDK-së, Hykmete Bajrami, ka thënë masat mbrojtëse nuk duhet të merren vetëm për një pjesë të prodhimeve pasi
Dhjetra trajlera me tuba gjigant bllokojnë doganën e Morinës (VIDEO) Mëngjesin e sotëm ka pasur radhë të gjata në pikën doganore për shkak të punimeve në doganën e Morinit. Gjatë paradit
Kaloi doganën dhe u zhduk, policia në kërkim të fierakut Një 54-vjeçar rezulton i humbur. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se 54 vjeçar nga Fieri ka humbur të gjitha kon
Ambasadori amerikan ka një porosi për Doganën e Kosovës I organizuar nga Zyra e Kryeministrit të Republikës së Kosovës, është mbajtur sot takimi i 4-të nivelit të lartë për sun
Greqia mbyll doganën, emigrantët bllokohen në radhë të gjata Rikthimi sërish në Greqi i emigrantëve që vendosën të kalonin festat në Shqipëri ka shkaktuar një fluks shumë të madh në
Skandal në doganën e Maqedonisë, qytetarit i kërkohet ryshfet për të kaluar (VIDEO) Një situatë e pakëndshme i ka ndodhur sot një qytetari shqiptar në doganën Kosovë-Maqedoni. Sipas qytetarit doganieri
Denoncimi i rëndë: Si po vidhen 5 milionë dollarë në doganën e Durrësit Ish-kryeministi Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka denoncuar një vjedhje të madhe që sipas tij po bëhet n
Tentoi të kalonte me një stilolaps-pistoletë, arrestohet në doganën e Kakavijës Një i ri ka tentuar të kalojë drejt shtetit grek më një stilolaps-pistoletë. 30-vjeçari e kishte futur në xhepin e xh
Denoncimi: Si u kaluan tonelatat me drogë në Portin e Durrësit Ish-kryeministri Sali Berisha vazhdon me denoncimet e qytetarit dixhital. Këtë herë ai ka publikuar mesazhin e një qytet
Ndërpritet puna në doganën e Kapshticës, mësoni orarin kur nuk do të lejohet kalimi Pala greke ka njoftuar policinë shqiptare se sonte më datë 29 tetor 2017 duke filluar nga ora 02:00 deri në orën 05:00 t
E FUNDIT/ Grekët bllokojnë doganën e Kakavijës Dogana e Kakavijës do të qendrojë e mbyllur për automjetet për dy ditë duke filluar nga nesër. Lajmi bëhet i ditur ng
Kaluan doganën shqiptare, si u liruan doganieri dhe 2 policë të Kakavijës për 1.2 tonë kanabis Doganieri dhe dy inspektorët e Policisë së pikës kufitare të Kakavijës, të cilët u akuzuan si të përfshirë në trafikimin
PDK dhe LDK-ja në "luftë" për doganën Posti i drejtorit të doganave ka futur në "luftë" dy partnerët e koalicionit qeveritar. Presidenti i Kosovës, Hashim
20 euro ryshfet për të kaluar kufirin, arrestohet 36-vjeçari në doganën e Muriqanit Ka përfunduar në pranga një shtetas 36-vjeçar me banim në Tiranë pasi është arrestuar në pikën e Muriqanit. Burime z
3 persona arrestohen në doganën e Muriqanit, tentuan të kalonin 20 kg kanabis Janë arrestuar 3 persona në doganën e Muriqanit duke tentuar të trafikojnë 20 kg kanabis. Ngjarja ka ndodhur sot dhe