999 rezultate për

dodaj

Nëna shqiptare në vaj: Nuk do lëviz nga varri i djalit derisa të marr një përgjigje (FOTO LAJM) “Kam luftuar për vite të tëra që të mësoj të vërtetën, por të gjithë më kanë braktisur. Prej ditës së sotme nuk do të lë
EMRI/ Kush është i plagosuri me armë në Shkodër, detajet e para Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në qendër të Bushatit në lagjen “Dodaj”. I plagosur është Palok
Ja 3 trafikantët e rinj që u kapën me 700 g drogë (FOTO LAJM) Tre të rinjtë, Sokol Geci, Eraldo Dodaj dhe Pashk Teska u arrestuan sot nga policia e Tiranë në rrugën “5 Maji” në kryeq
Vrasja në Mirditë për pronën, arrestohet babë e bir Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me vrasjen e ndodhur paraditen e sotme në Mirditë. Përveç arrestimit të auto
Vret kushëririn për çështje prone, forcat e FNSH-së kapin autorin Dy kushërinjtë, viktima, 52 – vjeçari Mark Dodaj dhe autori i kësaj ngjarje, 39 – vjeçari Ilir Doda, fillimisht janë kon
Ndahet Xhuli me Arditin, shkak Facebook-u (FOTO LAJM) Lidhjet në "Big Brother Albania" duket se nuk zgjasin shumë dhe rasti konkret i përket një çifti, i cili mori vëmëndjen
Tiranë, arrestohet shefi i kirurgjisë së QSUT-së Policia e Tiranës prangosi mëngjesin e sotëm shefin e kirurgjisë në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, Ilir B
Lezhë, arrestohen 3 persona me euro false Tre persona janë vënë në pranga mëngjesin e sotëm nga Policia e Lezhës pasi akuzohen për falsifikim parash. Burime ng