999 rezultate për

dobet

"Më të dobëtit hakmerren", me kë e ka Eni Çobani (FOTO LAJM) Avokatja e njohur Eni Çobani, ka shkruan së fundmi në një postim në Instagram se më të dobëtit hakmerren. “Mos u shq
Tani ka peshën ideale, por nuk do e besoni çfarë ka hequr Kiara Tito për t’i arritur (FOTO LAJM) Ndonëse tani peshon 58 kilogram 3 vite më parë, Kiara Tito ka vuajtur për disa kile. Nëpërmjet një fotoje të publikua
Guardiola: Messi di të nuhasë pikën e dobët të një mbrojtësi Pep Guardiola dha një pasqyrë të jashtëzakonshme se pse Lionel Messi është në një ligë në vete. Trajneri spanjoll shf
"Fenomeni" Ronaldo zbulon pikën e dobët: Kisha frikë të gjuaja me kokë, një herë u çava në vetull "Fenomeni" Ronaldo ka qenë i jashtëzakonshëm me këmbë, por nuk është shquar shumë për golat e shënuar me kokë. Brazil
Ndryshon moti, mos dilni pa çadra Ditë me reshje shiu të dobëta ose lokale të dobëta në disa qarqe të territorit ka parashikuar Instituti i Gjeoshkencave
U zunë për motive të dobëta, 26 vjeçari goditet në kokë me mjet prerës Si pasojë e një sherri për motive të dobëta ka mbetur i plagosur një 26 vjeçar në Durrës. I riu ka marrë plagë në kok
Rekordmene kombëtare, Gega tregon pikën e saj të dobët (VIDEO) Shpesh edhe kampionët kanë difektet e tyre, pavarësisht se kur janë në garë, gjithçka zhduket. E tillë është edhe rekord
Harrojeni diellin, si pritet të jetë moti në vazhdim Ditët me kohë të mirë e me diell duket se sa vijnë e bëhen më të rralla në stinën e vjeshtës. Sot priten reshje të do
Brune dhe shumë e dobët, nuk do e njihni Bebe Rexhën në këto foto (FOTO LAJM) Bebe Rexha është ndjerë nostalgjike dhe ka publikuar disa foto të vjetra në Instagram, që i përkasin fillimeve të karrie
Plagosja me armë zjarri në Durrës, identifikohet autori Një person është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e kaluar në Durrës. policia njofton se ngjarja ka ndodhur për moti
De Jong: Barcelona është më e dobët pa Messin Barcelonës i ka munguar kapiteni Lionel Messi në këtë fillim të sezonit 2019/20 për shkak të lëndimeve dhe mesfushori Fr
Shqiptarët me zemrën më të dobët, shifra alarmante Më shumë se gjysma e vdekjeve gjatë vitit të kaluar në Shqipëri kanë ardhur si rrjedhojë e problemeve me zemrën. Sipas
Nuk ndodhte prej 30 vitesh, Manchester United ka startin më të dobët Manchester United këtë sezon ka zhgënjyer në tifozët. Një ekip pa indentitet që si mos mjaftonte pjesmarrja në Champions
Pepe zhgënjen tifozët, më i dobëti i ndeshjes Nicolas Pepe u transferua verën që lamë pas te Arsenali për 80 milion euro nga Lillë por deri më tani ai nuk ka lënë gju
Shqiptarët me zemrën më të dobët, vdekjet sa katërfishi i mesatares europiane: Alarm moshat e reja Më shumë se gjysma e vdekjeve gjatë vitit të kaluar në Shqipëri kanë ardhur si rrjedhojë e problemeve me zemrën. Sipas I
Lojtari më i shtrejntë në historinë e Arsenal rezultoi më i dobëti në fushë përballë United Mesfushori Pepe nuk po arrinë në asnjë mënyrë të përshtatet me skuadrën e re Arsenal. Pas transferimit nga Lille për
Statistikat, Ronaldo i dyti më i dobët në Seria A Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është zyrtarisht gjuajtësi i dytë i më i dobët i goditjeve të lira në historinë
Starti i dobët i Barcelonës, Pique gjen fajtorin Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique ka kritikuar përgatitjet parasezonale pas fitores ndaj Villarealit. Barcelona gj
Tentoi të shënonte "alla Paneka", turpërohet sulmuesi i skuadrës angleze (VIDEO) Një ekzekutim i dobët i penalltisë në sfidën e djeshme mes Cholchesteri dhe Tottenhami është duke bërë xhiron në rrjetët
Formacioni me lojtarët më të dobët të vitit, në listë dhe shqiptari i Arsenalit (FOTO LAJM) Lionel Messi është shpallur lojtari më i mirë i vitit, çmimi i njohur ndryshe si ‘The Best’. FIFA po ashtu ka zgjedhu