999 rezultate për

djemte

Kush janë djemtë më të mirë në seks? Deklarata e papritur nga Zhaklin Lekatari (FOTO LAJM) Gazetarja Zhaklina Lekatari është dalluar gjithmonë për natyrën e saj të drejtëpërdrejtë. Që me hapjen e blogut të saj,
Pirlo paralajmëron Interin: Ne jemi aty dhe duam ta fitojmë titullin Juventus do të rikthehet në fushë ditën e nesërme, teksa pret Spezian ku aktivizohet edhe mbrojtësi i kombëtares, Ardian
Anës nuk i ndahet shpirti nga djemtë e "Përputhen" më kë u kap "mat" këtë herë (FOTO LAJM) Ish-konkurrentja e "Përputhen", Ana 1 prej disa kohësh nuk është më pjesë e programit, por ajo vazhdon të jetë në vëmend
"Sa i nxehtë je", Graciano plas "bombën": Djemtë në Përputhen më kanë ngacmuar (FOTO LAJM) I ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Why Not” në RTV Ora ka qenë ish konkurenti i “Përputhen” Graciano Merkaj. As
Ana nuk heq dorë nga djemtë e "Përputhen", me kë u kap "mat" këtë herë (FOTO LAJM) U largua nga "Përputhen" për pasojë të skandali me Arjonin, i cili publikoi fotot e tij nga shtrati me Ana Lleshin. E
2 të arrestuar e 2 në kërkim: Djemtë nuk i binden policisë, çfarë iu gjet në makinë 2 persona janë arretsuar nga Policia, ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim pasi janë konfliktuar me Policinë. A
Djemtë që mblidhnin topa dhe tani janë yje të futbollit botëror (FOTO LAJM) Çdo fëmijë ëndërron të shikojë një ndeshje sa më afër fushës dhe sa më afër heronjve të tyre. Kështu këta dje ka qënë
Trazoi menjëherë ujërat, njihuni me vjazën më të re të "Përputhen" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, në emisionin “Për’Puthen Prime” erdhi një hyrje e re, një vajzë 23-vjeçare e cila trazoi menjëherë uj
Vajza e re trazon keq ujërat në Për'puthen: Kam ardh t’ju marr djemtë se s’po dini si me i kap! Pas një të diele të zhurmshme, plot emocione të forta, me hyrje të reja, por edhe me largimin e çiftit të parë, Tea dhe
"Të ngre në ajër, o legen m***", dalin pamjet e patransmetuara të sherrit Fatjon-Eri (VIDEO) Në puntatën e sotme në “Përputhen Prime” janë publikuar pamjet e patransmetuara të sherrit mes Fatjonit dhe Erit disa di
"Një nga djemtë më të pashëm të parlamentit", bashkëshortja tregon çfarë e tërhoqi te Balla Deputeti i PS Taulant Balla dhe bashkëshortja e tij Iris Pekmezi janë ftuar sot në rubrikën “Gjysma Ime” tek E Diela Shq
Djemtë e shtëpisë bëhen bashkë, Arbana: Do na grijë nga lekët (FOTO LAJM) Prej disa muajsh, moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë. Ajo dhe partn
DETAJET/ Përplasja për 600 euro, plumbi që mori në këmbë lë pasoja edhe tek kamarierja Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Greqi, ku iu bë atentat një familje shqiptare. Edmond Llangozi,
U hodh para plumbave për fëmijët, "Soni nga Lezha" vrau babain e plagosi djemtë për 600 euro Pak ditë më parë në Greqi ndodhi një atentat i rëndë ndaj një familje shqiptare ku u shënua 1 viktimë (babai) dhe u plag
Atentati ndaj familjes shqiptare në Greqi, flasin djemtë që mbijetuan: Vrasësit janë nga Shqipëria! “Vrasësit janë shqiptarë”! Kështu janë shprehur në dëshminë e dhënë për hetuesit grekë dy vëllezërit shqiptarë që mbetën
Krimi ndaj familjes shqiptare për larje hesapesh? Djali i viktimës në gjendje kritike Larja e hesapeve midis anëtarëve të rrjetit shqiptar të pastrimit të parave ishte, sipas burimeve të policisë, ishte mot
53-vjeçari u vra dhe djemtë ia plagosën, pistat e krimit tragjik ndaj familjes shqiptare në Greqi Në xhamin e kafenesë vrimat dhe shenjat e lëna nga plumbat shihen qartë. Edhe në ambientet e brendshme apo para hyrjes,
Vrasja e shqiptarit në Athinë, kush janë dy bijtë e tij që u përfshinë në sherr (FOTO LAJM) Një shkëmbim me armë zjarri ndodhi mbrëmjen e djeshme në Athinë, ku mbeti i vrarë shqiptari Edmond Llangozi. Të plagosu
Babai i doli para plumbave për të mbrojtur djemtë, çfarë ndodhi mbrëmë me shqiptarët në Athinë Të tjera detaje janë zbuluar nga ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmë në sheshin “Agios Sostis” të Athinës, ku mbeti një per
Romeo tremb Donaldin "për vdekje", vllezërit Veshaj nisin vitin gjithë humor (VIDEO) Momentet dhe kujtimet më epike Donaldit kujdeset t’ia lërë binjaku i tij, Romeo. Djemtë e kanë nisur vitin ashtu siç ata