999 rezultate për

djemsh

Policia aksion në Laprakë, ndalon një grup të rinjsh Mbrëmjen e sotme policia në Tiranë, në zonën e Laprakës ka ndaluar disa persona të cilët dyshohet se shisnin lëndë narko
U sulmuan nga një grup djemsh, vajzat dalin bllof me dëshmitë në polici dy vajzAT që alarmuan policinë se ishin dhunuar dhe qëlluar me thikë nga një grup djemsh, sipas tyre, me dëshmitë e tyre
Tmerr në Tiranë, një grup djemsh plagosin thikë 18-vjeçaren pasi nuk e grabitën dot Një vajzë e re është plagosur me thikë në krahë nga një grup djemsh të cilët kanë tentuar t'a grabisin. Burime nga p