999 rezultate për

djem

Sherr masiv, plas grushti mes grave dhe burrave (FOTO LAJM) Garat me kuaj është një ndër sportet më të dashur edhe për australianët por ditën e djeshme, një event i tillë është kth
Xhelozia mes dy djemve të Sarës dhe Ledionit: Është një sfidë (FOTO LAJM) Sara Hoxha është bërë nënë për të dytën herë pak muaj më parë, me vogëlushin e saj, Roman. Ajo dhe e motra Lori Hoxha
Simeone: Jemi në tranzicion, duhet të kemi durim Atletico Madrid luajti shumë mirë, krijoi shumë raste për gol, por humbi ndeshjen pas një magjie të Leo Messit. Diego Si
Elvis Naçi jep lajmin e mirë për familjen Abazi që humbi 2 djem nga tërmeti Bamirësi Elvis Naçi jep lajmin e mirë për familjen Abazi nga Gjilani, e cila humbi në tërmetin e ditës së martë në Shqip
Historia e Rolejd Vatës, si u gjet i vdekur vogëlushi pasi i humbi nënës Nëna e Rolejd Vatës, mendoi se djali i saj do të ishte i sigurt, nëse do ta nxirrte jashtë pallatit 6-katësh në Thumanë.
Djemtë e Kombëtares nismë për të ndihmuar familjet e prekura nga tërmeti Sensibilizim i jashtëzakonshëm për tërmetin shkatërrimtar që goditi Shqipërinë ditën e djeshme. Së fundmi të gjithë futb
Lanë pas 6 jetimë, familja Abazi nga Kosova humbi dy djemtë mekanikë në Durrës Ishin nisur dje në mëngjes për në Durrës. Aty do të shkonin për disa ditë me qëllimin që t’i kryenin disa punë. Por,
Zhbllokohet super sfida, Chelsea në avantazh (VIDEO) Chelsea ka zhbllokuar rezultatin përballë Man Cityt në shtëpinë e këtyre të fundit. Për 'Blutë e Londrës' ka shënuar
Vajza e divorcuar e djemtë trafikantë, pse iu vu tritoli banesës në Gjirokastër? Mbrëmjen e sotme në fshatin Shtëpez, të Bashkisë Gjirokastër, në një banesë ka shpërthyer një tritol. Burime për medi
E RËNDË/ Nëna ekzekuton tre djemtë e saj për arsyen e padëgjuar më parë (FOTO LAJM) Një grua nga Ohio e akuzuar për vrasjen e tre djemve të saj ka pranuar fajësinë dhe u dënua me 37 vjet burg . Brittan
Pse njerëzit e bukur lindin vajza? Përgjigjen e jep kjo teori e famshme Mendohet se nëse prindërit lindin djem apo vajza, është thjesht një shans i rastësishëm. Por, jo tamam! Raporti normal i
E rrethuar nga meshkujt, modelja feston 40 vjetorin në mënyrën më të çmendur (VIDEO) Aktorja dhe modelja e njohur Kelly Brook ka festuar së fundmi ditëlindjen. Ylli i televizionit ka mbushur plot 40 vjeç d
Fshati shqiptar me djem, gra e fëmijë të rekrutuar nga ISIS Kalvari i vuajtjeve të familjarve në fshatin Leshnicë në Porgadec vazhdon ende sepse nuk kanë informacione nga fëmijet e
Ju prezantojmë me dy djemtë e rritur të Dashnor Dikos (VIDEO) Këngëtari i njohur i viteve të viteve ’90, Dashnor Diko është rikthyer në ekranin e ”Klan Tv”, për të prezantuar dy djem
Djema, mësojeni njëherë e mirë çfarë pëlqejnë vajzat te ju Karakteristikat e para të pamjes së një burri që një grua i sheh gjithnjë dhe që në mënyrë të përgjithshme ndikojnë tek
Butrint Imeri bën tatuazh presonazhin e animuar, të preferuarin e djemve shqiptar (FOTO LAJM) Butrint Imeri nuk njihet si një personazh që i ka shumë qejf tatuazhet, megjithatë në trupin e tij ka disa të tillë.
Jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër, djemve i bie dritarja nga lart (VIDEO) Një ngjarje e rëndë është parandaluar në një kafe të Shangait, por siç thotë edhe shprehja, jetëgjati nuk bëhet jetëshku
Injorantë si ai nuk rreshtin, Berisha sulmon hapur Albin Kurtin Zafir Berisha nga Nisma Socialdemokrate e ka ofenduar Albin Kurtin, kreun e Vetëvendosjes, derisa ka folur për komandant
Historia e shqiptares: Vajza ime tentoi t’i helmojë e t’i presë djemve organin gjenital Një nënë që kërcënon me jetë 3 fëmijët e saj, pasi i ka braktisur dhe një gjyshe që me zemër të ngrirë kërkon t’i ruajë
E gjeni dot kush nga djemtë e showbizit është "bukuroshja" në foto? (FOTO LAJM) E ndjemë që s’po i bini në të kush është Arbër Bytyqi, kështu që po e nisim me një sqarim. Arbër Bytyqi është grimier pr