999 rezultate për

djem

U bënë të famshëm teksa kërcenin me arkivol mbi supe, flasin djemtë e memes virale (VIDEO) Burrat afrikanë me kostum, syze dhe kapele, që kërcejnë nën ritmet e “Astronomia” të Vicetone dhe Tony Igy teksa mbajnë
Antoneta: Djemtë intrigohen nga Ina, por përfundojnë duke u dashuruar me mua Antoneta ka fituar vëmendjen e të gjithëve nga rubrika e “Për’Puthen” dhe është shndërruar në një personazh që komentoh
Të armatosur gjer në dhëmbë, djemtë e EL Chapos mbyllin nëpër shtëpi banorët e Sinaloas Djemtë e bosit të drogës, Joaquin El Chapo Guzman kanw detyruar banorët e Culiacán, kryeqytetit të Sinaloas, në Meksikë
Prurje e re ne "Përputhen", kush është brunia joshëse që "çmendi" djemtë (FOTO LAJM) Margaret Shllaku, është vajza më e re që iu bashkua “PërPuthen” në “E diell”. Bukuria e saj zgjoi dhe reagimin e djemve,
"Mallëngjehet" Klopp: Lojtarët e mi, janë si djemtë e mi Jurgen Klopp vazhdon të jetë shembull për të gjithë trajnerët në botë sa i përket raporteve me futbollistët. Trajneri
Ylli Baka publikon këngën e fundit për karantinën: Mbetën djemtë pa martuar! (VIDEO) Në këto ditë të vështira izolimi, për shkak të COVID-19, Ylli Baka u ka bërë dhuratën e bukur shqiptarëve. Këngëtari
114 mijë paund, djali i Tom Doshit nget të njëjtën makinë si të Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM) Fenomeni i fëmijët e pasur të Instagramit, tashmë nuk është vetëm një trend i huaj, por ndodh edhe në Shqipëri. Fëmi
Berberët kanë kyçur dyert, djemtë e famshëm që u bënë tullac në karantinë (FOTO LAJM) Aktorët, këngëtarët dhe atletët janë në mesin e atyre që kanë vendosur të qethen gjatë karantinimit në shtëpitë e tyre.
Mrekulli e vërtetë në ditë të vështira! 8 jetë të reja në 24 orë në Lezhë Në këto ditë të zymta, një mrekulli ka ndodhur sot në spitalin e Lezhës, në maternitet. Vetëm sot në Spitalin e Lezhë
Makina e këngëtares shqiptare përfshihet nga flakët: Bërtitën dy djem dilni jashtë (FOTO LAJM) Një automjet është përfshirë nga flakët në Kosovë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e quajtur “Menca e Studentë
Reagojnë djemtë e Tom Hanks: Çmenduri, nuk i kemi parë prindërit prej 3 javësh (FOTO LAJM) Chet dhe Colins siguruan fansat se legjenda e Hollywood dhe bashkëshortja e tij janë në rregull, Me anë të një video
Mbesës së Luanës i paska ardhur në "majë të hundës" me djemtë shqiptar (FOTO LAJM) Ndryshe nga tezet e saj që janë kryefjalë e mediave rozë, mbesa e Marina dhe Luana Vjollcës, Jori Paloka është e rezervu
"E ngatërruan me të vëllain dhe e rrëmbyen", kush janë djemtë nga Berati të "piketuar" nga OFL OFL vijon punën për kryerjen e veprimeve komplekse, në bashkëpunim me strukturat e tjera të Policisë së Shtetit. Sot
Gjyshja me super trupin e palestruar, 63- vjeçarja "çmend" djemt (FOTO LAJM) Lesley Maxwell edhe pse është një gjyshe 63-vjeçare, por ka një trup për t’u patur zili. Lesley punon 5 herë në javë në
Kush tha që djemtë nuk flasin për vajzat? Ja çfarë thonë me shokët për të dashurat Ky tekst është shkruar nga një djalë. Me të metën që është i huaj dhe kjo listë nuk do përmbajë shumë shprehje që përdor
Jepini fund debatit, për këto gjëra vajzat janë më të afta se djemtë Shpesh diskutohen aftësitë e femrave dhe meshkujve. Nga një studim i bërë së fundmi ka rezultuar se ka gjëra të cilat f
Detajet e reja për Marina Farën: Ndihmoi dy djemtë që transportonin mall t'i shpëtonin policisë Roxhensa Kapurani e njohur si Marina Fara ka marrë masën "detyrim paraqitjeje" për shkak se u përfshi në përgjimet e pol
Kaq ndryshe, Mozzik dhe Getinjo publikojnë foto të 6 vite më parë me një mesazh (FOTO LAJM) Mozzik dhe Getinjo rrallë sjellin bashkëpunime, por diçka është e sigurt: ata janë të pandarë në çdo hap që hedhin për s
Emrat e veçantë dhe të bukur që do të hasim te bebet Disa emra janë më të përhapur se të tjerët. Mund të jetë vërtetë e bezdisshme nëse në klasën apo punën tënde janë dhe 3
Vajzat "vdesin" për djemtë e këqinj! Aksidente, drogë e vrasjet që i përndjekin “ VIP-et” shqiptare Të bukura, të suksesshme, luksi e jeta e tyre është për t’u patur zili… Kjo është përshtypja e parë për vajzat e fam