999 rezultate për

djem

Të rinjtë shqiptarë vunë në rresht ushtrinë, grekët: Ndjemë turp! (VIDEO) Vazhdon të bëjë zhurmë videoja e dy të rinjve shqiptarë të cilët drejtonin dhe u jepnin urdhra kolegeve grekë në ushtri.
DETAJET/ Përplasja për 600 euro, plumbi që mori në këmbë lë pasoja edhe tek kamarierja Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Greqi, ku iu bë atentat një familje shqiptare. Edmond Llangozi,
U hodh para plumbave për fëmijët, "Soni nga Lezha" vrau babain e plagosi djemtë për 600 euro Pak ditë më parë në Greqi ndodhi një atentat i rëndë ndaj një familje shqiptare ku u shënua 1 viktimë (babai) dhe u plag
Atentati ndaj familjes shqiptare në Greqi, flasin djemtë që mbijetuan: Vrasësit janë nga Shqipëria! “Vrasësit janë shqiptarë”! Kështu janë shprehur në dëshminë e dhënë për hetuesit grekë dy vëllezërit shqiptarë që mbetën
Krimi ndaj familjes shqiptare për larje hesapesh? Djali i viktimës në gjendje kritike Larja e hesapeve midis anëtarëve të rrjetit shqiptar të pastrimit të parave ishte, sipas burimeve të policisë, ishte mot
53-vjeçari u vra dhe djemtë ia plagosën, pistat e krimit tragjik ndaj familjes shqiptare në Greqi Në xhamin e kafenesë vrimat dhe shenjat e lëna nga plumbat shihen qartë. Edhe në ambientet e brendshme apo para hyrjes,
DETAJET/ Vrasja e shqiptarit në Athinë: Babai u doli para djemve për t'i mbrojtur nga plumbat Janë zbardhur detaje tronditëse nga vrasja tragjike në Greqi ku humbi jetën një shtetas shqiptar dhe iu plagosën rëndë d
Vrasja e shqiptarit në Athinë, kush janë dy bijtë e tij që u përfshinë në sherr (FOTO LAJM) Një shkëmbim me armë zjarri ndodhi mbrëmjen e djeshme në Athinë, ku mbeti i vrarë shqiptari Edmond Llangozi. Të plagosu
Babai i doli para plumbave për të mbrojtur djemtë, çfarë ndodhi mbrëmë me shqiptarët në Athinë Të tjera detaje janë zbuluar nga ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmë në sheshin “Agios Sostis” të Athinës, ku mbeti një per
Shtatë lloje djemsh për të cilët duhet të mendoheni dy herë para se të dilni Shpesh vajzat kur njohin një djalë, ndaj të cilit kanë një lloj pëlqimi dhe interesi, ekziston gjithmonë dilema 'A duhet
Bëhet nami në rrjet, jo vetëm Ana dhe Melisa por edhe Tea ka fjetur me një prej djemve (FOTO LAJM) Javët e fundit është diskutuar kaq shumë për foton e Anës në krevatin e Arjonit. Ana tregoi se i kishte çuar ilaçe, Arjo
Romeo tremb Donaldin "për vdekje", vllezërit Veshaj nisin vitin gjithë humor (VIDEO) Momentet dhe kujtimet më epike Donaldit kujdeset t’ia lërë binjaku i tij, Romeo. Djemtë e kanë nisur vitin ashtu siç ata
Kishin ardhur për festa, del fotoja e dy djemve që i vrau babai Mediat kosovare kanë publikuar foton e dy të rinjve, viktimë e krimit tragjik dje në fshatin Pozhoran të Komunës së Viti
Vrau dy djemtë, gruan e më pas vetën, shkaku i tragjedisë në familjen shqiptare ishte divorci Fetah Zuka dyshohet se rreth orës 18:00 me një armë revole, u ka marrë jetën gruas së tij, Makfiren dhe dy djemve, Arbër
Vrau gruan, dy djemtë e më pas veten: Detajet nga tragjedia në Viti Një vrasje e katërfishtë ka ndodhur në fshatin Pozhoran të Komunës së Vitisë, ku dyshohet se një burrë ka vrarë gruan dh
Melisa e "Përputhen" i krahason me italianët: Djemtë shqiptarë vaj medet (FOTO LAJM) Konkurrentët e "Përputhen" ishin të ftuar këtë të diel në "E diell", ku zbuluan prapaskenat e emisionit dhe treguan më s
U arrestua pas sherrit me djemtë, merret vendimi për Alaudin Malajn Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e detyrimit të paraqitjes për ish gjyqtarin e Apelit të Tiranës Alaudin Malaj, ndërkohë
U arrestua pas sherrit me djemtë, zbulohet kërkesa e prokurorisë për ish-gjyqtarin Malaj Prokuroria e Tiranës do kërkojë masën e sigurisë arrest shtëpie për ish gjyqtarin e Apelit të Tiranës Alaudin Malaj, në
Zbulohet skandali! Murgeshat përdornin djemtë e vegjël për prostitucion Një skandal i përmasave të mëdha është zbuluar dhe vërtetuar në Gjermani. Murgeshat katolikë që drejtonin një shtëpi
Shqipja me prova të reja: Me kë prej djemve kam dalë pas "Përputhen" (FOTO LAJM) Edhe pse u përjasshtua dhe nuk është më pjesë e "Pëprputhn", ih-konkurrentja Shqipe Hysenaj mundohet me çdo kusht të jet