999 rezultate për

djem

Djema, nëse keni këto 3 karakteristika vajzat do të “shkrihen” për ju Vajzat tërhiqen më shumë nga një djalë me muskuj dhe i fortë në dukje. Ekspertët kanë arritur në përfundimin se gratë in
Dalin fotot, koha kur Marina rrihte djemtë e lagjes (FOTO LAJM) Marina Vjollca në familjen e saj ka luajtur rolin e vëllait në një familje me femra të bukura. Pak kohë më parë, isht
Motori i tre djemve të dehur përfundon poshtë rrotave të autobusit (VIDEO) Tre djem të dehur nga India i kanë shpëtuar fatmirësisht vdekjes kur u përplasën me një autobus. Ata ishin në një mot
E TMERRSHME/ Kunati me dy djemtë bën për spital 55-vjeçaren në Durrës Një konflikt i rëndë ka ndodhur brenda një familje në Durrës. Burime nga policia bëjnë me dije se një grua 55-vjeçe
Pas kartonit të CR7, Allegri kërkon VAR në Champions Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri beson se kartoni i kuq nuk ishte i drejtë për Cristiano Ronaldon. Më pas
Shokon ish-banorja e BB: Isha e lidhur por takojë 100 djem të tjerë Me siguri të gjithë e mbani mend ish-banoren e edicionit të 9 të "Big Brother", Gerta Shinon, e cila megjithse doli shum
E vetme mes gjithë djemve, njihuni me tatuazhisten 18 vjeçare në Tiranë (FOTO LAJM) Një vajzë vetëm 18 vjeç nga Bulqiza ka arritur të bëhet e famshme në Tiranë e ndihmuar nga talenti i saj për pikturë.
Super miqësore sonte për djemtë shqiptar tek Zvicra Djemtë shqiptar tek Zvicra pritet të kenë një super miqësore sonte ku do të luajnë kundër Anglisë. Pas disfatës me Sp
Barcelona shquhet për "Tiki-Takan", shikoni se çfarë goli realizojnë këta djemlosha (VIDEO) Barcelona mbahet për stilin e saj të famshëm "Tiki-Taka", duke i bërë kundërshtarët si leckë. Kjo gjë po trashëgohet
Të bukur dhe të suksesshëm, këta djem shqiptarë janë beqarë (FOTO LAJM) Janë të bukur dhe për më tepër të famshëm. Duket se VIP-at tanë janë shumica beqarë. Ndoshta fama është një lloj man
Babai i Xhakës: Zviceranët e dinë ç’është shqiponja për shqiptarët, pikë të dobët nga djemtë kam… Para ndeshje së Shqipërsië me Izraelin në “Elbasan Arena” ndodhet edhe babai i Taulant Xhakës i cili ka folur për mikr
Djemtë çmenden fare për këto vajza Në kohën e instagramit dhe facebook-ut s’do mend që pamja ka fituar epërsi mbi thelbin, por kjo nuk do të thotë që kjo ë
Të dashur djem, vajzat vdesin për këto tre gjëra dhe nuk janë paratë apo makina Meshkujt cinikë do të thonë me përbuzje se tri gjërat që u lënë përshtypje grave janë vetura e mirë, kuleta e mbushur dh
Kjo është shpella më e çuditshme në Librazhd, pas asaj të vajzës nudo që që joshte djemtë (FOTO LAJM) Pas shijimit të këtyre bukurive nisemi për një ndalesë tjetër ku gjatë rrugëtimit njihemi me mjaft bimë tipike të zonës.
Këto binjakë janë aq identikë, sa nuk i dallojnë as prindërit e tyre Një prind, i cili nuk mund t’i dallojë djemtë e tij binjakë, ka bërë një kërkesë online drejtuar prindërve të cilët kanë
Babai me djemtë rreh gruan dhe vajzat Mbrëmë në Prishtinë, janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj, përkatësisht babi me dy djemtë nën dyshimin se kanë ushtruar
U martua me një miliarder, modelja shqiptare tregon arsyen Modelja e famshme me origjine shqiptare Angela Martini i ka dhenë fund beqarisë. Ajo duket se tashmë po shijon momen
Djemtë e shëndoshë rrezikojnë të rriten si impotentë Djemtë e trashë kanë nivel më të vogël të testosteroneve, çka rrit rrezikun e krijimit të impotencës. Shkencëtarët ng
Me gjysmën e gjoksit jashtë mes dy djemve, Beatrix Ramosaj ngre temperaturat (FOTO LAJM) Edhe pse gjatë kohëve të fundit nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor, Beatrix Ramosaj ka marrë të gjithë vëmendjen
Lazim Destani i rrit besimin djemve të Shkëndijës para super sfidës kundër Salzburgut (FOTO LAJM) Biznesmeni Lazim Destani i ka dhënë mbështetjen djemve kuqezi të Shkëndijës para ndeshjes së rendësishme të tyre kundër