999 rezultate për

djegur

Shkrumbohet në orët e para të mëngjesit automjeti në Elbasan Një automjet është djegur në orët e para të mëngjesit në Elbasan. Automjeti, tip “Audi” njoftohet se është në pronësi të
Merr flakë në ecje e bëhet shkrumb e hi, shpëton mrekullisht shoferi i makinës në Pogradec Një makinë tip BMW X5 ka marrë flakë në ecje e sipër në aksin Qafë Thanë-Pogradec. Automjeti ka pësuar defekt teknik,
Gjendet një makinë e djegur në Shkodër, dyshohet se u përdor në ngjarje kriminale Një makinë është gjetur e djegur ditën e sotme në rezervuarin e Shtodrit, 4 km larg qytetit të Shkodrës. Dyshohet se mje
E djegur në trup dhe me rroba të grisura, si u gjet në 2012 Eglantina Buci Detaje të reja zbardhen nga vrasja e Eglantina Bucit tetë vite më parë në Malin me Gropa. Sipas dosjes që posedon Rep
Shkrumbohet në zjarr makina në Tiranë Një makinë është djegur mbrëmjen e djeshme në Tiranë pas pas mesnate. Lajmin e ben me dije policia e Tiranes, e cila
Të mjaftojnë vetëm 4 minuta në ditë për të djegur kaloritë (VIDEO) Ke kohë 4 minuta në ditë? Të gjithë kanë. Është një mënyrë shumë e shpejtë, por ndoshta më e vështira që ke bërë ndonjëh
Dëshmia e djalit të Beqir Ballukut: Na thanë se eshtrat e babait ishin djegur Publikohet historia e panjohur e Beqir Ballukut, ish-Ministrit të Mbrojtjes Popullore, deputetit të Kuvendit Popullor, a
Jeni djegur e përvëluar në plazh! 7 zgjidhjet emergjente pa qenë nevoja të shkoni në farmaci Nëse keni qenë në plazh dhe jeni bërë të kuq si një aragostë, ja disa sugjerime se si ta kuroni lëkurën e djegur me ato
Propozimi për martesë shkon si mos më keq, i riu i vë flakën shtëpisë (FOTO LAJM) Një burrë ka djegur aksidentalisht shtëpinë e tij dhe të partneres në përpjekje për t’i propozuar asaj. Dritat që kis
Nard Ndoka: Po të ishte Berisha në vend të Bashës do t'a kishte djegur Kuvendin Ish-deputeti Nard Ndoka ishte i ftuar në emisionin “Pasdite me Xhaxhiun” ku foli për votimin e ndryshimeve kushtetuese n
Mësoni çfarë duhet të përdorni nëse jeni djegur nga dielli Nëse fatkeqsisht në vend se të merrni ngjyrën e cokollatës që doni jeni djegur në diell duhet të bëni dicka për të ndalu
Gjendet e braktisur makina e djegur në Vlorë Një makinë e djegur është gjetur e djegur rrugën për në fshatin Gjormë në qytetin e Vlorës. Është ende e paqartë për
I shkrumbuan Audin 200 mijë euro, flet pronari Gjatë natës së djeshme, në zonën e Lungomares në Vlorë, është djegur qëllimisht një automjet luksoz Audi R8, vlera e të
Detaje të reja nga atentati në Elbasan, gjenden dy kallashnikovë në mjetin e djegur Zbardhen detaje të reja nga ekzekutimi i 39-vjeçarit Emiljano Ramazani, pasditen e sotme në “Rrethrrotullimin e Luleve”,
Mësoni çfarë duhet të përdorni nëse jeni djegur nga dielli Nëse fatkeqsisht në vend se të merrni ngjyrën e cokollatës që doni jeni djegur në diell duhet të bëni dicka për të ndalu
Shkrumbohet gjatë natës Benzi në Krujë Një makinë është djegur mbrëmjen e së enjtes në Krujë. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Derven, K
E rëndë: Digjet një person brenda makinës në Kosovë Një veturë është djegur në fshatin Vlashnjë të Prizrenit pasditen e sotme. Brenda veturës së djegur nga dyshimet e pa
U gjet në makinën e djegur, kjo është arma me të cilën u ekzekutua biznesmeni në Tiranë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme në orën 22:00 në Komunën e Parisit u ekzekutua me armë zjarri shtetasi Hekuran Billa. Billa, i dënu
Pas ekzekutimit të Hekuran Billës në Tiranë, gjendet një makinë e djegur Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Tek Komuna e Parisit në orën 22:00 është ekzekutuar me arm
Makina e djegur në Elbasan, policia jep detaje Një automjet ka shpërthyer në flakë natën e shkuar në fshatin Gracen teksa udhëtonte nga Elbasani në drejtim të Tiranës.