999 rezultate për

djegin

Lojtarin e skuadrës franceze e rrahin dhe i djegin makinën (VIDEO) Lojtari i Brest në Ligë 1, Ronael Pierr Gabriel është dhunuar dhe i është djegur makina. Mbrojtësi kishte vetëm dy j
E RËNDË/ Banoët djegin të gjallë mjekun, e akuzojnë se bën magji (VIDEO) Një mjek që punon në një projekt të financuar nga Mbretëria e Bashkuar në Guatemalë është djegur i gjallë pasi u akuzua
Protestuesit djegin policin gjatë demonstrimeve për "George Floyd të Meksikës" (VIDEO) Pamje tronditëse vijnë nga Meksika. Një oficeri policie i është vënë zjarri pas një konfrontimi me disa demonstrues. Ngj
Ushqimet që djegin vetë kaloritë tuaja të tepërta Dieta mesdhetare përfshin në vetvete, ushqime që mund ta ndihmojnë metabolizmin tuaj për të djegur më shumë yndyra. E në
U bllokoi rrugën, kuksianët nxehen me Ramën e djegin goma në shenjë proteste (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ishte në Kukës për të parë punimet në aeroportin e ri dhe në stadium. Por gjatë
"Do ia dalim vetë": Të zhgënjyer pa masë, italianët djegin flamurin e BE-së (VIDEO) Italia është në luftë të hapur me pandeminë, e megjithatë ndihma nga vendet e Europës nuk është parë gjëkundi. E pikëris
"Kush s'kërcen është morri i kuq", lojtarët Tiranës e "djegin" në dhomat e zhveshjes me Egbon që mundohet t'i qetësojë (VIDEO) Tirana shkatërroi 5-1 Partizanin në një ndeshje me plot emocione në "Air Albania", shkruan Albeu.com. Ky është derbi
Video epike, gjyshërit e Ledri Vulës e djegin me këngën më të fundit të nipit (VIDEO) Ledri Vula ka nxjerr në treg këngën e tij më të re "Prej inati", një projekt shumë ritmik të që bën të kërcesh. Kënga
Kërcënohet me jetë punonjësja e Bashkisë Elbasan, tentojnë t’i djegin makinën Elbasani njihet si një ndër qytetet më problematikë për sa i përket krimit të organizuar. Rreth një muaj më parë ësh
10 minuta nga ky ushtrim djegin më shumë kalori se 30 minuta vrap Vrapimi di të jetë monoton, i lodhshëm dhe ushtrim të cilin shpeshherë përtoni ta bëni. Mos të përmendim faktin se mund
Denoncimi: Kryetarit të Bashkisë i djegin makinën, policia hesht! Kryetarit të Bashkisë së Peqinit i është djegur qëllimisht makina e tij. Kështu denoncon ish-kryeministri Sali Beris
Lojtarët e Kukësit e djegin në dhomat e zhveshjes pas fitores ndaj Partizanit (VIDEO) Kukësi triumfoi dje 1-0 ndaj Partizanit me një gol të Abazajt që hasi shumë polemika pasi skuadra e kuqe nuk pranoi goli
Muzikë popullore dhe kërcim, tifozët dhe lojtarët e Teutës e djegin (VIDEO) Teuta sot ka organizuar darkën e fundvitit dhe në një ambientet luksoze të qytetit bregdetar, skuadra durrsake ka festua
E eliminuan dhe tentuan ta djegin, del fotoja e 45-vjeçarit në Korçë Flamur Duçi, 45 vjeç humbi jetën ditën e sotme pasi u qëllua me mjete prerëse pranë biznesit të tij. Të afërmit kanë
Vendosën të djegin anijen me 1.5 ton "mall" dhe të hidhen në det, humbin jetën 3 trafikantë (FOTO LAJM) 12 iranianë u ndaluan në Mozambik, pasi po transportin drogë me anije drejt provincës veriore të Cabo Delgado. Anija
Dokumenti sekret i SHISH: Paramilitarë nga Kosova do djegin Kuvendin e Shqipërisë “Informacioni bënte të qartë se persona të caktuar do të përpiqeshin që të shfrytëzonin mitingun e lajmëruar ngas opozit
Masakrojnë qytetarin dhe i djegin shtëpinë, arrestohet shqiptari dhe greku Një shqiptar 43-vjeçar dhe një 23-vjeçar grek kanë dhunuar barbarisht një shtetas grek. Ngjarja e rëndë u regjistrua
Alkool pa fund dhe "schiuma party", të rinjtë shqiptarë e "djegin" në jug (FOTO LAJM) Jemi në sezonin e verës, ku shumica marrin pushimet. Pjesa e bregdetit të jugut është nga më të frekuentuarat në kët
SHËNGJIN/ Denoncoi skandalin e tokave te Rana e Hedhun, i djegin për herë të 2 lokalin në orët e para të mëngjesit (VIDEO) Një lokal raportohet të jetë djegur në orërt e para të mëngjesit në Shëngjin Lokali është djegur për të dytën herë br
E konfirmon shkenca, çfarë iu ndodh femrave që puthen më shpesh Puthja, si një moment magjik është i mirë edhe për shëndetin. Sipas disa studiuesve, gratë që puthen shpesh, humbasin pe