999 rezultate për

djegim

Si të digjni kaloritë edhe në relaksim të plotë Ajo që dimë në përgjithësi është se për të djegur kalori duhet të ushtrohemi me forcë dhe për një kohë të gjatë. Sido
"Ta mbysim dhe ta djegim", publikohen mesazhet e Johnny Depp për Amber Heard Gjykata e Lartë e Londrës lexoi së fundi disa mesazhe të Johnny Depp ku kërcënon me vdekje gruan e tij asokohe, Amber He
"Ne e djegim vendin dhe ua eleminojmë familjen", shqiptari zbërthen skemën si bashkëpunonin mafiozët italianë me shqiptarët Shqiptari i arrestuar në Itali si pjesë e një grupi që merrej me krime të ndryshme, kryesisht trafik kokaine, ka vendosu
"Le ta djegim tortën e mbrëmshme", Georgina lë pa fjalë fansat në Instagram (VIDEO) E dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo Georgina Rodriguez duket më në formë se kurrë. Ajo në video duket mjaft joshë
Agron Duka mbështet nismën e PD-së: Të djegim mandatet Pas LSI-së dhe PDIU-së, me PD-në dhe nismën për djegien e mandateve një tjetër forcë është bashkuar me ta. Partia A
Po të duam e djegim Ramën: Kryemadhi, me tone lufte Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shprehur me tone të ashpra pak më parë në përfundim të protestës së opozitës d
"Do e marrim Korçën e Sarandën", vazhdon çmenduria në Greqi (VIDEO) Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Bularat, ku qindra ekstremistë grek kanë bërë thirrje raciste ndaj shqiptarëve, dhe
Shpërthejnë thirrjet anti-shqiptare në Selanik: “Të djegim Tiranën!” Prokuroria e Gjirokastrës ka regjistruar hetimet për nxitje të urrejtjes dhe grindjeve dhe shpërndarje të simboleve që s
Kërcënohet me jetë gjyqtari në Korçë: Do të të djegim së gjalli! Gjyqtari i Gjykatës së Korçës, Besnik Shehu është kërcënuar me jetë nga dy persona, lidhur me një çështje pronësie që ki
Opozita bëhet gati për sulm: Do të djegim mandatet për të rrëzuar Ramën Opozita ka nisur aksionin e saj kundër qeverisë Edi Rama. Në tryezën e diskutimeve për aksionin e opozitës po diskut
Njeriu i Putin mesazh të fortë SHBA-së: Po nuk njohe Krimenë do djegim Kosovën Një qëndrim zyrtar ka ardhur nga Moska duke bërë të ditur se ka shumë gjasa që Rusia ta këmbejë njohjen e Krimesë nga an
PD ndahet mes Bashës e Berishës: T'i djegim apo jo mandatet? Partia Demokratike dhe fronti opozitar do të mblidhen për të protestuar përpara Kryeministrisë mesditën e 27 janarit.
Demokrati zbulon planin për rrëzimin e qeverisë: S’do djegim Shqipërinë por Ramën Partia Demokratike po organizohet që të nisë atë që ajo e quan revolucionin popullor demokratik me synimin të rrëzojë Ed
Shpërthen Basha: Djegim mandatet nëse "blihet" një votë e opozitës Kreu i PD ka dënuar dërgimin në Parlament në mënyrë të njëanshme nga mazhoranca të draftit me ndryshimet kushtetuese për
Ultimatumi i Bashës: Nëse votoni reformën, djegim mandatet! Kreu i PD ka shpërthyer ndaj kryeministrit Rama dhe jo vetëm sa i takon votimit të reformës, atëherë kjo do të përfundoj
Spahiu: I djegim në kazanë plehrash politikanët e inkriminuar Aleanca Kuqezi ka mbajtur një protestë përpara Kuvendit të Shqipërisë ditën e sotme nën moton "tenderi i pastrimit të po
KOMENT/ Ky dënim mesjetar: “Ta varim, t’i djegim shtëpinë e t’i presim pemët” Koment nga Albeu.com “Nuk është hera e parë e atij djalit që ka bërë ato veprime. Unë kërkoj dy gjëra në bazë të
Videoja kërcënuese e ISIS: Do ta djegim Amerikën Organizata terroriste ISIS ka nxjerrë një tjetër video kërcënuese, ku thuhet se SHBA-ja do të tronditet nga themelet dhe
Korab Shaqiri nga Beogradi: Do ta djegim Serbinë Për të mbështetur Shqipërinë në ndeshjen kundër Serbisë, në Beograd ka arritur edhe këngëtari nga Kosova, Korab Shaqiri.
Nëse sulmohet Siria, do djegim Izraelin Nëse forcat amerikane sulmojnë Sirinë, atëherë Irani do të sulmojë Izraelin. Këtë e ka bërë të ditur ditën e sotme shefi