999 rezultate për

djegie

E gjithë bota i kërkon pas djegies të katedrales, vjen një lajm nga babai dhe vajza Një fotografi e babait me të bijën e saj përpara katedrales së Notre Damit, disa minuta përpara se ajo të përfshihej nga
Dikur përgëzoi shokët që dogjën mandatet ndërsa sot merr mandatin e tyre Më 5 mars, Erion Piciri shkruante se ishte pro djegies së mandateve, por sot ai ka marrë mandatin e deputetit në radhën
Kështu i gëzohet ISIS djegies së katedrales Notre Dame (FOTO LAJM) E gjithë bota u trondit nga imazhet në flakë të katedrales së famshme Notre-Dame në Parisë, e pas kësaj filloi edhe sens
Dëshmitarët rrëfejnë djegien e Notre Dame Sot Katedralja e Notre Damit, është përfshirë nga flakët, duke e lënë të djegur pjesën më të madhe të saj. Një dëshmi
Masat që duhen marrë nëse digjeni Uji i ftohtë Uji i ftohtë në vendin e djegur është pjesa më e rëndësishme e aplikimit të ndihmës së parë. Qëllimi, pra
Kryemadhi: Dashuria për kombin na çoi në djegien e mandateve Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi gjatë vizitës së saj në Kryegjyshatën e Bektashinjve foli edhe për situatën politike.
U sulmua me shiringë bojë, Ralf Gjoni: Kam djegie... Kandidati i LSI-së, për tu bërë deputet, Ralf Gjoni sapo doli nga dera e shtëpisë ditën e sotme për t'iu drejtuar Kuven
Kryemadhi tregon kush fshihet pas idesë për djegien e mandateve Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka treguar pas vendimit për djegien e mandateve nga opozita qëndron ish-kryeministr
Shehaj tregon se çdo të ndodhë tani me 6 jetimet që u jepte rrogën e deputetit Biznesmeni, Agron Shehaj është një nga deputetët e PD-së që iu bashkua nismës për djegien e mandateve. Tashmë ai së
Faleminderit që shpëtuat Pablon! Berisha bën postimin e çuditshëm pas djegies së 5 makinave Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një postim iroonik pas djegies së pesë makinave gjatë mëngjesit të sotëm në Vlorë.
Tranzit Vjenën! Basha niset për Holandë pas djegies së mandateve? (VIDEO) Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është larguar nga Shqipëria një ditë pas protestë masive të opozitës ku deputetët e kësja fo
Berlini zyrtar del kundër djegieve të mandateve nga opozita Në një prononcim për Deutsche Welle-n Ministria e Punëve të Jashtme thotë se “platforma e duhur për zgjidhjen e konflikt
Basha udhëton drejt Vjenës pas djegieve të mandateve Sot zyrtarisht deputetët e opozitës kanë dorëzuar mandatet parlamentare dhe kanë vijuar me protestën duke kërkuar zgjedh
Këta janë pesë deputetët e opozitës që nuk firmosën djegien e mandatit Mësohet se jo të gjithë deputetët e opozitës i dorëzuan sot mandatet në Kryesinë e Kuvendit. Kryetari i Partisë Demok
Monika Kryemadhi nuk është më deputete (FOTO LAJM) Pas vendimit unanim të Këshillit Kombëtar të PD për djegien e mandateve dhe pas nisjes së firmosjes së dorëheqjeve nga t
Këshilli Kombëtar i PD vendos unanimisht për djegien e mandateve (VIDEO) Qindra qytetarë janë grumbulluar në ambientet e jashtme të Partisë Demokratike dhe më pas ka dalë kryetari Lulzim Basha
Ky b*th*iri! Hakmarrja e Kryemadhit ndaj Bashës për djegien e mandateve Ajo që dje u duk si një "tradhti" e Lefter Kokës ndaj LSI-së duke mos pranuar të djegë mandatin e deputetit siç bënë të
Soreca takon Bashën pas djegies dhe mandateve dhe ka një thirrje për nesër Përfundoi pak minuta më parë takimi në selinë blu mes Lulzim Bashës dhe ambasadorit të BE-së në Tiranë, Luigi Soreca, pa
Meta për djegien e mandateve: Veprim ekstrem, opozita të tërhiqet Presidenti Ilir Meta ka dhënë një intervistë për “Deutche Welle” në Berlin ku ka komentuar edhe djegien e mandateve nga
Vjen reagimi i Ambasadës së SHBA-së për djegien e mandateve Sipas Ambasadës së SHBA-së një verprim i tillë minon parimet bazë të demokracisë , shkruan Albeu.com Ky është reagimi