999 rezultate për

djeg

Mund të shkaktojnë reaksion e djegie të lëkurës, pse s'duhet të përdorni letra të lagura Përtoni të lani fytyrën dhe zgjidhni thjesht të kaloni një letër të lagur mbi të? Nuk jeni të vetmat. Ndonjëherë pas një
Gjendet një makinë e djegur në Shkodër, dyshohet se u përdor në ngjarje kriminale Një makinë është gjetur e djegur ditën e sotme në rezervuarin e Shtodrit, 4 km larg qytetit të Shkodrës. Dyshohet se mje
E djegur në trup dhe me rroba të grisura, si u gjet në 2012 Eglantina Buci Detaje të reja zbardhen nga vrasja e Eglantina Bucit tetë vite më parë në Malin me Gropa. Sipas dosjes që posedon Rep
Shkrumbohet në zjarr makina në Tiranë Një makinë është djegur mbrëmjen e djeshme në Tiranë pas pas mesnate. Lajmin e ben me dije policia e Tiranes, e cila
Zjarr i madh në Fushë-Krujë, rrezikojnë djegien disa banesa Një zjarr i madh ka përfshirë një sipërfaqe me pisha dhe shkurre në Fushë-Krujë. News 24 raporton se zjarrfikësja e K
Të mjaftojnë vetëm 4 minuta në ditë për të djegur kaloritë (VIDEO) Ke kohë 4 minuta në ditë? Të gjithë kanë. Është një mënyrë shumë e shpejtë, por ndoshta më e vështira që ke bërë ndonjëh
Nuk lejohen dasmat, policia e "djeg" vallen me çiftin në Shkodër (VIDEO) Policia e Shtetit dhe Ministria e Shëndetësisë bëjnë thirrje çdo ditë që qytetarët të ruajnë distancimin social dhe të m
Dëshmia e djalit të Beqir Ballukut: Na thanë se eshtrat e babait ishin djegur Publikohet historia e panjohur e Beqir Ballukut, ish-Ministrit të Mbrojtjes Popullore, deputetit të Kuvendit Popullor, a
Jeni djegur e përvëluar në plazh! 7 zgjidhjet emergjente pa qenë nevoja të shkoni në farmaci Nëse keni qenë në plazh dhe jeni bërë të kuq si një aragostë, ja disa sugjerime se si ta kuroni lëkurën e djegur me ato
U asfiksua në zjarrin që ndezi vetë, djeg shtëpinë e ndërron jetë i moshuari Një i moshuar ka ndërruar jetë për shkak të asfiksisë. Policia bën me dije ngjarja ka ndodhur në fshatin Bujkë të Bashki
Dezinfektanti i duarve mund të shkaktojë djegie të mëdha Në këto kohë, përdorimi i antibakterialit është bërë jo vetëm i domosdoshëm, por nuk e mendojmë dot të mos e përdorim di
Propozimi për martesë shkon si mos më keq, i riu i vë flakën shtëpisë (FOTO LAJM) Një burrë ka djegur aksidentalisht shtëpinë e tij dhe të partneres në përpjekje për t’i propozuar asaj. Dritat që kis
Nard Ndoka: Po të ishte Berisha në vend të Bashës do t'a kishte djegur Kuvendin Ish-deputeti Nard Ndoka ishte i ftuar në emisionin “Pasdite me Xhaxhiun” ku foli për votimin e ndryshimeve kushtetuese n
Nxit dëshirën seksuale, por ky produkt duhet shmangur gjatë verës Të gjithë i njohin aftësitë e specit të kuq dhe sidomos atij djegës. I njohur si një prej produkteve që ndihmon për të n
Mësoni çfarë duhet të përdorni nëse jeni djegur nga dielli Nëse fatkeqsisht në vend se të merrni ngjyrën e cokollatës që doni jeni djegur në diell duhet të bëni dicka për të ndalu
Lojtarin e skuadrës franceze e rrahin dhe i djegin makinën (VIDEO) Lojtari i Brest në Ligë 1, Ronael Pierr Gabriel është dhunuar dhe i është djegur makina. Mbrojtësi kishte vetëm dy j
Gjendet e braktisur makina e djegur në Vlorë Një makinë e djegur është gjetur e djegur rrugën për në fshatin Gjormë në qytetin e Vlorës. Është ende e paqartë për
I shkrumbuan Audin 200 mijë euro, flet pronari Gjatë natës së djeshme, në zonën e Lungomares në Vlorë, është djegur qëllimisht një automjet luksoz Audi R8, vlera e të
Detaje të reja nga atentati në Elbasan, gjenden dy kallashnikovë në mjetin e djegur Zbardhen detaje të reja nga ekzekutimi i 39-vjeçarit Emiljano Ramazani, pasditen e sotme në “Rrethrrotullimin e Luleve”,