999 rezultate për

djathtes

Vrasja e anëtarit të partisë së Merkel, zbulohet kush e kërcënoi Politikani i shquar për politikat "pro-refugjatë" i vrarë në Hesse të Gjermanisë të dielën, është kërcënuar më herët me
Mungesë alternativash qeverisëse...! nga Erion Muça - Protesta e para pak ditëve e opozitës dhe përfshirja në ngjarjet e fundit në korrupsion dhe trafik
Sondazhet paraqesin një elektorat gri dy javë nga zgjedhjet parlamentare në Itali Koalicioni i së djathtës dhe i ekstremit të së djathtës kryeson sondazhet për zgjedhjet parlamentare të 4 marsit, megjit
Gjendje kaotike në SHBA pas tubimit të së djathtës radikale Zyrtarët në qytetin e Charlottesville në shtetin amerikan të Virginias kanë deklaruar gjendje emergjente para një marshi
Berisha dhe Gruevski, bashkë në Hungari Kryetari i VMRO-DPMN-së, Nikolla Gruevski së bashku me delegacionin e tij partiak, anetarë të të cilit janë edhe Nikoll
Basha, si Rama në 2009. Shkon "përtej të djathtës dhe të majtës" Një surprizë e vërtetë ishte deklarata e kreut të PD, Lulzim Basha, teksa ishte i pranishëm në konventën e 6-të Kombëtar
Basha: Fitorja e së djathtës në Francë, inkurajim dhe për ne Kreu i PD, Lulzim Basha, ka uruar në emrin e tij dhe gjithë demokratëve shqiptarë, qendrën e djathte franceze dhe Nichol
Thyhet bastioni i së djathtës, Shukri Xhelili i ASHE merr Bashkinë e Dibrës Shukri Xhelili i ASHE është kryetari i ri i Bashkisë së Peshkopisë, duke thyer kështu një bastion të së djathtës. Duk
KOMENT/ LSI po humb bastionet, a është kjo një shuplakë popullore? Koment nga Albeu.com Edhe pse ka treguar se është një forcë që di të administrojë mirë votën, Levizja Socialiste
Meta: Greva po politizohet nga lideri i së djathtës Kryeparlamenteri Ilir Meta ka reaguar nga Permeti per greven e urise te te larguarve nga puna. Sipas Metes greva eshte n
Doda fajëson Ramën për sulmin nga ish të përndjekurit Fyerja dhe sulmet ndaj deputetes Mesila Doda nga disa ish të përndjekur është cilësuar prej saj si një përpjekje e Edi R
Basha: Era tani po fryn djathtas Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha përshëndeti fitoren e të djathtës në zgjedhjet e organizuara në Francë dhe në Hu
Topi: Kali gërmuq i Trojës po shkatërron filozofinë e së djathtës Kreu i Frymës së Re Demokratike Bamir Topi akuzoi ish-kreun e PD-se Sali Berisha se shkaterroi filozofine e së djathtes
Olldashi u la i vetëm në përpjekjen e tij për ndryshimin e të djathtës Deputetja demokrate Mesila Doda akuzoi dje indirekt deputetët e grupit parlamentar demokrat dhe drejtuesit e kësaj force
Dorëheqja e Berishës, reagimet e Vip-ave (FOTO LAJM) Reagimet e personazheve publike pas dorëheqjes së djeshme Prof. Dr. Sali Berishës nga strukturat drejtuese të Partisë De
Topi në Shijak: FRD, shtepia e së djathtës Nga Shijaku, kreu i Frymes së Re Demokratike Bamir Topi vleresoi ekipin e kandidatëve që përfaqësojnë qarkun e Durrësit.
Rama nga Lezha: Saliu i zhytur në korrupsion Jemi të besueshëm para shqiptarëve dhe botës. Nën këtë argument kryesocialisti Edi Rama ka kërkuar votën e qytetarëve të
Mediu takim elektoral në Kombinat: Çështja e pronës, prioritet i së djathtës Partia Republikane, zhvilloi nje takim elektoral ne Kombinat, Tirane, ku u prezantua kandidati per deputet zoti Afrim To
Mediu: KQZ komision politik Kreu i Partisë Republikane në konvetën e sotme Kombëtare, Fatmir Mediu u shpreh se dorëheqja e dy anëtarëve të partisë S
PR kandidatin për deputet për Tiranën Partia Republikane prezantoi sot kandidatin për deputet për Tiranën, Petrit Mancaku. Gjatë një takimi me mbështetës të M