999 rezultate për

djathte

Skandal në Parlament, sulmohen fizikisht deputetët e Merkel Sikur të mos mjaftonin përplasjet e dhunshme me policinë, përkrahësit e djathtë gjermanë ja kanë dalë të hyjnë edhe në
Trump nuk pranon humbjen, grupet e ekstremit të djathtë në mbështetje të tij. Përkrahës të Presidentit Trump po mblidhen në Uashington në mbështetje të deklaratave të tij për mashtrime në zgjedhjet
Partia Demokratike në zi, ndahet nga jeta aktivisti i djathtë (FOTO LAJM) Ditën e sotme ka ndërruar jetë anëtari i Kryesisë së Degës se PD në Malësinë e Madhe Gjonarin Lulatin. Lulati është n
Krahu i djathtë i Aldo Bares kërkon t'i njihet burgu i Italisë Numri dy i Bandës së Lushnjes, i njohur si njeriu më i afërt i Aldo Bares, Enver Dondollaku ka dorëzuar në Gjykatën e El
E majtë apo e djathtë? Rudina Hajdari tregon cilit krah politik i përket E ftuar në studion e emisionit “Top Talk”, drejtuar nga gazetari Denis Dyrnjaja ishte deputetja Rudina Hajdari. E pye
Bjellorusi-Shqipëri: Reja nuk ka vetëm plan A Shqipëria luan sonte takimin e parë të Nations League kundër Bjellorusisë. Kjo përballje zhvillohet në Minsk prej orës 2
Po e rrezikoni jetën: 6 arsye pse nuk duhet të flini në anën e djathtë Disa nga problemet kronike si dhimbja e qafës, shpinës mund të shkaktohen nga pozita e trupit në gjumë. Edhe pse të g
Rihapet finalja, Tirana gjen golin (VIDEO) Tirana ka rihapur takimin ndaj Teutës në 1-2. Vrapi i futur në fushë realizon gol fantastik duke shtangur portierin
Pse njerëzit mbajnë orën në dorën e majtë Nga ‘refleksi’ ne vetvetiu e vëmë orën në kyçin e dorës së majtë, por a keni menduar ndonjëherë përse? Megjithatë, në
Shqiptari zhduket pa gjurmë, policia në Angli vë alarmin për këdo që ka informacion Një i ri shqiptar është zhdukur duke bërë që me urgjencë të nisë hetimi për gjetjen e tij. Mësohet se shqiptari ësht
Krahu "i djathtë" i Ali Ahmetit: Ju tregoj "thikat pas shpine" Pak ditë pas përfundimit të zgjedhjeve dhe para negociatave zyrtare për krijimin e qeverisë së re në Maqedoninë e Veriut
Dëmtimi i Messit në ndeshjen ndaj Sevilla shqetëson Barcelonën Një plagë në këmbën e djathtë të Lionel Messit është parë gjatë stërvitjeve të Barcelonës, teksa argjentinasi ishte vik
Takoi prindërit në mes të karantinës, kërkohet dorëheqja e krahut të djathtë të Boris Johnson! Kryeministri britanik Boris Johnson u paralajmërua se nuk e mbyll dot njërin sy përpara shkeljes që krahu I tij I djatht
''Korona është shërimi, njerëzit janë sëmundja'':Si po e përdor e djathta ekstreme krizën e koronvirusit Lëvizjet e së djathtës ekstreme po shfrytëzojnë krizën e koronavirusit për të shtyrë axhendat e tyre antik minoritet dhe
Carvajal vs Hakimi: Kush duhet të jetë mbrojtësi i djathtë i Real Madrid? (FOTO LAJM) Dani Carvajal ka qenë një startues i padiskutueshëm në krahun e djathtë deri më tani këtë sezon, me zgjedhjen e dytë Alv
LISTA/ Top 10 mbrojtësit më të mirë të djathtë në botë aktualisht Trent Alexander-Arnold ka arritur të mposhtë konkurrencën me Kyle Walker dhe Aaron Wan-Bissakan për t’u shpallur mbrojtë
Sarri nis sulmin për Hakimin, mbrojtësi kushton 40 milion euro Achraf Hakimi shpreson që në fund të sezonit të rikthehet në Madrid, por vështirë se do të gjejë vend në formacionin e Z
Punoni nga shtëpia dhe keni dhimbje shpine? Mësoni këto ushtrime Jo të gjithë punojnë në zyre dhe duhet të zgjohen në të njëjtin orar që të shkojnë në punë, disa nga ne punën e bëjnë ng
Ambasadorja e SHBA-ve tregon kuptimin e dy unazave që mban në dorë Ambasadorja e ShBA-ve, Yuri Kim ka zgjedhur një urim të veçantë për ditën e 8 marsit. Teksa ka postuar një foto të du
Si u ekzekutua “Çibuku”, krahu i djathtë i Aldo Bares (VIDEO) Në përpjekjet për të gllabëruar prona, banda e Aldo Bares futet në konflikt me familjen e pasur Taullau në Lushnje. Bizn