999 rezultate për

djathta

Majtas apo djathtas? Murrizi zbulon hapur me kë do të bashkohet pas zgjedhjeve Për deputetin Myslim Murrizi, garimi i ish-nënkryetarëve të PD-së në parti më vete nuk ishte lëvizje e mirë. Ai dekla
"Majtas, djathtas dhe në qendër", Marash Kumbulla: Mjafton që të luaj, për Romën nuk hezitova fare Marash Kumbulla e nis në perfeksion aventurën e re tek Roma duke debutuar si një nga lojtarët më të mirë të skuadrës së
''Korona është shërimi, njerëzit janë sëmundja'':Si po e përdor e djathta ekstreme krizën e koronvirusit Lëvizjet e së djathtës ekstreme po shfrytëzojnë krizën e koronavirusit për të shtyrë axhendat e tyre antik minoritet dhe
Guardiola: Messi di të nuhasë pikën e dobët të një mbrojtësi Pep Guardiola dha një pasqyrë të jashtëzakonshme se pse Lionel Messi është në një ligë në vete. Trajneri spanjoll shf
Nuk përmbahet Partizani, shënon golin e dytë përballë Tiranës (VIDEO) Partizani ka ndeshkuar perseri Tiranen vetem 6 minuta pas golit te pare. Kete here eshte Solomon i cili pas nje harki
Dorëheqje masive, lënë detyrën nënkryetarë dhe drejtorë të ish-bashkive të djathta Dorëheqje masive në bashkinë e Pogradecit. Mësohet se kanë dhënë dorëheqjen dy nënkryetarët e PD në Bashkinë e Pogradec
Zbardhet mbledhja e Ramës, caktohet data kur socialistët do marrin bashkitë e djathta Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot drejtuesit e qarqeve të veriut në selinë e PS-së, ku ka bërë dhe porositë e marrje
Lëvizje surprizë në Kuvend, Ballisti në krye të deputetëve nga partitë e djathta Wshtë zyrtarizuar grupi i tretë parlamentar nga opozita e re. Pas grupit parlamentar demokrat që drejtohet nga Rudin
Rudina Hajdari jep përgjigje nëse një ditë do të jetë në krye të një partie Rudina Hajdari thotë se lidhjen me të djathtën e ka në gen, duke qenë se ajo është vajza e ish-deputetit të ndjerë Azem
Basha vijon takimet me kryebashkiakët e djathtë në rrethe Ditën e djeshme Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u takua me kryebashkiakët e djathtë në selinë e PD në Tiranë.
Dështimi i Bashës, reagon Hajdari: Duhet të ngrihet e djathta e re Vajza e Azem Hajdarit, deputete në Kuvendin e Shqipërisë dhe kryetare e grupit Demokrat shprehet se duhet të ngrihet një
Pas Kamzës, nisin seri bashkitë e djathta, letra KQZ-së: Nuk do të lejojmë zgjedhje Pas Kamzës edhe bashkitë e tjera të vendit të cilat drejtohen nga përfaqësuesit e opozitës kanë dërguar letra në adresë
Bashkitë e djathta i binden Metës, Rama thotë se do të pendohen Bashkitë e djathta i janë bindur dekretit të Presidentit Meta për anulimin e zgjedhjeve të 30 qershorit. Nisur nga kjo,
Presidenti Meta nis kunsultimet me partitë e djathta për datën e re të zgjedhjeve Pas vizitës së tij në Kosovës, Presidenti i Republikës Ilir Meta ka thërritur në godinën e Presidencës krerët e partive
U regjistruan për zgjedhje, koalicioni i partive të djathta paralajmëron bojkotin Koalicioni “Shpresa për ndryshim”, i cili kryesohet nga ‘Aleanca Kuq e Zi’ dhe përbëhet nga disa parti ka reaguar për si
"Shpërthen" Hazard nga e djathta, barazon shifrat (VIDEO) Eden Hazard ka barazuar edhe një herë shifrat mes Chelseat dhe Cardiff City. Goli i Hazard erdhi nga një zbritje në
Zgjedhjet në Suedi. Frikë nga e djathta ekstreme Suedia voton për zgjedhjet e përgjithshme. Në ditën e fundit të fushatës, të shtunën, kryeministri i Suedisë, Stefan Lof
E djathta greke proteston kundër Maqedonisë Gati përditë demostrohet në Greqi kundër marrëveshjes së arritur me Maqedoninë për çështjen e emrit. Sidomos nacionalist
E Djathta prezente në veri, Lëvizja 5 yjet në Jug, e Majta vetëm në Firence Në zgjedhjet e italisë lëvizaj 5 Yjet rezulton të jetë forcë e parë politike në jug të vendit, Napoli, Bari dhe Palermo.
Rama me timon në dorë: Nga t'a çoj, majtas apo djathtas? Kryeministri Edi Rama sot ka udhëtuar drejt portit të Peshkimit në Durrës. Gjatë fjalës së tij në prani të peshkatar