999 rezultate për

djathe

Pica të shpejta për mëngjes me spinaq, domate e djathë Përbërësit: 2 gota miell 1 ½ lugë çaji pluhur pjekës ½ lugë çaji me kripë 1 filxhan me kos ¼ e tufës së spinaqit
Lëkurën e tharë gjatë dimrit? Provoni maskën me djathë për të ushqyer në thellësi Në këta muaj të ftohtë, lëkura e fytyrës vendoset në një provë të vështirë. Shtresa lipidike sulmohet nga moti i keq. Du
Çfarë i ndodh organizmit nëse hani djathë në mëngjes? Kush nuk e do djathin? Shqiptarët e konsumojnë shumë. Një fetë djathi e shndërron edhe sallatën apo vaktin më të mërzits
E vërteta që nuk e keni ditur, sa gramë djathë duhet të hani në ditë? Një studim i fundit ka zbuluar se njerëzit që hanë sasi të vogla djathi çdo ditë kanë më pak gjasa të preken nga sëmundj
E diela për familjen, si të përgatisni qofte me oriz dhe djathë Sekreti që të kemi qofte kompakte dhe të mos u prishet forma kur skuqen, është që orizi të jetë i zier një natë më parë,
Është e vërtetë se të hani djathë para gjumit bën që të keni makthe gjatë natës? Ka ekzistuar gjithmonë një ide se djathi i konsumuar në darkë ndikon në makthet që shohim gjatë natës. Në fakt, asnjë us
"Domate, djathë dhie dhe kos", Kujtim Gjuzi tregon si mbrohet nga koronavirusi Kreu i Partisë Konservatore, njëherësh deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Kujtim Gjuzi ka mohuar të jetë prekur nga koro
Mish e djathë me vete, shqiptarët çudisin autoritetet në aeroportin italian Dy shqiptarë kanë çuditur aeroportin në Itali pas asaj që iu zbulua në valixhe. Ata kishin 25 kilogramë mish, sallam
Familja e naftëtarit grevist: Jemi të zhytur në borxhe, ushqehemi me çaj e djathë E ndërsa naftetaret nuk tërhiqen nga ngujimi, familjet e tyre mezi mbajnë frymën. ABC News ishte në shtëpinë e Aleksadër
Lëkurën e tharë gjatë dimrit? Provoni maskën me djathë për të ushqyer në thellësi Në këta muaj të ftohtë, lëkura e fytyrës vendoset në një provë të vështirë. Shtresa lipidike sulmohet nga moti i keq. Du
Menaxheri: Barcelona e trajtoi De Ligtin si djathë Mino Raiola, menaxheri i Matthijs de Ligt dhe njëri prej përfaqësuesve më kontrovers në lojën e futbollit, e ka kritikua
Vuani nga diabeti? Ky është mëngjesi ideal Diabeti është një sëmundje kronike e cila mund të avancojë deri në verbëri, probleme të veshkave ose sëmundje koronare t
Vuani nga diabeti? Ky është mëngjesi ideal Diabeti është një sëmundje kronike e cila mund të avancojë deri në verbëri, probleme të veshkave ose sëmundje koronare t
Sillte djathë kontrabandë nga Maqedonia, kapet i riu Specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, arrestuan në flagranc
Meta shtron tavolinën me djathë e domate (FOTO LAJM) Meta ka darkuar mbrëmjen e sotme me aktorin e humorit Bes Kallaku, i cili ka publikuar një foto në Instastory, ku të dy
Sanduiç me djathë për 30 vjet: Më kap paniku kur tentoj të ha diçka tjetër Ajo gjithmonë ka ngrënë të njëjtën gjë për tridhjetë vjet. Për mëngjes, drekë dhe darkë; sanduiçe me djathë. April Gr
Këto shenja e kanë ndarjen si "buk e djathë" Në një moment jeni të dashuruar dhe krejt papritur jeni beqarë. Ndarjet s’janë gjithmonë dypalëshe dhe prandaj mund të n
Fiksojeni njëherë e mirë. Djathi duhet ngrënë vetëm në këtë orë! Të hash një tost me djathë, para se të flesh me siguri të shijon shumë, po ky është absolutisht një veprim që duhet ta s
Dieta e preferuar e Kim Kardashian dhe menuja për mëngjes, drekë e darkë Nga 28 kilogramë që fitoi gjatë shtatzënisë , humbi plot 19 kg në vetëm tri muaj. E kemi fjalën për Kim Kardashian e cil
Si të përgatisim qofte me oriz dhe djathë Sekreti që të kemi qofte kompakte dhe të mos u prishet forma kur skuqen, është që orizi të jetë i zier një natë më parë,