999 rezultate për

djaloshi

Kërkon të xhonglojë telefonin, shikoni çfarë i ndodh djaloshit (VIDEO) Çudirat që bëjnë njerëzit nuk kanë fund dhe çudia e rradhës vjen nga Hollanda. Nëqoftëse të gjithë njerëzit xhonglojn
Felix, i magjishëm në debutim, shikoni çfarë ka bërë djaloshi 19 vjeçar (VIDEO) Nënshkrim i kësaj vere i Atletico Madrid po justifikon çdo qindarkë të shpenzuar për të. Joao Felix mbrëmë në debutimin
"S’doja të isha më djali me kancer, u bëra ai me violinë", djaloshi lë pa fjalë jurinë (VIDEO) Një 11-vjeçar ka mahnitur jurinë me talentin e tij në ‘America’s Got Talent’. U përball me përqeshjen në shkollë pasi
Djaloshi 5 vjeçar thërret policinë për të gjetur nënën në qiell e cila vdiq nga kanceri (VIDEO) Nuk ka asgjë në këtë botë si dashuria mes një nëne dhe fëmijës së saj. Është ndjenjë e cila nis para se fëmija të vij
Si u gënjye nëna e djaloshit që u vra nga e moshuara zviceriane Zvicra është tronditur sot nga vrasja makabre e vogëlushit shqiptar në qytetin e Baselit nga një grua e moshuar 75 vjeça
Ja si arriti djaloshi 13-vjeçar nga Maroku të shpëtonte autobusin në Milano Një 47-vjeçar me origjinë senegaleze, i identifikuar si Ousseynou Sy është arrestuar nga policia e Milanos pasi ka marrë
Gomis feston si i çmendur, djaloshi tmerrohet në stadium (VIDEO) Bafetimbi Gomisi u bë protagonist dje në fitoren 2-0 që skuadra e tij Al Hilain arriti ndaj Al-Ittihadit. Ai ndihmoi
Veza mposhti Kylie Jenner, flet djaloshi që fshihet pas saj Tashmë siç e dimë, Kylie Jenner nuk është më mbretëresha e Instagram-it, por titullin e mban një vezë. Një javë më parë,
Askush nuk e ndihmoi, djaloshi dërgon zbathur nënën në varreza (VIDEO) Një adjalosh në Indi është kryelajm në mediat botërore pasi pamjet e tij duke çuar zbathur për pesë kilometra nënën e ti
Shpërthen në lot, reagimi i djaloshit kur sheh Messin bëhet viral (VIDEO) Ylli i Barcelonës, Lionel Messi dhe uruguaiani, Luis Suarez kanë shkuar për vizitë në një spital të fëmijëve. Përveç
Futbollisti i Cardiffit hedh shishen e ujit në tokë, veprimi vogëlushit bën bujë në Internet(VIDEO) Reagimi i një djaloshi të vogël para fillimit të ndeshjes Cardiff-Totenhem që u zhvillua ditën e hënë është duke bërë xh
Kujdes, se djaloshi i llastuar do t'ju bëjë gjëmën! Turqia dhe Greqia flasin për luftë Vazhdon retorika e ashpër mes Turqisë dhe Greqisë pas debateve që shpërthyen sërish sëfundmi mbi sovranitetin e disa ish
Shokoi botën me peshën e tij, djaloshi bën ndryshimin drastik Arya Permana bëri xhiron e botës virtuale për shkak të peshës së tij. Vetëm 12 vjeç nga Indonezia, ai është cilësuar
Djaloshi 16 vjeçar "bëhet burrë", pasi fitoi lotari në "Ishullin e Se*sit" (VIDEO) Nje djalosh, 16 vjeçar ka fitura lotarinë e famshme në mbarë botën, ku si çmim do të udhëtonte në "Ishullin e Seksit".
Talibanët kërkojnë të vrasin djaloshin që takoi Messin (FOTO LAJM) Familja e një djaloshit afgan, i cili bëri famë jetëshkurtër interneti pasi u fotografua në një fanellë në improvizuar n
Goditi me top djaloshin, Mourinho bën gjestin fantastik (VIDEO) Sfida mes Manchester United dhe Arsenalit u mbyll në barazim 2 me 2, por përveç rezultatit ajo që tërhoqi më shumë vëmen
“Mami më fal”, fjalët e fundit të djaloshit me kancer përlotin tërë botën Charlie Proctor, pesë vjeç, u diagnostikua me një kancer të rrallë të kancer në vitin 2016. Pasi organizmi i tij e mo
Qeshni me lot, ky djalë mashtron lehtësisht katër vajza bjonde (VIDEO) Ë​shtë e njohur teoria se bjondinat i hanë lehtë shakatë. Një gjë e tillë është dëshmuar në një ndeshje bejsbolli
E rëndë, rreh për arsye banale djalin e të dashurës (VIDEO) Raportohet se Kordarell Williams, 27-vjeçar, është i dashuri i nënës së djaloshit të ri. Në video, ai shihet duke e g
Nuk do i mbani lotët, djaloshi kërkon ndihmën e policisë për nënën (VIDEO) Një video emocionuese është publikuar në Facebook. Aty shihet një 5-vjeçar teksa e thërret policinë dhe i kërkon ta g