999 rezultate për

djalit

Dëshmia e djalit të ish-ministrit Balluku: Përse e eliminuan babain tim dhe raportet me Enverin Publikohet historia e panjohur e Beqir Ballukut, ish-Ministrit të Mbrojtjes Popullore, deputetit të Kuvendit Popullor, a
Virale: Kërcimi i djalit në dasmën e së motrës merr vëmendjen e të gjithëve (VIDEO) Një djalë i vogël 10-vjeçar ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në dasmën e motrës së tij me kërcimin që ka bërë, duke i
E dhimbshme! COVID-19 i merr jetën djalit shqiptar vetëm 13-vjeç Kreu i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka bërë të ditur sot se në mesin e viktimave që kanë ndërruar jetë si pasojë
Zbulohet amaneti që la Enver Hoxha para se të vdiste: Nusen e djalit (FOTO LAJM) Djali i ish-udhëheqësit komunist Enver Hoxha ka rrëfyer amanetin e fundit që i dha babai i tij 9 ditë para se të vdiste.
Gjendet i vdekur avokati i dyshuar për vrasjen e djalit të gjyqtares dhe plagosjen e të shoqit Gjendet i vdekur i dyshuari për vrasjen e djalit të gjyqtares Esther Salas dhe plagosjes së burrit të saj në shtëpinë e
Horror i vërtetë! Nëna mbyt djalin e saj të mitur dhe ia fsheh trupin në garazh (FOTO LAJM) Një nënë ka mbytur djalin e saj të mitur pasi ishte lodhur nga ai pasi përdorte shumë telefonin deri në orët e vona të n
Flor Mumajesi krah djalit të Samir Manes, çfarë i bëri bashkë (FOTO LAJM) Për arsye që nuk janë bërë të ditura, më media qarkulloi pak ditë më parë lajmi se Kledi Bahiti është larguar nga grupi
Historia e dhimbshme e familjes Gjonmarkaj: Gjyshi kërkohej të pushkatohej në vend të djalit Publikohet historia e panjohur e familjes së Preng Gjonmarkajt me origjinë nga Oroshi i Mirditës dhe që rrjedh nga dera
Ekzekutimi i biznesmenëve në Laç, cili ishte roli i djalit të oficerit të policisë Eduart Lamaj është autori kryesor i vrasjes së biznesmenit Bujar Lika dhe Paulin Gjergjit në Laç, e kreu krimin duke i m
Tronditëse në familjen shqiptare, vjehrri vret nusen e djalit pas një sherri Një krim i rëndë brenda një familje shqiptare është regjistruar në Zvicër. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Pratteln të Kan
Dëshmia e djalit të kapitenit të Zogut: Do t'ju tërheqim zvarrë, s'do vijë më kurrë koha e babait tuaj Është publikuar historia e panjohur të Rapo Binerit me origjinë nga fshati Fushë-Bardhë i Gjirokastrës, i cili pasi u di
Zbuloi papritur së është bërë nënë, por kur lindi dhe kush është babai i djalit të Iggy Azalea? (FOTO LAJM) Fansat e Iggy Azalea janë shokuar nga njoftimi i befasishëm për linden e një djali. Por ishin pjesët e humbura të in
Goetze bëhet baba, e ardhmja e tij zbulohet nëpërmjet emrit të djalit Kontrata e Mario Goetzes me Borussian e Dortmundit përfundon në fund të këtij muaji dhe fantazisti pritet të zgjedhë vet
Veliu i kërkoi ndjesë publike, Zaida Çobo tërheq padinë ndaj tij Kreu i Policisë së Shtetit Ardi Veliu zhvilloi ditën e sotme një takim me Zaida Cobon, nëna e djalit të dhunuar te Liqen
Klea Huta dhe Elgit Doda bëhen prindër për herë të parë, zbulojnë emrin e djalit (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda bëhën prindër për herë të parë. Këtë e njoftoi vetë Klea nëpërmjet një portimi në Instagra
Publikoi videon e nënës së djalit të dhunuar, paditet Ardi Veliu (VIDEO) Paditet Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu. Zaida Çobo ka vendosur të ngrejë padi ndaj Drejtorit të Policisë Ard
Skandaloze! 65-vjeçari që abuzoi me 15-vjeçaren donte të përdhunonte nusen e djalit? Skandali seksual me minorenen në Babrru ka tronditur vendin. Mbrëmjen e sotme një tjetër detaj tronditës është zbulua
Rrëfimi i djalit: Babai im ishte student në Strasburg dhe ambasador në Paris, Enveri e burgosi Kjo eshte historia e panjohur e Shemsi Totozanit me origjinë nga Delvina, i shkolluar fillimisht në Liceun Francez të Ko
E ëma e djalit që u dhunua nga policët sqaron ngjarjen: I kanë pasur të dhënat e mia Pak ditë më parë në media u bë publike videoja e një djali të mitur i cili u dhunua nga efektivët e policisë. Pasi u
"U dashurova me të, por pas 5 vitesh burri vendosi të jetonte me dikë tjetër", historia e dhimbshme e gruas Jeta duket se nuk ka qenë aspak e lehtë për të, por Edlira, nëna e një djali, duket se ja ka dalë. Ajo ka rrëfyer his