999 rezultate për

djalin

Babai nga Gostivari plagos djalin me armë zjarri NJë sherr mes babait dhe djalit të tij, e ka detyruar atë të rrëmbejë armën e zjarrit dhe të qëllojë ndaj fëmijës së tij
Adelina Ismaili bëhet nënë, tregon se si do ta quajë djalin (FOTO LAJM) Adelina Ismaili dhe Val Krasniqi kanë prekur dje qiellin me dorë. Dy prindërit më të rinj në botë janë më entuziastë se
Nishani rrëfen ’97-ën: Më nxorrën zvarrë nga hoteli me djalin… Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka treguar një moment sa të vështirë aq edhe të dhimbshëm në jetën e tij. Në emis
Moment shokues kur gjarpri kafshon djalin në një qendër interneti (VIDEO) Ky është një moment shokues kur një gjarpër e sulmon një djalë kur ai përpiqet të dalë nga një qendër internet. Në p
Polici në Vjenë vret gruan shtatzënë dhe djalin 1 vjeçar Një polic ka qëlluar për vdekje të dashurën e tij shtatzënë dhe ka mbytur djalin e tij 1-vjeçar. Polici i quajtur Dan
Njihuni me djalin 12 vjeçar të "Gylseren" (FOTO LAJM) Djali i aktores turke ‘Gylseren’ është padyshim dashuria e saj më e madhe. Nurgul Yesilcay e shfrsytëzon të gjithë k
Babai braktis djalin në Angli dhe kthehet, por këtu i fillojnë problemet Sigurimi i statusit të azilantit në Angli, dhe prekja e ëndrrës për të fituar lejën e qëndrimin në Angli për fëmijën e t
Tuna së shpejti nënë, ja kur do ta sjellë në jetë djalin e saj Për këngëtaren e njohur Tunën vijnë lajme të reja, të cilat i ka zbuluar kunati i saj, Robert Berisha. I pyetur nga Rudi
Vdiq në burgun e Shën Kollit, familjarët: Donte të festonte ditëlindjen në shtëpi Dy ditë më parë humbi jetën një 18-vjeçar në burgun e Shën Kollit. Familja e të ndjerit Albi Lukës në Fushë-Krujë ho
18-vjeçari humbi jetën në burg, njerku: Djalin na e vranë... Ditën e djeshme ka humbur jetën një 18-vjeçar në burgun e Shën Kollit. Familja e të ndjerit Albi Lukës në Fushë-Kruj
Njihuni me djalin "Spiderman" që sfidon gravitetin (VIDEO) Pamjet e një djali të vogël janë kthyer ne hitin e internetit pasi ai u ngjit në mur njësoj si ‘Spiderman’ për të marrë
Rrëfimi i pazakontë i Ermal Mamaqit: Ju tregoj pesë minutat e tmerrshme të jetës time Ermal Mamaqi ka rrëfyer një histori të frikshme në jetën e tij në studion e Rudinës në TV Klan. Ai tregoi se njëherë
Flet i moshuari që bleu vajzën nga Shkodra: Kam 1.5 milionë euro, dua djalin! Bashkime Sulejmani, 40-vjeçarja e cila u shit nga familja tek një shqiptar nga Kosova, 40 vjet më i madh në moshë për 6
S'pranon ti japë djalin Eglantinës, rrjeti shpërthen ndaj Armandos në profilin e tij (FOTO LAJM) Të dielën që shkoi në “E diela shqiptare” u zhvillua historia e pazakontë e një nëne nga Kuçova e cila akuzonte vjehrrën
Vjehrri dhe vjehrra telendisin nusen ushtarake: Na e rrahu djalin dhe e futi në burg Dy prindër kanë dalë sot në emisionin "Me Zemër të Hapur" në Neës 24 për të denoncuar nusen e djalit, e cila sipas tyre
Vjehrra: Nusja ishte shumë e ndyrë nga goja, na e rrihte djalin “Ajo ishte e egër. Që në fillim nuk isha dakord për lidhjen e tyre. Ajo shumë e ndyrë nga goja që për një femër mirditor
Sherri nuse-vjehrrë, Armando publikon bisedën e pazakontë të Eglës: Do të të fus... (VIDEO) Edhe një herë divorci mes Eglës nga Kuçova dhe Armandos nga Saranda u kthye në qendër të vëmendjes ditën e sotme. Këtë h
S'pranonte t'i jepte djalin nuses, zonjat e publikut shpërthejnë ndaj vjehrrës (VIDEO) Një histori e pazakontë është zhvilluar sot tek e “Diela Shqiptare” ku vjehrrë e nuse shkëmbyen akuza dhe sharje të rën
Burri i publikoi mesazhet për djalin, mësuesja nga Kuçova: Ja e vërteta (FOTO&VIDEO) Ditën e sotme në “E diela Shqiptare” u zhvilluar për herë të dytë historia e mësueses nga Kuçova, Eglantinës që kërkon t
Foto "bekon" djalin: Në moshën e tij as në ëndërr nuk i shihja këto gjëra Foto Strakosha nuk është një person që emocionohet shumë lehtë, por sigurisht debutimi i djalit të tij sonte në mbrëmje
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.