999 rezultate për

djali

Djali që "sakrifikon" ujin e tij për t'i shuar etjen një kobre (VIDEO) Një video e pazakontë është filmuar në Indinë jugore e cila kohët e fundit po vuan nga thatësirat e mëdha. Një banor
Flet i moshuari që bleu vajzën nga Shkodra: Kam 1.5 milionë euro, dua djalin! Bashkime Sulejmani, 40-vjeçarja e cila u shit nga familja tek një shqiptar nga Kosova, 40 vjet më i madh në moshë për 6
“Jam nusja e djalit të ish-ministrit”, reagon djali i Luan Hajdaragajt: S’kam lidhje me atë mashtruese Ervin Hajdaraga, psikolog në QSUT është përfshirë në dosjen penale të Amarilda Lekës, 30-vjeçares së dënuar për mashtrim
I grabitën 10 mln lekë në banesë, biznesmeni tregon vjedhjen gjatë fejesës së djalit Ditën e djeshme ndodhi një grabitje ku persona të armatosur janë futur në banesën e biznesmenit duke grabitur 10 milionë
S'pranon ti japë djalin Eglantinës, rrjeti shpërthen ndaj Armandos në profilin e tij (FOTO LAJM) Të dielën që shkoi në “E diela shqiptare” u zhvillua historia e pazakontë e një nëne nga Kuçova e cila akuzonte vjehrrën
Vjehrri dhe vjehrra telendisin nusen ushtarake: Na e rrahu djalin dhe e futi në burg Dy prindër kanë dalë sot në emisionin "Me Zemër të Hapur" në Neës 24 për të denoncuar nusen e djalit, e cila sipas tyre
Po festonte fejesën e djalit, por grabitësit i bëjnë gjëmën në shtëpi Ai ishte duke festuar fejesën e djalit ndërkohë që nuk e dinte se çfarë ishte duke ndodhur në banesën e tij. Nizami
Vjehrra: Nusja ishte shumë e ndyrë nga goja, na e rrihte djalin “Ajo ishte e egër. Që në fillim nuk isha dakord për lidhjen e tyre. Ajo shumë e ndyrë nga goja që për një femër mirditor
Sherri nuse-vjehrrë, Armando publikon bisedën e pazakontë të Eglës: Do të të fus... (VIDEO) Edhe një herë divorci mes Eglës nga Kuçova dhe Armandos nga Saranda u kthye në qendër të vëmendjes ditën e sotme. Këtë h
S'pranonte t'i jepte djalin nuses, zonjat e publikut shpërthejnë ndaj vjehrrës (VIDEO) Një histori e pazakontë është zhvilluar sot tek e “Diela Shqiptare” ku vjehrrë e nuse shkëmbyen akuza dhe sharje të rën
Përballja live/ Nusja ia përplas në sy vjehrrës: U tregove kuçedër, i thua djalit jam gogol (FOTO LAJM) Pas fjalës së vjehrrës në E diela shqiptare e cila mohonte çdo akuzë të bërë nga nusja e saj, Eglantina, mësuese në Kuço
Burri i publikoi mesazhet për djalin, mësuesja nga Kuçova: Ja e vërteta (FOTO&VIDEO) Ditën e sotme në “E diela Shqiptare” u zhvilluar për herë të dytë historia e mësueses nga Kuçova, Eglantinës që kërkon t
Foto "bekon" djalin: Në moshën e tij as në ëndërr nuk i shihja këto gjëra Foto Strakosha nuk është një person që emocionohet shumë lehtë, por sigurisht debutimi i djalit të tij sonte në mbrëmje
Super vila e djalit të Berishës në Farkë që konkurron luksin e Ilir Metës në Gjirin e Lalzit (FOTO LAJM) Pas cilësimit të LSI si partia më e pasur në vend, vëmendja shkoi edhe tek vila e kreut të saj, Ilir Meta në zonën e Gji
Një tjetër Strakosha mbron Shqipërinë, historia e djalit që imiton të atin (FOTO) Thomas Strakosha me shumë mundësi do të jetë titullar në ndeshjen ndaj Italisë, dhe për këtë janë të bindura dhe mediat
Ish nusja e Ardit Gjebreas: Ti më kërkon në çdo femër Megjithëse ka disa kohë që është larguar nga muzika, Adea Pula vitin e kaluar mori vëmendje të madhe për lidhjen e saj m
Abrashi pranon se nusja e djalit të Kryeministrit Mustafa është punësuar në Ministrinë e tij Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, ka konfirmuar se nusja e djalit të kryeministrit Isa Mustafa ësh
Zvicra do ekstradojë të dyshuarën nga Kosova për krime lufte (FOTO LAJM) Gjatë luftës në Sarajevë, pati edhe një kosovare e cila luftoi në anën e boshnjakëve, e njohur si Elfete Veseli, e cila
Refuzoi t’i jepte para, djali rrëmben armën e tenton të vrasë babanë Një debat mes djalit 16-vjeçar dhe babait për pak sa nuk përfundoi në tragjedi në Kukës. Kreshnik Shahu, 40 vjeç, banues
Pas dy martesash të dështuara të nënës, djali vë në provë njerkun e rradhës… Jo vetëm prindërit i kushtojnë kujdes fëmijëve, por ndonjëherë këta të fundit kur rriten i mbrojnë prindërit e tyre sido
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}