999 rezultate për

djale

"Do dilje me një djalë më të ri?", Armina Mevlani jep përgjigjen e papritur (FOTO LAJM) Armina Mevlani është pyetur në rrjetet sociale nëse do të martohej me një burrë më të ri se vetja dhe ajo tregoi nuk i d
Vajzë apo djalë? Eliona Pitarka zbulon gjininë e foshnjës në formën më të veçantë Eliona Pitarka është duke pritur ardhjen në jetë të fqmijës së saj të parë, që do t’i japë edhe emrin nënë. Njësoj s
Shtatë lloje djemsh për të cilët duhet të mendoheni dy herë para se të dilni Shpesh vajzat kur njohin një djalë, ndaj të cilit kanë një lloj pëlqimi dhe interesi, ekziston gjithmonë dilema 'A duhet
13 vjeçari masakrohet për vdekje pranë shtëpisë, arrestohen 4 moshatarët e tij Një djalë 13-vjeçar dyshohet se ka humbur jetën pas një sulmi me thikë në qafë në një fushë loje në Berkshire, të Anglis
Foshnja e parë për 2021 në Itali, është një djalë shqiptar me origjinë nga Dibra Fëmija i parë i sapolindur në Itali për vitin 202 është një shqiptar dhe quhet Alessandro. Në një intervistë të dhënë
Sherr për një djalë, vajzat në Vlorë përfundojnë në komisariat (VIDEO) Një sherr i pazakontë ka ndodhur në Vlorë mes dy vajzave. Burimet bëjnë me dije se arsyeja e sherrit ka qënë një dja
Kështu është kur lë takim në Tinder, si e pësoi ky djalë Një takim në Tinder ka përfunduar shumë keq për një djalë në Amerikë. Matthew Halberton ka marrë të paktën 9000 mesaz
Papritur bota mësoj se ka një djalë, Drake ndan si rrallëherë foton e ëmbël (FOTO LAJM) Kanë kaluar plot tre vite nga ardhja në jetë e djalit bukurosh të Drake, të quajtur Adonis. Reperi, i cili më herët e
Balerina shqiptare: Meshkujt e mëdhenj i trajtojnë femrat më mirë sesa të rinjtë E ftuar pasditen e sotme në emisionin "Rudina" në Tv Klan, ishte balerina e njohur Adela Lami. Tema e sotme se çfarë
Motrat binjake "luftojnë" për një djalë: Nuk do shkojmë të dyja në shtrat me të (FOTO LAJM) 18 vajza konkurrojnë për dashurinë e Saimirit në “Love Story” dhe mes tyre edhe dy motra binjake. Albana dhe Silvana Xha
U largua nga "Përputhen" për një djalë, zbulohet i dashuri i Fjorelës (FOTO LAJM) Konkurrentja e "Përputhen", Fjorela Peto ishte komentuar shpesh herë për ftohtësinë me djemtë e emisionit dhe nuk ishte
Në lule të rinisë, ky është i riu shqiptar që humbi jetën tragjikisht në Itali Agron Dajlanaj është 29-vjeçari shqiptar, i cili humbi jetën një ditë më parë në një aksident në prato të italisë. I
"Kam njohur një djalë tjetër", Fjorela largohet papritur nga Për'puthen Fjorela lajmëroi puntatën e sotme largimin e saj nga emisioni “Përputhen”. Ky vendim erdhi pasi 21-vjeçarja tha se ka
Emily Ratajkowski në pritje të ëmbël, zbulon "frikën" e saj lidhur me foshnjen (VIDEO) Modelja e njohur Emily Ratajkowski ka njoftuar shtatzëninë e saj me anë të një artikulli të botuar në internet nga Vogue
Dojna Mema si djalë? Ngjan me këtë mashkull të njohur të ekranit shqiptar (FOTO LAJM) Aplikacioni “FaceApp” u bë shumë i njohur pak kohë më parë, ku edhe personazhet e njohur të ekranit vendosën që ta provo
Një djalë jashtë? Fjorela tregon pse u pezullua nga "Përputhen" (FOTO LAJM) Pas shumë ditësh mungese në “Përputhen”, Fjorela është rikthyer sërish në emision. Arsyeja e pezullimit nga produksioni
Afërdita pozon në muajin e pestë të shtatzënisë, ndjekësit nuk u besojnë syve (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj, zbuloi pak ditë më parë se është në pritje të ëmbël. Ajo zbuloi gjithashtu edhe g
Një djalë si i Ardit Gjebreas, Joni i kushton të atit fjalë zemre (FOTO LAJM) Postimi i fundit në Instagram i Joni, djalit të Ardit Gjebreas ka tërhequr vëmëndjen e ndjekësve, një foto ku shihet kra
"11 vite në lidhje me një djalë", Gabriel Garko nuk mban më asnjë sekret (FOTO LAJM) Gabriel Garko pranoi publikisht para ish të dashurës së tij, Adua de Vesco, se kishte prirje të tjera seksuale dhe se kë
Solli në jetë një djalë me modelen serbe, Gjimshiti zgjedh emrin (FOTO LAJM) Berat Gjimshiti bëhet baba për herë të parë. Partnerja e tij serbe, Alisa Menkovic solli në jetë djalin e parë me fut